• Super

• diskrétně zabaleno
    • rychlé zaslání
    • super kvalita výrobku, pohodlné a funkční
    • nevšimli si mé platby, což zdrželo objednávku, ale byli vstřícní a nabídli i rychlejší doručení bez doplatku
    • v balení byl použit silný parfém, vůně se mi nelíbila

Toto zboží jsem si ani neobjednal a na svou objednávku čekám již 11 den.

• .COM

• Bol som nesmierne pekne prekvapený krásne voňavým balíčkom

• Produkt prisiel poskodeny a napriek reklamacii vo forme emailu, v ktorom som ziadal vymenu produktu, sa mi ani po dvoch dnoch neozvali.

Reakce obchodu Dům sexu

Je mi líto, že Vám nedošla odpověď na Vaši reklamaci, ale bohužel jsme Váš e-mail neobdrželi. Možná jste se někde uklepl v adrese a nebo se e-mail cestou ztratil. Napište nám prosím znova například formou odpovědi na e-mail, kde Vám přišlo potvrzení objednávky nebo přímo na [email protected] či přes naše Facebookové stránky a reklamaci samozřejmě vyřídíme.

I přesto se omlouváme za komplikaci a dodání poškozeného zboží. Vše se pokusíme napravit k Vaší spokojenosti.

• super

Zajímavý obchod, dobrý výběr

Přišlo mi jiné zboží než sem si objednala.

Dorbý den,

omlouváme se za tuto chybu. Bohužel jste nás napřímo nekontaktovala, abychom to mohli napravit k Vaší spokojenosti. Bohužel tedy ani nevíme, k jaké záměně došlo a co jste místo zboží obdržela. Zkus te nás i po takto dlouhé době kontaktovat na e-mail [email protected] a popsat co se stalo. Zksíme najít ještě nějaé řešení.

Omlouváme se za chybu.

cena

• přehledná nabídka
    • rychlé doručení
    • spolehlivost

rychlé dodání po objednání

• Dodací lhůta

Vše ok až na tu dodací lhůtu byla moc dlouhá. Většinu je to u internetových obchodů dodáno max.do tři dnů.

Reakce obchodu Dům sexu

Děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel jste v objednávce měla zboží s delší dodací dobou, což u produktu bylo uvedeno. Pokud na zboží pospícháte, zkus te nás o tom při objednávce informovat v poznámce a my zkusíme najít vhodné řešení k Vaší maximální spokojenosti.

Ještě jednou se omlouvám za zdržení.

Dům sexu

• nedodržuje dodací lhůtu a není možné se spojit

pokud se nezlepší tak nedoporučuji

Reakce obchodu Dům sexu

Ohledně Vaší objednávky jsme spolu mluvili. Standardně jste se s námi telefonicky spojila. Bohužel stále Vámi objednané zboží nemáme k dispozici a ani nemáme potvrzený termín dodání, jak jsme Vás telefonicky informovali. Nabídku jiného zboží jste zatím odmítla.

Pokud si objednávku přejete zrušit, kontaktujte nás prosím e-mailem.

Děkuji a omlouváme se za komplikace.

• Velký sortiment
    • Nespolehlivost

Zboží dorazilo, jen místo objednaných 2 kusů pout dorazily jen jedny. Peníze mi nikdo zpátky neposlal ani nebyly poslaný dodatečně. Žádná omluva.

Reakce obchodu Dům sexu

To že Vám nebylo doručeno kompletní zboží se dozvídáme až teď z Vašeho komentáře. Proto Vám nebyly zaslány peníze zpět a ani žádná omluva nebo doposlání zboží. Prosím kontaktujte nás, abychom vše mohli v pořádku dořešit na kontaktní e-mail.

Děkujeme a omlouváme se za komplikace.

Hezké zboží, rozumné ceny, široký výběr

• Dlouha dodaci lhuta

• solidnost