• nakoupil v obchodě e-Beko před 2 týdny

Tento eshop funguje skvele, s nakupem jsem moc spokojena. Vysli mi vstric s cenou, komunikace skvela, navic byli velmi rychli! Jeden den objednano, druhy den potvrdili prijeti platby a dalsi den byla susicka uz doma. Navic doprava zdarma. A co se produktu tyce, tak jsem take moc spokojena. Dekuji!

• Vse v poradku, rychle

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení našeho e-shopu. Pevně věříme, že i při dalším Vašem nákupu budete spokojen a zachováte nám přízeň.

• Velmi rychlé dodání

• nakoupil v obchodě e-Beko před 2 týdny

• Dobrá komunikace při domluvě místa vydání zboží.
    • Můj názor je, že bylo vrácené zboží mylně vydáváno za zboží s poškozeným obalem....

děkujeme za Vaši recenzi, na kterou bychom chtěli touto cestou reagovat.

Nabízíme pouze prvojakostní zboží, popřípadně zboží s lehce poškozeným přepravním obalem. Toto poškození se může u každého kusu lišit. V žádném případě ale nenabízíme jakkoli vrácené, či rozbalené zboží.

• nakoupil v obchodě e-Beko před 3 týdny

Vše bez problémů, doprava podle slibů, takto to má vypadat

• nakoupil v obchodě e-Beko před 3 týdny

Na vebu doslova stálo: "JIŽ ZÍTRA U VÁS" a pod tím bylo uvedeno: "Zboží je dostupné v pražském skladu. Osobní odběr zde možný dnes. Doručení po Praze zítra, do 3 pracovních dnů po celé ČR." Objednávala jsem večer, předpokládala jsem, že termín bude druhý den nejpozději následující.
    Skutečnost předčila mé "očekávání", z toho pohledu neříkají na webu úplně pravadu.
    Dodaný výrobek je funkční a nebyl nijak poškozen.

děkujeme za Vaši recenzi, na kterou bychom chtěli touto cestou reagovat.

Objednávku jste vytvořila v úterý, 3.4.2018 a to po pracovní době, tudíž jsme ji začali vyřizovat následující den. Zvolila jste dopravu e-beko, která má pouze omezenou kapacitu. S termínem doručení jste souhlasila po konzultaci s kolegou. Pokud jste chtěla zboží dovézt následující den, je třeba zadat způsob dopravy přepravní společnost PPL. V tomto případě ale nedokážeme zaručit přesný čas doručení.

Věříme, že i přesto k nám zachováte přízeň a že chladnička Beko splní Vaše očekávání.

• nakoupil v obchodě e-Beko před 3 týdny

Zakázka i doručení zboží bylo provedeno velmi rychle s dostatečným informacemi

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

• rychlé vyřízení i dodání,dobrá komunikace

spokojenost

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

• Vstřícnost a urychlené vyřízení reklamace během tří dnů.
    • Možnost poptat lepší cenu na základě nabídek jiných e-shopů.
    • Zboží (pračka) bohužel přišlo natolik poškozené, že ho bylo nutné vyměnit, čímž se prodloužila doba, po kterou se celý obchod vyřizoval.
    • Telefonické spojení. Na daném čísle obchodu se mi několikrát stalo, že odpovídal pouze automat, ke konkrétnímu operátorovi jsem se nedovolala.
    • Rychlost vyřizování objednávky. Každý krok - zaslání faktury, kontrola připsání peněz na účet obchodu, odeslání zboží - jsem musela sama iniciovat a až pak začal obchod jednat.

Ačkoliv bylo zpočátku nutné obchod pobízet, aby se vůbec mým dotazem a objednávkou začal zabývat, a zboží nakonec dorazilo poškozené, ochota pracovnice i rychlost následné reklamace byla skvělá a vše dopadla k mé plné spokojenosti.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení našeho e-shopu, na které bychom chtěli touto cestou reagovat.

Doba od vytvoření objednávky do odeslání zboží činila 2 dny. Vzhledem k tomu, že jste měla způsob platby bankovním převodem, čekací doba se nám zdá adekvátní.

Bohužel objednávky nezpracovává automat, ale vše vyřizují členové našeho týmu, tudíž Vám zálohová faktura k uhrazení nepřijde ihned po vytvoření objednávky, ale až se zpracuje.

Za případné komplikace spojené s dodáním poškozeného zboží se velmi omlouváme.

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

• Výborná komunikace se zakaznickym servisem. Ochota a rychlost vyřízení. Doporucuji.
    • Žádná

• Jednoduchy objednání

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

• Rychlé dodání, zboží bylo dodáno přesně dle nabídky.

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

• Super rychly nákup vyborna doprava s odvozem starýho spotřebiče ochota kyrýra prostě #1

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

Byl jsem velice překvapen informovaností.

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

Doporučuji tento obchod jsem velice spokojená s přístupem i s rychlostí dodání

• Rychlá dodávka.

Velmi spokojená.

• nakoupil v obchodě e-Beko před 1 měsícem

• Rychlé jednání a dodání zboží ve stanoveném termínu

• neochota

Obchod jsem musela telefonicky bombordovat, abych dostava alespoň nějakou informaci ohledně objednávky. "Zboží můžete mít zítra" - není pravda, ani pozítří, ani za dva dny, ani za tři.....

děkujeme za Vaši recenzi, na kterou bychom chtěli touto cestou reagovat.

Ihned po vytvoření objednávky jsme se Vás snažili telefonicky kontaktovat, ale bohužel bez úspěchu. Jakmile jsme se spojili, navrhli jsme Vám nejbližší možný termín pro doručení. Vy jste ovšem nesouhlasila a objednávku stornovala.

Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale u dopravy e-beko máme pouze omezené kapacity a věřte, že jsme se Vám snažili co nejvíce vyjít vstříc. Pokud jste chtěla mít zboží do 48 hodin doma, je nutno zboží objednat do 12:00 hod a zvolit způsob dopravy: přepravní společnost PPL.