• skladom neznamena skladom. nemam rad klamarov
    • neseriozny obchod

Reakce obchodu e-Autopotahy.cz

Dobrý den, objednal jste si potahy i přes info že na Slovensko nevyřizujeme objednávky .
    Dále jste si objednal potahy v kvalitní zakázkové výrobě s dodáním do 14 dnu které nejsou skladem.
    Dle nás jsme udělali vše jak má bát ale vy nečtete a pak se divíte a nepřiznáte svou chybu :-)

Velice rychlé dodání

Velice rychlé
    Telefonát pro ověření objednavky a doladění detailu -super

• rychlé vyřízení objednávky
    • proklientské jednání

• Vynikající kvalita potahu i zpracování
    • Uvítal bych podrobnější instrukce k montáži.

Nádherný vzhled sedadel.

Dobrá komunikace se zákazníkem. Před odesláním telefonát a doladení detailů, aby zboží opravdu bylo to správné. Rychlé odeslání.

• Kontrola objednaného produktu obchodníkem telefonicky
    • Rychlost vyřízení objednávky
    • Dobré ceny za kvalitní služby

• Pan byl velice ochotny, i volal pred odeslanim, aby si vse znovu overil zda vse sedi atd.
    • Bohuzel , se ale zapomnel zminit, ze potahy nemaji zezadu zip, tak aby se daly podvlect pod stredove pasy - 9 ti mistny Renault Trafic, (coz jsem zjistil az pri navlekani a hned na to konto volal o radu) a dozvedel se dle jeho rady “ze to musim nahore trochu nastrihnout, pote pas dole odmontovat, aby se dal provlect…atd ). V ten moment jsem to frustrovany vzdal a potahy vratil. Reklamace probehla naprosto v poradku. Bohuzel nechapu, proc se pan o tomto nesmslu (ty potahy musi sit negramoti) nezminil hned na zacatku. Vubec bych si je neobjednal a vsichni bychom si usetrili cas a starosti.

Byt byl pan velice ochotny a reklamace probehla v poradku, tak celkovy dojem je nula, protoze vysledek byl nula a byly to jen zbytecne starosti. Rozmontovavat pásy kvuli potahum, ani nastrihovat nove potahy proste z principu nebudu.

• výborná komunikace, rychlé dodání

• výborná komunikace, rychlé dodání

Absolutní spokojenost.

• Komunikace nejen s automatem, ale hlavně s ochotným člověkem.

• výborná komunikace
    • výhodné ceny
    • rychlé dodání zboží

• Super rychlý, komunikativní obchod.

• Rychlé a velice vstřícné a příjemné jednání

Profi přístup.

rychlost, spolehlivost

Profesionalita
    Rychlost

Po domluvě s obchodem jsem usoudil že mnou vybraný potah na mojí anatomickou sedačku není vhodný. Do budoucna si chci objednat celou sadu vhodnou pro můj vůz. Jiného dodavatele už hledat nebudu proto že jsem byl s férovým jednáním obchodu spokojen.

• Rychlé doručení
    • Příjemné jednání

Po vytvoření objednávky mi zavolal velmi příjemný pán, se kterým jsem potvrdil veškeré informace ohledně objednávky. Potahy následně přišli ve velice krátkém čase. Oblékání sedaček do potahů bylo sice složitější, ale alespoň je vidět, že jsou opravdu na míru a jsou kvalitní. Jak píší na svých stránkách, opravdu se nekloužou, drží na místě při nastupování i vystupování. Za mě obrovská spokojenost.