• nízká cena
    • příšerná komunikace
    • neochota řešit problém

Objednán prací gel, který se cestou vylil. Následně katastrofická komunikace s obchodem. Ten se k problému nestaví čelem a nechává problém vyhnít. Po 2 měsících to vzdávám.

Silně nedoporučuji. Objednejte raději u osvědčených eshopů.

• Vše dorazilo v pořádku
    • Skvělé ceny

Jsem spokojená, vše dorazilo v pořádku velmi pečlivě zabaleno. Vřele doporučuji..

• Pozdní odeslání
    • Dodané zboží neodpovídá objednávce
    • Žádná reakce obchodu na email

Nedoporučuji!
    Mimo to že byla zásilka odeslána až po třech dnech po potvrzení platby (což se dá ještě akceptovat) dorazilo jiné zboží než jsem objednal. Na písemnou výzvu k řešení obchod nereaguje.

• špatné jednání
    • záměna objednaných produktů
    • Neochota komunikovat

Absolutně nedoporučuji. Z deseti věci, mi šest poslali jiných, asi jestli si toho všimnu. Komunikace naprosto otřesná, posláním produktů zpět mi vznikla akorát škoda, přišla jsem nakonec asi o 50 Kč, ale odmítám to už řešit. Už s tímto e-shopem nechci mít nic společného

Objednala jsem si zboží, které očividně nebylo skladem.
    Bylo mi zaslano horší zboží, které jsem nechtěla. Odeslala jsem zpět s žádostí o zaslani správného zboží. Na to mi bylo odpovězeno, že to, co jsem si objednala, není k dispozici. Vrácena mi byla ale pouze suma objednavky, ne cena poštovného při vracení zpet. Nic nemám a přišla jsem o 115kc.
    Žádala jsem o tyto penize zpet, stále mi ale nepřišly.

• vše ok

• Uhradil jsem objednavku a az pak zjistili, ze zbozi nemaji

• Zboží jsem objednala poprvé a jsem ráda, k vůli nižším cenám hlavně Nescafé Classic bez kofeinu - instantní kávě. Při požadovaném zboží jsem přiobjednala další a jsem spokojená.

S objednaným zbožím jsem spokojená. Došlo všechno a v pořádku.

Reakce obchodu Drogerishop.cz

Dobrý den,velice děkujeme za Vaši milou recenzi :-).

• RYCHLÉ JEDNANÍ.Vše v pořádku.Dovoz až do domu.super.

• Skvělé ceny

Nakupuji zde pravidelně a vždy jsem byla spokojená. Pokaždé mi vyhověli s termínem dodání.

Velmi rychlé jednání a super domluva s pánem. Cena taky super, oproti ostatním obchodům, velká spokojenost.
    Pan dovezl přímo na adresu a v hodinu, kdy to vyhovovalo mě.
    Velmi slušné a ochotné jednání.

Reakce obchodu Drogerishop.cz

Dobrý den,velice děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na další spolupráci.

• objednávka dodána ok

zboží předražené

Reakce obchodu Drogerishop.cz

Dobrý den,děkujeme za Vaši recenzi,bohužel zboží nevyrábíme a neurčujeme ceny výrobků,děkujeme za pochopení.

• Krásný přehledný shop

Přehledný.... Objednáno a rychle dodáno díky!!

Dobrý den,děkujeme za Vaši recenzi.

Zboží mi bylo doručeno,ale jiný výrobek než jsem si objednala..Po kontaktování obchodu mi bylo sděleno ,že případ prověří.No , je to skoro týden a nikdo se mi neozývá..Telefon hluchý ..No což,zboží jsem vyhodila,jelikož s tímto přístupem si nemohu být jistá,zdali tam je vůbec to,co je psáno na obalu.Přišla jsem o víc. :-) Však on majitel doplatí..Určitě si raději objednejte na ověřených e-shopech.

Reakce obchodu Drogerishop.cz

Dobrý den,ano stala se chyba na naší straně ,bohužel nejsme neomylní a bohužel situace je taková,že nedokážeme pružně reagovat v situaci kdy chce každý výrobky ohledně koronaviru a výrobci slibují a nevyrábí,ale chybu přiznáváme s velkou omluvou.Nicméně bylo zasláno savo na koupelny místo sava víceúčelového(složení je stéjné vyhození bylo zbytečné-dle zákona je 14ti denní vrácení bez udání důvodu zdarma).

oceňuji rychlost a kvalitu zabalení

Dobrý den,děkujeme za Vaši recenzi.

Velmi solidní obchod. Dodávka rychlá.

Reakce obchodu Drogerishop.cz

Dobrý den,velice si vážíme Vaší recenze.

• Velmi příjemné a profesionální komunikace.dodavka az do domu
    • Žádné fronty ani shánění po obchodech
    • Velmi kvalitní výrobky

Doporučuji vsem,co mají rádi kvalitu za velmi výhodnou cenu

Dobrý den,děkujeme za Vaši recenzi.

• Cena v obchodě , rychlost dodání.

Bohužel jsem to zaplatila převodem a na výdejním místě to chtěli opět zaplatit . Vyřešila jsem to emailem kde bylo napsáno uhrazeno nebot pán nebral telefon . Možnost o této zásilce možnost dodat do výdejního místa na netu není ani zmínka .

Reakce obchodu Drogerishop.cz

Dobrý den, jen pro upřesnění, z vlastní vule jsme zásilku nechali (po telefonické domluvě) u známeho v obchodě poblíž mista bydliště,aby byl ušetřen čas a peníze(za vyzvednutí místo klasického poštovného byl naučtován poplatek 10kč-z dobré vule),nic jiného zákazník neplatil vše bylo uhrazeno předem na učet a zboží jak je zde uvedeno již podruhé nikdo neplatil.Jak se říká pro dobrotu na žebrotu,do budoucna jsme poučeni a jsme zklamáni tímto přístupem zákazníka kterému jsme chtěli vyjít vstříct.

Celkově spokojená, korektní jednani