• Levně a vstřicnost

• Rychlá komunikace

Nešla provést aktivace OFFICE po internetu. Komunikace s obchodem na vysoké úrovni a za pár minut bylo vše vyřešeno a aktivace provedena. Tak snad vše legální a v pohodě.

Vše proběhlo rychle a hladce.

Vše bez problémů

Aktivace programu nefunguje, vyhodil jsem 2tis.

Reakce obchodu Druhotný SW

děkujeme za kritiku. Nicméně po dnešním telefonování jsme se společně dopátrali k tomu, že u Vaši zakoupené licence je nutné provést aktivaci po telefonu. Na našem webu máme zveřejněny podrobné návody, jak aktivaci po telefonu provést. Po dokončení této telefonické aktivace bude Váš produkt plně funkční.

• levné, spolehlivé,fungující

Zakoupený SW funguje bez problémů. Problém s re-instalací MSOffice Professional 2016 na opravený NB vyřešilas IT podpora rychle a perfektně. Doporučuji!

• funguje to
    • pokud kupujete licenci o víkendu, musíte počkat do pracovního dne

Reakce obchodu Druhotný SW

Děkujeme moc za kladné hodnocení a velmi si vážíme toho, že jste byl u nás s nákupem spokojený.

Jen bych chtěl upřesnit info o termínu dodání:
    Objednáno v sobotu 19.5.2017 ve 22:31 a zaplaceno kartou.
    Doručeno v neděli 20.5.2017 v 11:56.

Druhotný SW s.r.o.

• Rychlost, seriozní jednání. Bezproblémová instalace, aktivace. Vše funguje tak jak má.

Reakce obchodu Druhotný SW

děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

Ryhle a bezproblemove.

Rychlý přístup k vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Druhotný SW

děkujeme za Vaše hodnocení a jsem rád, že jste byla s nákupem u nás spokojená.

Spokojenost.

• dobrá cena, rychlé dodání

• Rychlé vyřízení
    • Pomoc na telefonu

Reakce obchodu Druhotný SW

děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád, že jste byl s nákupem u nás spokojený, i když jste všemu neporozuměl a musel jste nás kontaktovat telefonicky. Už nějakou dobu pracujeme na vylepšení našich návodů, aby bylo vše jasné každému našemu zákazníkovi. Tyto návody bychom rádi zpřístupnili do několika dnů.

• Ochota, rychlost, výhodné ceny

Zakoupil jsem MS Office 2016 pro domácnosti. Na základě instrukcí obchodu jsem software instaloval a bez nejmenšího problému aktivoval.

• Nekalé praktiky, hnus, spam k Ukrajiny

Nedoporučuji

• Výhodou je možnost podrobné informace s konkrétní osobou , telefonicky i e-mailem. Prostě jsou v obchodě komunikativní.
    • Musíte zadat přesnou identifikaci tedy, že máte 64 bit. PC, a ne 32 bit. Neboť se Vás na to nezeptají a dodají Aplikaci na 32 bit. PC

Dobrý obchod.

• všechno proti
    • Tento obchod mně neustále bez mého souhlasu posílá různé nabídky abych si u nich koupil podvodný software. Nikdy jsem jim nedával souhlas se zasíláním obchodního sdělení a rozhodně nedoporučuji u nich cokoliv kupovat!

- SPAM
    - mejly posílají z UKRAJINY
    - nedoporučuji

Reakce obchodu Druhotný SW

děkuji za vaši kritiku, avšak Vás musím ubezpečit, že podvodný software rozhodně neprodáváme. Pokud Vám od nás chodí nevyžádané e-maily, kontaktujte nás, abychom zařídili nápravu.

Marek Latka
    jednatel ve společnosti Druhotný SW s.r.o.