• Pokud něco nabízím na svých stránkách udělám vše abych zboží dodal i kdybych ho měl koupit u konkurence.

• Velice milý a ochotný personál, který mi poradil a následně i objednal, co jsem potřebovala. Více takových obchodů.

Velké zklamání, když obchod uvádí, že má nábytek skladem, je pak člověk velmi rozčarován, když mu zruší objednávku z důvodu, že se dotyčná věc už nevyrábí.

Dobrý obchod.

• kvalifikovaný odborník, podrobně poradí
    • --

naprostá spokojenost s nákupem i obsluhou

• široký sortiment
    • nevidím žádné

příjemné prostředí, zájem o zákazníka

• rychlost odeslání zásilky
    • příznivá cena

• Výborná komunikace.
    • Dobře poradí po odborné stránce.
    • Dovoz po Praze zdarma.
    • Nic mě nenapadá.

Mohu jen doporučit.

Obchodnik nabizi u DPD moznost platby kartou, DPD po me chtelo hotovost, ze eshop kartu nepovolil. Volal jsem do eshopu, slibili napravu.

• Rychlost a cena.
    • Žádném.

Jsem spokojena.

• Sežene zboží podle katalogu, které je jinak nedostupné.
    • Nejistota, za jak dlouho bude zboží dodáno (dostal jsem ho za 3 pracovní dny).

Vynikající. Zboží bylo při vyzvednutí v prodejně rozbaleno, zkontrolováno, a předvedeno.

• Rychlý, přehledný, výborná komunikace a velká vstřícnost pracovnice a pracovníka prodejny.

Je radost zde nakupovat.

• Bohatý sortiment
    • Nevím o nich, ale pro mne vzdálenost od místa bydliště. Proto jsem musel volit internetový nákup s úhradou dopravy.

Plná spokojenost

• Nikde zboží neměli až na těchto stránkách jsem našel potřebný produkt.

Dobrý, ale po objednávce žádné informace o předběžném čase dodání

• Pohodlný nákup z domova.
    • Nevím

Milá a ochotná obsluha.

Standartní obchod

• Dobré ceny.
    • Dobré ceny nejsou vše.

Katastrofální komunikace obchodu. Zboží přišlo poškozeno obchod odmítá uznat reklamaci. Předáváme ČOI. Nikdy více.

Reakce obchodu Dumtechno.cz

Chápeme Vaše rozčilení z reklamace jako takové. Nechápeme však, proč nás zde nepravdivě očerňujete prohlášeními typu:

Katastrofální komunikace
    Zboží přišlo poškozeno
    Obchod odmítá uznat reklamaci

S tímto "hodnocením" nesouhlasíme. Váše reklamace byla přešetřena hned po nahlášení. Vzhledem k tomu že jsme před předáním dopravní službě Toptrans vždy kontrolujeme stav křehkého zboží pák ho pečlivé zabalíme a nebo ponecháme v originálním obalu od výrobce, jako ve vašem přepadu. Bohužel se výjimečně stává, že se zboží na cestě poškodí a proto jsme vždy upozorňujeme zákaznicí na převzetí křehkého zboží:

- ZKONTROLUJTE PROSÍM STAV KŘEHKÉHO ZBOŽÍ V PŘÍTOMNOSTI ŘIDIČE.
    POZDĚJŠÍ REKLAMACI DOPRAVCE NEUZNÁVÁ -

Pokud je zboží poškozené, tak se samozřejmě to hned řeší s dopravní společností a případné výhrady, poznamenány vždy do přepravního listu, popřípadě si vyžádá sepsaní zápisu o škodě. Na základe zápisu pak se řeší reklamace. Vy jste převzali zásilku bez kontroly stavu zboží a paní Vítová potvrdila převzetí nepoškozeného zboží na přepravním listu služby Toptrans.
    Litujeme, ale vzhledem k uvedeným skutečnostem nemůžeme posoudit kde došlo k poškození zásilky během přepravy a nebo u Vás doma po převzetí zásilky.
    Mrzí nás nespokojenost s naším obchodem ale jedná se i o zodpovědnost zákazníka v převzetí křehkého zboží.

Děkujeme za pochopení

Tým DumTechno