• Zboží vypadalo pěkně, kvalitně
    • velikost oděvu neodpovídala tabulce na netu, drahé poštovné přes ČP -> 160 kč + dobírka => nevím proč si účtují balné, zasláno jen v "igelitu", bez další vrstvy či ochrany -> prostě mi to nepřijde odpovídající ceně, kterou si účtují,
    • Váznoucí komunikace, čekal jsem přes týden na odpověď, skoro 14 dní na vrácení peněž

Kdyby byla možnost zboží vyzkoušet, tak by to byl velký plus,
    každopádně, pokud tedy trefíte velikost, tak s kvalitou oděvu asi problém nebude (kupoval jsem kabát) a budete spokojeni..

• dobra nabidka
    • nenakupovat zde - reklamace neresi a na cislech jen zaznamniky a na mail vam nikdo neodpovi, reklamujeme 2 mesice uz jsme i poslali na COI.

Po dobrem se jim asi nechtelo.

• Bohužel mi při vytahování z pytle okamžitě uletěly skoro nepřišité knoflíky. Jinak spokojenost, mám ženu, přišila.
  • Zboží jsem objednala víc jak pred 14dny a zatim porad čekám.Nepřišel ani email že by se objednávka zpracovávala.Psala jsem i email na firmu a ani zadna odpověď.Jsem nespokojena.

Zboží přišlo v pořádku, zboží přišlo za 8 dní, celkově hodnotím kladně.

• Komunikace, vstricnost
    • Prehledne stranky
    • Veliky vyber

• jedinečnost nabídky
    • například pánská saka: jednou mi sedí velikost XXL, XL, L nebo i S, tzn. vracet zboží tak dlouho, dokud není velikost ta nejvhodnější

Reakce obchodu DSTREET

mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z Vašeho doporučení i z Vaší spokojenosti.

Krásný den přeje Dstreet.cz