• Nemá žádné speciální výhody oproti jiným obchodům.
    • Vystavují již nedostupné zboží.

Zrušili mojí objednávku, takže spokojen nejsem, ale z jednoho nákupu se těžko hodnotí.

• mají zboží v nabídce a potom napíší, že zboží není.

V žádném případě nedoporučuji, v e-shopu nabízejí zboží a po čase napíší, že zboží není.

10.2.2015 jsem objednal dvd, byla potvrzena objednávka ale do dnešního dne tj. 23.2.2015 nedorazilo.

• U objednaného zboží bylo uvedeno, že není skladem, ale je skladem u dodavatele, dodání cca do 1O dní; nemám zatím informaci ze strany obchodu zda a kdy bude objednávka vyřízena

Věřím, že je mnoho spokojených zákazníku, osobně nemám zatím mnoho k hodnocení. Zboží jsem objednal(a) a zatím nedorazilo. Možná bych uvítal upřesnění data dodání od dodavatele, tzn. potvzení zda zboží skutečně dorazí či mám objednávku upravit.

• DOMÁCÍ NÁKUP
    • nevím, zda to příjde

Našla jsem vše, co jsem hledala.

Spokojenost

• rychklost vyřízení objednávky

Náhodně jsem si tento obchod vybrala, byla jsem spokojená s vyřízením objednávky a doporučuji ostatním.

Objednávka probíhá, komunikace výborná, jsou velmi vstřícní.

• Množstvo tovaru skladom, priaznivé ceny, v ponuke aj staršie dvd tituly.
    • Nemožnosť voľby zobrazenia počtu ponúkaného tovaru na stranu. Nákupný košík sa niekedy automatický samo vyprázdni aj počas prihlásenia a prezerania iného tovaru na stránke. Chýba informatívna cena v eurách pre slovenských zákazníkov.

Nakupoval som prvý raz, s objednávkou som spokojný. Objednávka prišla domov kuriérskou službou nepoškodená. Komunikácia s obchodom tiež nie je zlá, reagovali rýchlo. Určite si do blízkej budúcnosti objednám v tomto obchode ešte ničo.

• Pokud si něco objednám, tak očekávám, že se mi obchod ozve. Již je to přes deset dní, co jsem od obchodu nedostal žádné avízo o tom, zda je zboží vůbec na skladě. V dnešní konkurenci obdobných obchodů se takto komunikovat nesluší...

Zkuste jiné obchody...

• velký výběr
    • slušné ceny

Dobrý výběr DVD, včetně kolekcí televizních seriálů. Slušné ceny, možnost nechat si zásilku dovézt kurýrem PPL.

• U DVD chybí brožura s popisem cviků. Měa jsem toto cvičení kdysi na kazetě a tam byla, i přímo na tomto DVD se o ni mluví a doporučuje se nastudovat techniku cviků.
    • Proč ji nedodáváte?

standardní přístup, včas vyřízeno bez problémů

• široký sortiment
    • příznivé ceny

v tomto obchodě nakupuji pravidelně a pokaždé jsem byl spokojený - nezbývá než doporučit.. :-)

• přehled a rychlost

Obchod pracuje bezvadně.U dvd "Díra u Hanušovic" nefungují titulky,ale to není vina obchodu.Jinak se chystám zas nakoupit.

• Dobrá cena
    • nevím

Dobrá cena ale mohl by byt větší výběr,mohu
    doporučit všem zákazníkům.

• Zadne

Prehlednost rychlost dobra komunikace

• Rychlost, spolehlivost.
    • Nevím o žádných.

Mohu pouze doporučit.

Vše v pohodě i v předvánočním období.

• Nakupuji bez shánění na jednom místě. Hodí se pro nákup konkrétních věcí, pro které jsem předem rozhodnuta.
    • Rychle sehnali i zboží, které nebylo skladem.
    • Pošta nečekaně doručovala v sobotu, ale já potřebuji doručit do práce v prac. době. S poštou nelze předem domluvit jiný termín a musela jsem jít na poštu.