• spolehlivost
    • Ochota : To je jen schema. Já jsem hodně starý dědek, proto oceňuji, že opakovaně mi objednané zboží pan Krátký dovezl do Lovosic při obchodní cestě přes naše město. Má to logiku, ale stejně málokdo by to udělal. Neskutečně lidský přístup...
    • Slušné ceny - to je taky důvod, proč jsem si u Krátkých zboží objednal a to jsem ještě nepočítal s tou dopravou zadara (:-D

Nevýhodou je, že nemáme podobnou prodejnu v Lovosicích (ne, že by tu nebyla drogerie, samozřejmě, že je - ale... trochu se liší)

• Našla jsem v tomto obchodě zboží, které jsem již dlouho marně sháněla.
    • Nejsou mi známy.

Vím, že i nadále budu nabízené služby v tomto obchodě využívat. Ostatním bych doporučila se stránkami a nabízeným obsahem zboží,se alespoň seznámit.

• Levnejsi, jako jini a postovne taky nizssi.
    • Skoda, ze mnozi jini jsou tak cenove i 3x drazsi u zbozi, ktere jsme koupili !
    • Zatim nevim o nicem

Pokud bude mit zbozi cenove lepsi i postovne, ve srovnani s jinymi, tak budeme u neho kupovat

• netuším
    • asi nenabízí pouze originální zboží

Asi jako ostatní obchody = láká příznivou cenou, ale výsledek nemusí být vždy výhodný(pro zákazníka)

Reakce obchodu Drogerie Krátký

Pane Radime, nevím co myslíte tím, že nenabízím pouze originální zboží. Vámi objednaných toaletních vod Blue Stratos se prodalo celkem 42ks a vše bylo v naprostém pořádku. Bohužel na internetu není možné vyzkoušet vůni. Je možné, že výrobce udělal trochu odlišnou vůni, ale to já nemám s čím porovnat. Příkladem toho může být dámská edt Musk od Gestil Brescia Italy. Za poslední 3 roky jsem měl skladem 3 odlišné vůně a v roce 2016 přišlo navíc odlišné balení. Nízká cena není lákadlem, ale bohužel ( pro e-shopy) nutností v porovnávači cen typu Heureka, Zboží atd. Pokud se Vám vůně nezdála originální, mohl jste zboží zaslat zpět a objednat si ho za vyšší cenu u jiného e-shopu. Neoriginální zboží opravdu nenabízím.
    M.Krátký

• Dobré ceny
    • Zatím nevím

Spolehlivý

• Super nabídka

• rychlý dodej zboží přehledná nabídka

• Ceny

Doporucuji

• nízká cena
    • možnost doručení přes Zásilkovnu

• odlišná nabídka než v klasickém obchodu a rychlost dodání
    • o žádných nevím

vřele doporučuji a i já zde určitě budu opět nakupovat

• Zboží bez českého návodu.

O.K.

Reakce obchodu Drogerie Krátký

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. Český návod posíláme vždy s originálním obalem, ale ve Vašem případě nešlo poslat originální balení Corega tablet 136ks v obálce jak jste požadoval, proto bylo balení rozebráno a odesláno vyskládané do obálky. Český návod je uveden u Corega tablet přímo v e-shopu. Dodatečně Vám ho zasílám na e-mail.
    Přeji hezký den.

• Osobní přístup
    • Nic mě nenapadá

Není se čeho bát.

ok

• neskutečná ochota a empatie k zákazníkovi
    • široký sortiment
    • slušné ceny, minimálně v e-shopu
    • obchod jsem našel na IT
    • já o žádných nevím

to už jsem všecko napsal...

nakupuji na IT dost často a tento e-shop je jeden z těch kam se jistě vrátím, až budu potřebovat něco z jejich sortimentu...

S jednáním obchodu jako takovým jsem spokojený.Koupil jsem zde žiletky Gillette fusion,protože byly jedny z nejlevnějších.Už při prvním oholení mě tahaly za vousy.Řekl jsem si,že to bude asi délkou (jenže i obyčejná žiletka ,,astra" za týdení vousy netahá),tak jsem oholil asi dvoudenní strniště,což je lepší,nicméně zvlhčovací proužek se téměř začíná rozpadat a já,kdybych se měl řídit tím,co se psávalo dříve na žiletkách,tak je po dvou oholeních musím vyměnit.Takže buď je to vadná várka žiletek z Itálie,nebo výrobce Gillette značně poklesl v kvalitě.Přitom kdejaký obchoďák udělá občas akci 12ks,kde cena vyjde ještě lépe než oněch kusů,co jsem zde objednával,takže si nemyslím,že by to zde smrdělo padělky z Číny.

Reakce obchodu Drogerie Krátký

Přeji dobrý den. Děkuji za Vaši recenzi a zároveň si zde dovoluji napsat svůj názor. V žádném případě se nejedná o padělky z Číny. Tyto nekvalitní hlavice poznám a proto je opravdu nenakupuji. Bohužel z důvodu velkého počtu prodejců neoriginálních holících hlavic jsem nucen prodávat originální holící hlavice s minimálním ziskem takřka za cenu neoriginálních. Holící hlavice pocházejí z české distribuce od jednoho z největších prodejců zde v ČR. Nevím jaké hlavice jste používal při předchozím holení, ale pokud to byly břity z řady Gillette Fusion Proglide, nebo Proglide Power, tak holení s břity o třídu nižší kategorie je opravdu znát. Pokud jdete "směrem nahoru" , tedy k řadě Proglide a Proglide Power tak je holení o poznání lepší. Pokud přecházíte z vyšší kategorie (Proglide, nebo Proglide Power) na základní (pouze Fusion), tak je holení zase o poznání horší.

od objednání do dodání 20hod super

• rychlost a profesionalita
    • nema zadne

urcite zu jen s drog.kratky upozornila jsem 2 kamaradky ze je to bomba

• Zboží co u nás v obchodě neseženu
    • -0-

Spokojennost

• dobrá komunikace a rychlost dodání

naprostá spokojenost

• +kumunikace