• spolehlivost

firma je schopná sehnat výrobky o kterých se uvádí,že už se nevyrábí nebo ,že je neprodává žádný e-shop.Vřele doporučuji každému - spolehlivost,rychlost a tudíž spokojenost.

• Zboží bylo levnější než v jiných internetových obchodech, doručení rychlé a bezproblémové. Jsem moc spokojená.

Tento internetový obchod všem doporučuji.

• Takže beru zpět - reklamace byla i přes obtíže zaviněné výrobcem úspěšně uzavřena ke spokojenosti syna, který si "vysněné Lego" koupil za vlastní ušetřené korunky...
    • -

Asi budeme pokračovat ve "spolupráci" :-)

• Nabídka typů Lega, která jiné firmy nemají
    • Problémy s reklamací - firma tvrdila, že jí reklamované zboží nepřišlo (bohužel jsem zahodil doklad z pošty) a následně mi "milostivě" s reklamací "vyhověla" - za nové v ceně dalších 300,-

Už nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Legoan.cz

Zákazník opravdu reklamoval zboží, které mělo skytou vadu z výroby. Vyhověli jsme mu a požádali zákazníka standardně o zaslání reklamovaného zboží. Bohužel jsem jej však nikdy neobdrželi. Po nalehavých prosbách zákazníka jsme mu tedy opakovaně zaslali totožné zboží za uvedenou částku 299Kč včetně poštovného. Nutno dodat, že původní cena zboží i s poštovným byla 628 Kč. Poskytli jsme mu tedy slevu ve výši více jak 50%. Domnívám se tedy že, vzhledem k faktu, že jsme nikdy neobdrželi od zákazníka reklamované zboží a zákazník ani nedisponuje doklady o odeslání je toto jednání z naší strany jednoznačné férové. Nadále kauza pokračovala další reklamací na stejné zboží, které jsme podruhé odeslali. Zákazník nám tentokrát zboží zaslal a mi ho i obdrželi. Skrytou vadu jsme tady také uznali (jednalo se o celou vadnou serii Lego figurek) reklamaci jsme tedy vyřídili výměnou funkčních figurek i s bonusem navíc, kdy jsme mu kompenzovali předešlou časovou i finanční újmu. Doufáme tedy, že zákazník tuto skutečnost vezme v úvahu při psaní dalšího hodnocení.

• Naprostá spokojenost, v pátek v 17,00 hod jsem objednala zboží, ve 23,00 mi přišlo info, že zboží je již na spedici, ráno v 7,00 bylo v Praze na depu a v pondělí kolem 16,00 jsem měla balík doma. Všem mohu jen doporučit, velmi příjemný a ochotný prodejce. Ráda se na Vás znovu obrátím.
    • Žádné nejsou

Co ještě dodat, jestli sháníte dárky na poslední chvíli a vypekl vás jiný prodejce stejně jako nás, obraťte se s důvěrou na tento obchod.

• v den nákupu byla objednávka vyřízena a předána k odeslání, druhý den doručena - před Vánoci :)

levnější cena u zboží, které jsem chtěla a úžasná rychlost, která zvláště v předvánočním čase velmi potěší

• vstřícné jednání
    • ochota

S tímto obchodem jsem byla maximálně spokojena. Mohu doporučit.

• velký výběr
    • okamžité dodání

Tento obchod mohu jen doporučit.Zboží mi bylo dodáno obratem a jednání bylo také vstřícné.

• Lživé informace o cenách a dostupnosti.

Nedoporučuji!

Reakce obchodu Legoan.cz

Další z útoků na náš obchod. Naprosto neopodstatněné tvrzení.
    Tento zákazník u nás nikdy nic neobjednával.
    Nemáme co k tomu dodat.

• Lego bylo druhý den po objednání doma. Mají velký výběr.

• lživé údaje o skladové dostupnosti
    • účtují poplatek za dobírku i při platbě převodem
    • po objednání zboží zdražují
    • neznají vlastní obchodní podmínky

nikdy více

Reakce obchodu Legoan.cz

-skladová dostupnost zboží se samozřejmě v čase a to během dne mění, proto je objednávka od nás vždy potvrzována a časová dostupnost uváděna konkrétně s potvzením každé objednávky.
    -učtování poplatku za dobírku při platbě převodem, není možné, protože akce je prováděna automaticky při vytváření Vaší objednávky, jedná se tedy o lživé tvrzení.
    -v našich obchodních podmínkách je uvedena i možnost změny ceny zboží, pokud ho již nemáme skladem a jeho aktuální cena na trhu se liší. Zakazník je však vždy s tímto seznamován a dopředu a v případě nesouhlasu s cenou může od objednávky odstoupit.
    -Tento recenze spíše připomíná nekorektní jednání jiného konkurenčnho obchodu.

• Inzerovaná nízká cena.
    • Ani tento obchod se nevyvaroval nejčastějšího prohřešku a to, že nemá zboží, které na svých stránkách nabízí. Konkrétně se jedná o "Lego 3181 City Dopravní letadlo". Přestože je zboží vyprodáno, je však i nadále nabízeno na internetových stránkách prodejce. Nemám rád obchody, které lákají na nízkou cenu zboží, které nemohou dodat.

Není, co dodat.

Reakce obchodu Legoan.cz

Ano je možné, že zboží bylo dočasně vyprodáno. V období předvánočního prodeje nemůžeme zaručit 100 % skladovou dostupnost všech výrobků a jejich včasné naskladnění, protože poptávka v tomto období převyšuje nabídku nejen v naší prodejně.

• V nabídce mají i starší produkty Lego Duplo, které jsem jinde nenašel.
    • Produkt Lego 3773 Závory železniční přejezd mi nebyl dodán kompletní, tak jak byl vyobrazen v e-shopu. Prodejce na stránkách upozorňuje, že jde o starší výrobek, který není dodáván v originální krabici. Neupozornil mne ale, že nebude dodán kompletní.

Pokud objednáváte zboží, které už není běžně v nabídkách i jinde (starší výrobky Lego/Lego Duplo), doporučuji telefonicky ověřit, zda zboží bude skutečně vydodáno v podobě v jaké je prezentováno v eshopu.