Rychlé dodaní dobrá komunikace doporučuji

zboží zaplaceno a zatím nedoručeno

Vše v pořádku, zboží po převodu na účet dorazilo rychle, jediné, co mě mrzelo, byla špatná komunikace po mailu, ale telefony brala paní hned.

• Web působí neverohodne, ale díky recenzi jsem nakoupila a nelituji.

Vse přišlo v pořádku, rychle. Kvalitní zboží.

Děkujeme

• pěkné a dostupné zboží
    • dobrá komunikace ohledně dotazu

zboží je přehledné velký výběr
    dostupnost
    rychlé dodání
    cenově přijatelné

Děkujeme

• Našla jsem jediný obchod s tímto zbožím který se mi opravdu líbil.

Mohu jen doporučit - byla jsem velice překvapená milým jednáním a zboží bylo doručeno včas a v stoprocentní kvalitně. Děkuji všem kdo se na mé objednávce podílel. Díky

Děkujeme

• rychlost v dodání / nachystání zboží a možnost osobního odběru
    • na jiném PC, byla špatná orientace na webových stránkách, obecně nepřehledný web

• Přehledné internetové stránky, kvalitní zboží a skvělá komunikace.

Skvělá komunikace s majitelkou obchodu, perfektně probalené zboží, které dorazilo v pořádku a nepoškozené. Tento obchod vřele doporučuji.

objednala jsem si kočárek pro panenky a je krásný,tak jak na obrázku,doporučuji všem kdo si chce zkrášlit svůj domov

Děkujeme

• Dobrá komunikace s prodejcem.
    • Možnost výběru dopravce. Nejsem zastánce české pošty.

Vzhledem k prvnímu nákupu v tomto obchotě a komunikaci s prodejcem po objednání bych obchod doporučil. A nakoupil bych znovu. Myslím že zákazníci by mohli být spokojení. Jedinou nevýhodou obchodu vidím volbu jedinného dopravce a to českou poštu. Nejsem její zastánce protože pošta dostatečne nekomunikuje s koncovým zákazníkem a navíc změna dodání adresy není možná v proběhu doručování (tj. chybějící kontakt na řidiče, případná domluva s řidičem včase a vmístě doručení.)

• krásně sladěný komplet do postýlky

po objednání, byla dodávka rychle odeslána

Ráda nnapíšu více ale zatím už cekam 14 dni na zboží.

obchod naprosto v pořádku, jediné mínus, že faktura byla přibalena tak, že si každý mohl přečíst objednávku

spokojenost s dodávkou

• úspora času

rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží

• Dodací lhůta

Zboží objednané před měsícem stále nedošlo.

• Dodaci lhuta

zbozi je oznaceno skladem a pak cekate az do skladu dorazi..
    Zbozi jsem chtel objednat uz driv,ale nebylo skladem,ale super byla moznost,ze az bude dostanu email,ze zbozi uz je skladem..tento email nasledne dosel,protoze zbozi melo byt na sklade objednal jsem a ted cekam az prijde na sklad,ale tam uz melo dorazit dvakrat jak me bylo receno do telefonu..snad se do porodu dockame :-)

Dobrý den .

Objednal jste si postýlku CHIC,u které bylo napsáno dostupnost 20-30 dní. Nebyla skladem. Tato postýlka byla dlouhodobě nedostupná. Žádný email jsem Vám neposílala, že je postýlka skladem. Objednávku jste u nás udělal 30.dubna. Poslala jsem Vám email s potvrzením objednávky a napsala jsem Vám, že postýlka je dostupná 20-30 dní.

Rozsypalová

• rychlý nákup.

spokojenost.

• Super komunikace

Doporučuju!!! :-)

• Nabízí zboží které jiné internotové obchody nemají v nabídce
    • 16.12. 2014 jsem dostal mail, že zboží je odesíláno poštou. Dárek do Štědrého dne nedorazil a to jsem ještě 23.12 odpoledne došel na poštu ujistit se zda tam není. Pro příště bych obchodu doporučoval sdělovat v mailu číslo zásilky.

DOBRÝ DEN

Zboží jste si objednal 14.12. 16.12.jsme zboží poslali českou poštou.Informovali jsme Vás na email a na telefon.Na tel.jsem Vám napsala podací číslo zásilky .

Česká pošta Vám zásilku doručovala 23.12.Doma Vás nezastihla.Zásilku máte uloženou na poště Sezimovo Ústí 2.
    Píšu Vám znovu podací číslo BX0487523083X

Rozsypalová