• pěkné a kvalitní látky
    • dlouhá dodací doba, delší než u jiných eshopů s látkami
    • nelze spojit objednávky do jedné za jednu cenu poštovného nebo manipulačního poplatku (aspoň tato možnost není při nákupu v eshopu vidět)
    • poplatek za osobní vyzvednutí na prodejně

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za zpětnou vazbu a hodnocení našeho obchodu.
    Jsme velice rádi, že se vám líbí naše nabídka látek.
    Jsme si vědomi delší doby zpracování. Momentálně usilovně pracujeme na zkrácení termínu. Brzy budeme opět připravovat objednávky v standardním termínu 1-2 pracovní dny.
    Stále pracujeme na zlepšení našich služeb na e-shopu, ale zatím automaticky nenabízíme možnost sloučení objednávek.
    V případě jakéhokoliv dotazu se vždy můžete obrátit na naši infolinku, kde s vámi danou situaci neprodleně vyřeší.
    Zboží, které si objednáte na e-shopu připravujeme a expedujeme z našeho centrálního skladu Kralupy nad Vltavou.
    Objednávky následně rozvážíme do našich pražských prodejen a účtujeme se tedy pouze manipulační poplatek.
    Budeme se těšit na další spolupráci.
    Děkujeme.

• Dlouhá dodací lhůta

Sice píšou delší dodací lhůtu, ale čekám 15 dní a pořád nic.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za vaše hodnocení.
    Jsme si vědomi, že náš současný termín zpracování, který je 6 - 7 pracovních dní, je delší,. V současnosti se nám pomalu daří jej zkracovat.
    Vaši objednávku jsme přijali 14.2. 2024 a připravili 21. 2. 2024 (tedy 5. pracovní den). Při její přípravě jsme však zjistili komplikaci. Snažili jsme se vás opakovaně kontaktovat telefonicky a zasílali jsme vám i e-mail ohledně této komplikace. Zatím stále nemáme odezvu.
    Naši prioritou je vždy případnou komplikaci co nejdříve vyřešit a objednávku uzavřít a odeslat.
    Bez potvrzení zákazníka, že objednávku, ve které se vyskytla komplikace můžeme uzavřít, objednávku neodesíláme.
    Děkujeme za vaše pochopení.
    Krásný den přeje váš

• velký výběr
    • delší dodání

s dodáním déle počítám tak mi nic nevadí

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení.
    Jsme velice rádi, že se vám líbí naše nabídka zboží.
    Momentálně usilovně pracujeme na zkrácení doby zpracování.
    Děkujeme za pochopení.

• Velký výběr moderních látek
    • Dlouhá dodací lhůta

Dobrý den, paní Jitko,
    děkujeme za pozitivní recenzi.
    Těší nás vaše spokojenost s naší nabídkou látek.
    Jsme vědomi delší doby zpracování, momentálně usilovně pracujeme na zkrácení. Abychom se opět dostali na naši standardní dobu zpracování 2-3 pracovních dní.

• Kvalitně zabalené zboží
    • Delší doba dodání

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za pozitivní recenzi.
    Velmi si ceníme, že jste byla spokojená s naši kvalitou balení objednávek.
    V současné době máme dočasně delší dobu zpracování 5-6 pracovních dní. Díky naši úspěšné slevové akci, jsme přijali velké množství objednávek a momentálně usilovně pracujeme za jejich zpracování.
    Děkujeme za pochopení.