Duvlan.cz

Ověřeno zákazníky

721 recenzí z celkového počtu 2467 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Duvlan.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Duvlan.cz

Přidáno: 5. února 2018

Přidáno: 5. února 2018

Levnější ceny oproti ostatním obchodům nabýzejícím to samé, přehlednost stránbek, komunikace. Bez problémů.

Přidáno: 1. února 2018

• Zboží přišlo v čas a v pořádku můžu doporučit.

Ludmila

Přidáno: 29. ledna 2018

• Pohodlnost nákupu,rychlost dodání zboží.

Přidáno: 28. ledna 2018

• Zboží bylo poškozeno

Reakce obchodu Duvlan.cz

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie.

Svoju reklamáciu môžete uplatniť poslaním fotky poškodenia na emailovú adresu info@duvlan.cz

V rámci reklamácie to samozrejme budeme riešiť.

S pozdravom

Duvlan.

Alice

Přidáno: 27. ledna 2018

Přidáno: 26. ledna 2018

• Zboží mi nevyhovovalo, ale ačkoliv jsem neměla již původní krabicový obal, neb jsem nepočítala, že budu zboží vracet- nastaly velké problémy s objednáním krabice i za poplatek od firmy Duvlan, problém s domluvou termínu, dále zmíněn poplatek za krabici, kterou bych si sama sehnala!! Jednání dosti neochotné či spíše nevstříčné, které se mi jako dosud nemocné osobě takto jevilo. V žádném případě již nebudu realisovat objednávku něčeho přes tuto firmu! - ani ji určite nedoporučim ostatním kupujícím- již mé okolí se velmi podivovalo nad způsobem reklamace, která byla v termínu.
  • viz nahoře!!

Reakce obchodu Duvlan.cz

Dobrý deň.

Chceli ste odstúpiť od zmluvy, takže sa nejedná o žiadnu reklamáciu ako píšete.

Ako ste nás kontaktovali tak sme Vám ponúkli že Vám objednáme kuriéra ktorý od Vás zásielku prevezme aby ste nemali s vrátením tovaru žiadne komplikácie. Keďže ste nemali originál krabicu tak Vám bolo povedané že stačí keď to zabalíte do hocijakej krabice ktorú máte keďže Vy ste chceli stroj poslať v zloženom stave bez obalu čo je samozrejme neprípustné keďže kuriér by Vám stroj v takomto stave neprevzal a stroj by sa pri prevoze mohol poškodiť.

Kuriér Vám bol aj nakoniec po dohode objednaný takže problém s dohodnutím termínu z našej strany určite nebol. Vy ste chceli objednať kuriéra na určitú hodinu čo žiaľ nie je možné keďže kuriér má svoj plán trasy ktorý musí dodržať. Nakoniec ste objednaného kuriéra zrušili.

My sme urobili všetko pre to aby ste mali s vrátením tovaru čo najmenej komplikácii ale nakoniec keďže ste nezohnali krabicu do ktorej by ste stroj zabalili tak ste nám oznámili že si stroj nechávate a tým pádom bola táto vec pre nás uzavretá.

S pozdravom

Duvlan.

Přidáno: 19. ledna 2018

• Eshop na velmi dobre urovni, kvalitni zbozi.
  • Uvital by vice informaci o stavu objednavky. Objednavka byla prijata, zpracovava se, pripraveno k expedici, ceka se na dodani zbozi, at jde videt, ze se objednavkou nekdo zabyva. Dokud mi nenapsal Geis, tak jsem netusil, co se s objednavkou deje. Je, nebo neni zbozi skladem, vi o objednavce vubec nekdo? Stav objednavky jen zalaceno. Je to navrh na zlepseni, ne prehnana kritika. Info pro pripadne zakazniky, trpelivost. I kdyz je dodani jen den, dva, stejne se na stav objednavky kouknu nekolikrat. Eshop urcite doporucuji.

Přidáno: 15. ledna 2018

vyhoda

Přidáno: 15. ledna 2018

Rychlé vyřízení objednávky, velmi solidní jednání, vřele doporučuji.

Zobrazuji 11 - 20 ze 723 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...73