E-cigarety-shop.cz

Ověřeno zákazníky

933 recenzí z celkového počtu 2247 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod E-cigarety-shop.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze E-cigarety-shop.cz

majda

Přidáno: 10. ledna 2012

• katastrofa-nekvalitní zboží-reklamace neřeší,pošlou i použité atomizery za cenu nových!nekupovat!!!!

doufám,že brzy zkrachují!

Reakce obchodu E-cigarety-shop.cz

musím se ohradit proti této recenzi, která je naprosto lživá. NIKDY jsme neposlali použitý atomizér žádnému zákazníkovi. Velmi mne mrzí, že zde může psát kdokoli cokoli. Co se týče reklamací, jsme asi jediný eshop, který naopak vůbec neřeší, jestli někomu e-cigareta spadla, hodil s ní v rozčilení o zem nebo mu jen přestala za jakéhokoliv důvodu fungovat, VŽDY zasíláme nový atomizér, baterii, příp. USB nabíječku v případě, že nefunguje. A můžete mi věřit, že v několika případech bylo evidentní, že závada byla způsobena špatným zacházením. E-cigareta je elektronická cigareta, tudíž se s ní musí i podle toho zacházet, což mnoha lidem vůbec nedochází. Nevím, kdo je "majda", ale jedno vím jistě, nepíše pravdu.

A že prodáváme nekvalitní zboží? Prodáváme elektronické cigarety společnosti Microcig (Royal Smokers), což je naopak renomovaná firma na e-cigarety, o čemž se může každý přesvědčit v mnoha diskuzích na internetu.

Mohli bychom vydělat spoustu peněz, kdybychom prodávali eGo-T a další e-cigarety od bezpočtu jiných výrobců za zlomek ceny, kterou musíme zaplatit za e-cigarety společnosti Microcig. Toto ale není cesta, kterou jsme se chtěli vydat, proto jsme se naopak zaměřili na kvalitu i za cenu, že zaplatíme mnohem více peněz.

Nakonec jen zopakuji to, co jsem již napsal v úvodu. Mrzí mne, že zde může psát kdokoli cokoli!

Tomáš Valach
obchodní manažer
E-cigarety-shop.cz

Mappl

Přidáno: 4. ledna 2012

• Cena, zboží vždy dorazilo
  • U dvou balení byl špatný atomizér, mail na reklamace a obchodního managera byl bez odezvy (3 pokusy a nic)

Dobré akce na Seznamu. Když budete mít štěstí a nebude potřeba další komunikace, můžu doporučit.

Georg

Přidáno: 22. prosince 2011

• Skvelé jednání, bezproblémový přístup, dodali, jak slíbili
  • Celkem nic

Bez problémů