Ověřeno zákazníky

966 recenzí z celkového počtu 2327 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod E-cigarety-shop.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze E-cigarety-shop.cz

aded

Přidáno: 27. května 2012

• Dostupnost a rychlost vyřízení objednávky
  • Přehledná nabídka a dostatek informací o výrobku

Obchod bych doporučil všem kteří hledají spolehlivého partnera protože neni nic horšího než nechat kuřáka na holičkách.Zkušeností s obchodem mám zatím málo ale jen samé dobré.Věřím že jiné ani nebudou.

• Dostupnost prodejny
  • Nižší ceny než jinde v obchodech

Zbyněk

Přidáno: 27. května 2012

• Okamžitá reakce na objednané zboží
  • Dodací lhůta následující den
  • O žádných slabinách nevím.
  • Jediný problém byl když nedorazilo mnou reklamované zboží na E-cigarety-shop.cz, ale to je věc České Pošty.Třeba ještě dorazí

Perfektní komunikace s obchod, odd.

Přidáno: 27. května 2012

• záslané lahvičky 10 ml byla každá jinak plněná ani jedna ze 4 ks neměla náplň 10ml.

Reakce obchodu E-cigarety-shop.cz

v tomto případě musím, bohužel, říci, že se to mohlo stát a za toto se Vám omlouvám.

Bohužel se stalo, že nám výrobce v předposlední dodávce dodal liquidy, kde skutečně objem neodpovídal deklarovaným 10ml. Hned jsme toto u něj reklamovali a nyní nám dorazily další liquidy již všechny v pořádku.

Bohužel Vám zřejmě náš pracovník, který objednávky vyřizuje, zaslal liquidy právě z oné várky, což samozřejmě neměl dělat, ty se budou zasílat výrobci zpět.

Pokud nám napíšete na info@e-cigarety-shop.cz, zašleme Vám jednu lahvičku navíc zdarma (dle Vašeho výběru).

Ještě jednou se omlouvám a přeji příjemný den

Ivo Mořovský

Přidáno: 15. května 2012

• naprostá spokojenost s kompletním servisem o zákazníka

Nemám ve zvyku přispívat do diskusí, ale cítím potřebu zareagovat na pana Jana, Huliče a další anonymní přispěvatele, protože očividně nemohou být zákazníky tohoto shopu. Sám zde objednávám pravidelně a občas také kominukuji a mohu říci, že tak zodpovědný přístup k zákazníkovi bych asi ztěží jinde pohledal. Je mi jasné, že konkurenční boj může být tvrdý, ale měl by se hrát fair play a každý slušný obchodník by se měl snažit získat si zákazníky svou vlastní pílí se zachováním čestnosti a důstojnosti a ne na základě lží a zbabělého špinění ostatních. Ale takto to tady bohužel chodí, trh je stále ještě mladý a musí dozrát. Žil jsem 7 let v Austrálii a tam Vám soused nepřeje, aby Vám shořel dům, ale snaží se svou pracovitostí pořídit si vlastní. A v tom je ten rozdíl. Tak se podnikatelé vzpamatujte a chovejte se tak, abyste se, až se jednou zastavíte a ohlédnete, nemuseli za své počínání stydět.
A e-shopu vzkazuji... nenechte se tímto znechutit a dělejte business dál jako doposud, protože lidé nejsou hloupí a udělají si úsudek sami. A tyhle závistivce ignorujte:)

• Ne

Reakce obchodu E-cigarety-shop.cz

Dobrý den, pane Mořovský.

Děkuji Vám za Vaši podporu, opravdu si toho ceníme. Ve všem s Vámi souhlasím, takto to u nás, bohužel, zatím stále chodí.

Znechutit se nenecháme, podporu cítíme ze všech stran, akorát málokdo má samozřejmě potřebu to tady psát.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů

Jan

Přidáno: 14. května 2012

• Snad jen to ze vam potvrdi objednavku
  • Doba dodani
  • Kvalita vyrobku
  • Hrozna a sprosta komunikace
  • Kazdy se vam rad venuje ale do te doby nez zaplatite
  • Dost velky problem se zarukou

Lidi prosim vas moje penize to nejsou ty vase ale pozor na podvodniky, takovych stranek je spousty s ecigaretama.
Pozor na sunty s Ciny!!

hulič

Přidáno: 11. května 2012

• Vše šunt z číny

Jenom prosím, nikdo neudělejte stejnou chybu jako já.Objednejte si ji kdekoliv, jenom ne na portále e-cigarety-shop.cz
Firma ( spíše slečna Denisa Bierešová ) funguje od 30.9.2011, a to jak, hovoří samo za sebe. Pokud si něco objednáte, musíte tam po 14 dnech volat,aby vám to vůbec poslali, a pak pošlou vždy zmetek. Mám to 4 x vyzkoušené, a ty jejich arogantní hovory, to mluví samo za sebe.Prosím, od této osoby ani záchodový papír neobjednávat. Největší perla v telefonní komunikaci je Bc. Michaela Roubíčková, ta vám i vynadá do pitomců....... Zkušenosti s podnikáním jsou potřeba i na zboží z Číny.

Reakce obchodu E-cigarety-shop.cz

vidím, že onen člověk si nedá pokoj, asi nemá co na práci.

Celý tento text je zkopírován z jiného fóra (samozřejmě to žádný "hulič" nebyl), kde jsem na tyto nesmysly už reagoval.

Každý, kdo náš obchod (ať už internetový nebo kamenný) zná a už u nás nakoupil, ví moc dobře, že to jsou všechno lži.

Já už k těmto nenávistným výlevům jednoho člověka nic psát nebudu, mám spoustu práce na tom, aby byli naši skuteční zákazníci spokojeni i nadále.

