• Jsem spokojená
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 1 měsícem

perfektní zboží dorazilo vždy včas, perfektní komunikace, vřele doporučuji

• nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 1 měsícem

• Dobrá komunikace, příjemné vystupování.Rychlost zaslání zboží.
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 2 měsíci

Houpačka při houpání vrže. Neporadili by jste nám, jak toto odstranit?

• nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 1 měsícem

Objednala jsem si dětské hřiště v hodnotě 7 890,-, zatím co dorazilo dětské hřiště v hodnotě 3 500,-. Po rozbalení jsem řešila reklamaci, kdy mi po tel hovoru bylo řečeno, že až nafotím zboží které přišlo a pošlu, po té se semnou budou bavit.. učinila jsem tak, omluvili se a že AŽ budou mít cestu kolem mé doručovací adresy, dovezou mi moji objednávku. Jestliže firma doveze její chybou špatné zboží,měla by tuto chybu napravit IHNED a ne až budou mít cestu!!! To může být týden, dva, měsíc nebo tři? Za mě špatná zkušenost ..

Reakce obchodu Duvlan.cz

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie spojené s kuriérskou spoločnosťou.

Za výmenu tovaru sme sa Vám ospravedlnili a ihneď sme riešili objednanie kuriéra, aby sme vedeli nesprávny tovar stiahnuť späť a zaslať Vám správny, čo v najkratšom čase.

Čo sa týka doručovania kuriérskou spoločnosťou ospravedlňujeme sa za nich, snažili sme sa pourgovať zásielku.

Dostali sme informáciu, že z kapacitných dôvod nemôžu zásielku doručovať, avšak nakoniec ste objednávku zrušili.

• nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 1 měsícem

• Mám přístroj jen pár dní,zatím jsem spokojená, používám jej každý den, líbí se mi nejenom design ale rovněž, že má tichý chod, hodnotím kladně. Díky

• ty nejlepší zkušenosti
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 1 měsícem

• První nákup a v pohodě
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 2 měsíci

• rychle vyřízeno.vše bez problémů
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 2 měsíci

• Rychlé doručení, krásné zboží.
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 2 měsíci

Zatím bez výhrad. Přístup obchodu se však dle osobní zkušenosti pozná teprve s případnou reklamací. Po prvním nákupu nelze blíže soudit.

Nejlepší cena na trhu.

• Přiložen velmi podrobný návod
    • Cena vs. Kvalita
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 2 měsíci

S obchodem i se zbožím jsem byla spokojena. Můžu jen doporučit.

• nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 2 měsíci

Velmi příjemné kultivované a milé jednání ze strany prodávajícího. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 4 měsíci

Bez problemu,spokojenost

• nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 3 měsíci

• komunikují mejlem
    • emailové notifikace o stavu objednávky
    • posílají jen přes Geis - to říká vše
    • návod ke zboží je v české verzi směsice slovenštiny a češtiny nebo rovnou zkopírované stránky ze slovenské verze - slovensky rozumím, jen mě uráží to pohrdání zákazníkem, že nejsou schopni si najít češtináře, který to ze slovenštiny jednoduše přeloží správně
    • v návodu k minirotopedu jsou úžasné tipy na rozcvičení, ale aby vysvětlili, na co je nastavitelný pásek (zřejmě brzdný) to ne, ať to dám jak chci, nic se nemění - a ani po dotazu mejlem mi to nebylo vysvětleno

Důrazně nedoporučuji tento nedůvěryhodný obchod, kterému jsem bohužel naletěla kvůli hezkému designu výrobku, kterých je v principu stejných na trhu víc. S dopravcem Geis jsou vždy problémy a oni jiný způsob dopravy nenabízejí. Zboží jsem potřebovala jako dárek, ale po několika infarktových mystifikacích ze strany Geisu a nehorázného chování jejich zaměstnanců si po 3 dnech "nedoručování" navíc vymysleli, že jsem prý poslala email, že zásilku nechci převzít a vrátit eshopu! Zaplacené zboží, ne dobírku! Na infolince mou verzi potvrdili, ale zásilka už byla vrácena eshopu. To bylo ve středu 14. 3. Takže jsem komunikovala s eshopem, aby mi zásilku znovuodeslali na výdejní místo Geispoint k vyzvednutí na den 21. 3. (vracela jsem se ze zahraničí a už nechtěla riskovat rozvoz domů) takže na to měli 5 pracovních dní, ale oni balík odeslali teprve právě 21.! Takže jsem na výdejní místo přes půl města musela až další den a paní Klaudia mi tvrdí, že to bylo přece domluvené na 23. 3. i když historie komunikace v mejlu ji usvědčuje ze lži...

Reakce obchodu Duvlan.cz

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté komplikácie s kuriérskou spoločnosťou Geis.

Keďže sa tovar vrátil späť k nám a priali ste si tovar doručovať znovu, pokúšali sme sa Vám doručiť tovar podľa Vašich požiadaviek na stanovený dátum.

Je nám ľúto, že nie ste spokojná. Pri kúpe prostredníctvom e-shopu v prípade, že Vám výrobok nevyhovuje, máte možnosť odstúpiť od zmluvy v lehote 14 dní.

Manuál sme skontrolovali a nedostatky odstránili.

• dostupnost

• Rychlost, spolehlivost
  • nakoupil v obchodě Duvlan.cz před 3 měsíci

• rychlé doručení objednaného zboží
    • vstřícná komunikce