• rychlá komunikace

• Ochota

Za me 1*. Obchod hned druhy den po objednavce volal, doresili jsme detaily a dalsi den mi privezla dopravni spol.

• Dobré ceny
    • Mohla by být pestřejší nabídka hmot

• velký výběr zboží, které mě zajímá, dobré ceny, vážím si dobré komunikace s obchodem, za zboží, které jsem si objednala a nebylo skladem mi bylo doporučeno jiné, stejně kvalitní. Komunikace proběhla ve velmi milém duchu, čehož si já osobně velmi vážím.

Velký výběr, rychlé dodání.

vse probehlo v naprostém pořádku, dobré ceny, prislo mi přesně to, co jsem si objednala

• velký výběr FIMO hmot a příslušenství k nim
    • dobré ceny
    • většina výrobků skladem

Nakupovala jsem poprve a mohu jenchválit :-) , hlavně oceňiji výbornou komunikaci a ochotu. Jen tak dál!

• Vše v pohodě

• Opakovaně spokojenost....a dnes maximální! Zboží jsem si objednala přes internet a ještě ve stejný den si ho vyzvedla na místě. Všechny zaměstnankyně byli maximálně ochotné mi vyhovět, přestože vyřizují objednávky do 48 hodin.
    • Skvělé ceny oproti jiným e-shopům.
    • Vůbec žádné.

100% spokojenost

veliký výběr zboží, velice hodně barev a rychlost dodání

• Výborné ceny
  • nejlevnejší fimo co jsem našla

• Výhodou jsou ceny a sortiment
    • Přepravní společnost opět naprostá katastrofa! Pozdní doručení, neodpovídala doba předání, žádná komunikace, nemožnost převzít zásilku v termínu.

Zboží super, doprava děs - jako všude. Nejlepší je asi si pro to dojít na poštu :(

• jediný obchod, který měl zboží, které jsem potřebovala

doporučuji obchod i výrobky.
    Maximální spokojenost

• rychlé odeslání
    • většinou vše skladem
    • vcelku dobrý přehled
    • po telefonu dobrá komunikace
    • poslali mi něco jiného a už nereagují na mail

S obchodem jsem byla vždy velmi spokojená, nakupovala jsem zde pravidelně a kolikrát mi odeslali zboží dříve, když jsem ho doopravdy potřebovala, takže jsem byla teď s mou poslední objednávkou nemile překvapena. Objednala jsem si 350 g fimo hmoty, byla skladem. Když jsem si balíček vyzvedla a rozbalila, zjistila jsem, že mi místo té, poslali 4x malou fimo hmotu. Neštve mě to, že jsem dostala o 10 gramů méně, než za co jsem si zaplatila, ale to, že se obchod ani neobtěžoval mě s informací seznámit, já bych neměla nic proti. Napsala jsem jim email, že bych o tom byla příště ráda informována, že tohle nahrazování výrobků se mi nelíbí....reakce obchodu? Nulová, vůbec se neobtěžovali mi odepsat a to mě dost mrzí, protože jsem zde vždy nakupovala ráda a komunikace mi přišla na velmi dobré úrovni, škoda.

• Opet spokojenost na 100%.