Snad jen jediná věc pro všechny ostatní. Elektronické cigarety vymysleli číňani, nechali si je patentovat, vyrabí se tudíž samozřejmě v Číně. A jestli nějaký prodejce tvrdí, že jím prodávané e-cigarety nejsou vyrobeny v Číně, tak záměrně lže.

Mimochodem, podívejte se na věci kolem sebe, věci, které denně používáte a zjistíte, že většina z nich je vyrobena v Číně. A kupujete si snad samé šunty??

Avatar uživatele

jiřák

Přidáno: 5. května 2012

• výborně se obhajují
  • prodej falsifikátů za cenu značkového zboží
  • set přišel v zatuchlém pouzdru
  • baterie se okamžitě opotřebovala

pokud nechci plýtvat penězi, zaplatím si u druhých kvalitu

Reakce obchodu E-cigarety-shop.cz

1. Pokud má být jedno zboží falsifikátem jiného zboží, pak ono jiné zboží musí být zákonem chráněný originál. Co je tedy podle Vás originál v tomto případě?? To by mne docela zajímalo. My žádné falsifikáty neprodáváme, toto je samozřejmě naprostá lež a nesmysl.

2. Pokud jste s čímkoliv nebyl spokojený, pak jste se na nás měl obrátit. Reklamace vyřizujeme ihned, tj. obratem zasíláme bezvadnou součást, která se pokazila. A pokud byste chtěl vrátit peníze, u nás není problém. Oproti konkurenci nabízíme 30 dní (!) možnost zkoušení, resp. používání e-cigarety a pokud se do této doby rozhodne zákazník pro vrácení peněz, obratem peníze vracíme oproti sadě zákazníkovi zpět. Proč asi takovou garanci nabízíme? Určitě ne proto, že prodáváme "falsifikáty", které nefungují...to bychom byli blázni a přišli bychom tak samozřejmě akorát o spoustu peněz.

3. "pokud nechci plýtvat penězi, zaplatím si u druhých kvalitu"...zajímavá věta. Vy víte co prodávají druzí? Vy na první pohled poznáte, že to jsou jakési "originály". Pokud ano, tak proč jste si sadu objednal u nás (já k tomu dodávám...údajně objednal) a ne u těch "druhých"? Spousta prodejců prodává skutečně e-cigarety podřadné kvality (určitě bych to však nenazval falsifikáty, to je nesmysl), protože jsou levné a dá se na nich vydělat hodně peněz. Rozdíl však na první pohled rozhodně nikdo nepozná, designově jsou naprosto stejné jako kvalitní e-cigarety. My se cestou levného, nekvalitního zboží nevydali, my prodáváme zboží pouze od renomovaných a ověřených výrobců a samozřejmě certifikované. A že jsme udělali dobře, o tom svědčí více než 13tis. objednávek a spousta zákazníků, kteří nakupují u nás opakovaně jak e-liquidy, tak další příslušenství. A to nemluvím o tom, že ty tzv. "falsifikáty" od nás pravidelně odebírá také spousta obchodů pro další prodej. Určitě by si všichni chtěli kazit jméno prodejem "falsifikátů".

Docela by mne zajímalo, jestli jste alespoň Vy reálný zákazník nebo opět stejná osoba, o které už jsem tady jednou zjistil, že žádný zákazník nebyl, jen chtěl škodit. Podle Vámi uvedeného jména (příjmení) to vypadá, že jste opět stejná osoba, protože takové příjmení v objednávkách vůbec neevidujeme.

A neobhajuji se, jen uvádím věci na pravou míru, protože nikdo o sobě nechce poslouchat lži a už vůbec ne, když tyto lži prezentujete takto veřejně a ovlivňujete tím jiné potenciální zákazníky!

Anonym

Přidáno: 4. května 2012

• Vstřícnost,rychlé dodávky objednaného zboží a obětavá
  • péče o zákazníka.

Mohu jenom doporučit.

Jitka

Přidáno: 19. dubna 2012

• Přehledný e-shop
  • Citelně výhodnější cena pro registrované
  • Komunikace obratem
  • Máte pocit, že jste jediný zákazník :-)
  • Pokud zboží je- dodání obratem, pokud není- sledujete přehledně denně aktualizovaný stav příštího naskladnění.
  • Prostě se super starají o e-shop i zákazníka.

První nákup jsem učinila prostřednictvím akce Seznam tip a měla trochu strach z VELMI výhodné ceny. Zbytečně. Ano dodání bylo delší, ale dalo se to čekat- každý chtěl levně e-kouřit a tak byly cigarety hned pryč a muselo se čekat na nové naskladnění, které bylo možno sledovat v e-shopu. Asi těžko budou mít x tisíc balení na skladě... Jakmile dorazily, byly odeslány obratem. S kvalitou jsem spokojena velmi. Pročítala jsem si recenze přede mou o použitých atomizérech s kapičkami v sáčcích, či mokrými. Také mě to zarazilo, ale pak jsem přišla na to, že každý atomizér je plněn tzv. přepravním liquidem.
Předevčírem dorazila další zásilka a opět spokojenost. Atomizéry fungují a pokud by tomu tak nebylo, nemám strach o reklamaci. Sortiment je pro mne dostačující a jak jsem se dívala i doplňovaný o novinky, takže nemám důvod odcházet jinam. Věřte, že jsem šťoural a šetřílek a tak jsem prohledávala net, kde by bylo kvalitní zboží co nejlevněší a ještě se zárukou :-).
Nenašla...
Takže děkuji a vrátím se.

Zobrazuji 931 - 940 ze 966 recenzí 1...92 93 [ 94 ] 95 96...97