• Výdejna přímo u stanice MHD

Spokojenost.

• Ceny
    • Žádné průběžné info (e-mail, telefonát)
    • Zboží neměli skladem ikdyž to v e-shopu uváděli

Obchod z počátku neposlal žádné info o stavu objednávky. To že zboží neměli a museli ho objednat mi řekli, až když jsem jim po 2 dnech zavolal. Pak už proběhlo vše dle domluvy.
    Zboží v tomto obchodě bych určitě objednával jen na dobírku.

Reakce obchodu DVD-city.cz

Dobrý den, u zboží bylo uvedeno dodání do 2 dnů. Jinak má Zakaznik pravdu, ale zase u nás díky akci dostal slevu 230 Kč. A nakup jen na dobírku ? Opravdu záleží na každém z Vás, firma podniká od roku 2000 bez změny majitele, každý ať si udělá závěr sám. Dekujeme za nákup.

• maximální ochota, profesionální přístup k řešení nastalé situace
    • -

osobně doporučuji a ráda znovu využiji služeb tohoto e-shopu -

Dekujeme za hodnocení.

• Velká rychlost, flexibilita

• Prima komunikace, popis se shodoval se skutečností, bezvadně zabaleno.
    • Bohužel nejsou aktualizovány webové stránky obchodu, takže jsem si objednal 2 tituly, které (jak jsem se dozvěděl z telefonátu) již NEbyly skladem .., takže z mé strany zklamání, že ne vždy a všechno lze v e-shopu koupit, ačkoliv je možné zboží vložit do košíčku a zaplatit. Nicméně vratka peněz proběhla prakticky OBRATEM, což bylo chvályhodné.

Reakce obchodu DVD-city.cz

Jak je a bylo uvedeno na stránkách, naše firma měnila prodejnu a sklad za větší. Bohužel při stěhování z tisíců položek jsme nenašli 2 DVD. Zakaznik má pravdu.

pohoda

Byl jsem velice spokojen.

Oceňuji výběr, dobré ceny, možnost osobního vyzvednutí - milá pracovnice obchodu: naprostá spokojenost-

• Vše O.K., 100 %.

• Hned skladem
    • Osobní vyzvednutí
    • Platba kartou
    • V dosahu MHD
    • Velký výběr zboží

• Rychlá komunikace
    • Při posledním kusu skladem neumí eshop vyřadit zboží z nabídky

Sice jsem vlastně nenakoupil, díky nedostupnosti vybraného produktu, obchod se ale ihned omluvil, rychle komunikoval a obratem vrátil peníze na účet. Proto si myslím, že nákupem zde nelze nic zkazit.

Skvělé.
    Pěkný obchod.
    Příjemný personál.

rychlost dodání a ochota prodavačky vše O.K

Špatně přehledný eshop

Rychlost dodání, velký výběr, profesionalita, obchod bych určitě doporučil

osobni vyzvednuti v relativne blizke dobe a centru...

• Ochotné a vstřícné jednání (zaslány mi byly na e-mail fotografie kupovaného zboží), super-rychlé zaslání (prakticky OBRATEM !!!), perfektně zabaleno, takže se po čas přepravy s obsahem nic nestalo.

• Neposielajú tovar na Slovensko (iná galaxia).
    • Neschopnosť nájsť riešenie. Jednoducho vám stornujú objednávku.

Reakce obchodu DVD-city.cz

Dobrý den, myslím si, ze je na rozhodnutí majitele, zda bude posílat zboží do zahraničí nebo ne. Znám také slovenské e-shopy, které neposílají do ČR a toleruji jejich rozhodnutí. ✅

• Pohotové a vstřícné jednání, zaslání prakticky obratem, 100% zabalené zboží.

Rychlost, ochota