• Vyborna komunikace, online porada a doporuceni.

Super

• Jinde to nemají...
    • Automatická odpověď po zaplacení převodem na účet u stejné banky byla: "Jako způsob platby jste zvolili platbu převodem na účet. V tomto případě se zboží odesílá až po připsání celé částky na náš účet - počítejte s prodlením 1-3 prac. dny." Naštěstí to nebyla pravda, zboží bylo expedováno obratem.

Doporučuji, i telefonická komunikace s obchodem byla OK.

Zboží předčilo očekávání! Stojan je vyroben velmi robustně, vše důležité je z kovu, nastavitelné na různě tlusté stoly (můj 95mm).

• To nevím
    • Držák, který jsem objednal nepasuje na celkem běžnou v našich obchodech prodávanou tv. Obchod prohlašuje pravý opak. Po urgenci si obchod všimnul platby, kterou přehlédl a zboží zaslal.

Ověřte si i technické parametry, oznámení, že držák je vhodný pro tv např. SONY v mém případě nezafungoval.

• Super ceny a pomohou s výběrem on-line. Držák perfektně sedí jsem spokojený. Všem doporučuji.

Velmi pohodlný a rychlý nákup, kdy mi dokázali pružně odpovědět a dobře vybrat držák na moji TV.

• Balík vůbec nedorazil, není to zřejmě chyba obchodu, ale přepravní společnosti InTime, kteří ho nejsou schopni dodat, první pokus: čekal jsem na balík, když volám kurýra abych si došel na oběd, kde je, odpověď zněla že již u nás byl nikdo mu neotevřel ani nezvedl telefon. V té době bylo ve firmě 10lidí a nikdo mi nevolal.Poté slíbil doručení následující den, nikdo se od té doby neozval jen občas přišla sms, že dopravce přebral balík k doručení.

• poradenství zdarma, levná doprava, rychlé doručení
    • nevím

doporučuji tento obchod