• rychlost dodání

• Velmi rychlé dodání
    • Sortiment, který se nedá jinde sehnat

Při otevření krabice nadšení z rychlého dodání kleslo. Krabice vycpaná plastovým obalem od klobásy, nepotřebnými papírky, které určitě otřesům nezabrání, a dalšími "odpadky".

vše proběhlo v pořádku

• rychlost dodání

• objednávky vyřizují rychle
    • jediní mají mou oblíbenou kávu:)

Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Farladonie - Drogerie, cukrovinky,potraviny z Německa a zemí EU

Děkujeme za kladnou reakci...I zde se najdou normální lidé co nepíšou jen negativní recenze. Přejeme Vám Hezké vánoce ....

• dodáno zboží po záruce

Reakce obchodu Farladonie - Drogerie, cukrovinky,potraviny z Německa a zemí EU

Dobrý den, mrzí nás vaše reakce, ale u každého zboží je napsáno VÝPRODEJ nebo ZBOŽÍ je po DMT . Vy osobně jste si objednávala tento druh zboží-Storck Merci mix červená bonboniéra 400g -ks za 139,-kč.,kde je uvedeno také v popisu, že se jedná o výprodej po DMT. Pokud by jste se přímo informovala máme také skladem tento druh zboží s plnou zárukou 1.září 2021 a to za 179,-kč/ks. Bohužel Ve světě jsou Češi zaškatulkováni že si zvykli kupovat zboží hlavně ve slevách, akcích nebo po DMT. I přes Vaši negativní reakci Vám přejeme hezké klidné vánoce bez zloby a záště.

• nevím
    • lháři

Chtěl jsem zakoupit vonnou svíčku Yankee Candle (https://svicky.heureka.cz/yankee-candle-soft-blanket-623-g/). Na Heureka vycházela cena sice zajímavě, ale po prokliknutí do eshopu Farladonie jsem skončil na podobné, ale neznačkové svíčce. Kdybych nebyl opatrný, mohl jsem zakoupit neznačkové a hlavně nechtěné zboží. Dle mého názoru se jedná o podvodné jednání.

Vše super,moc doporučuji

Reakce obchodu Farladonie - Drogerie, cukrovinky,potraviny z Německa a zemí EU

Děkujeme Vám moc za kladnou, pozitivní recenzi. Ne každý umí pochválit.

Vše v pořadku

• Dobrá cena.
    • Rychlé vyřízení i doručení.

S nákupem jsem spokojen, obchod doporučuji.

Naprostá spokojenost s obchodem, kupuji zde prací gely z Francie. Jenom doufám, že po skončení nouzového stavu bude opět v prodeji Persil gel bouquet de Provence a Le chat levandule.

V tomto e-shopu jsem nakupovala poprvé. Milé překvapení-prací gel z Francie, který používám a bleskurychlé odeslání objednávky.

Reakce obchodu Farladonie - Drogerie, cukrovinky,potraviny z Německa a zemí EU

Děkujeme a vážíme si vaši kladné recenze.

Bonbonieram konci za 14 dni trvanlivost.Je sediva, zkazena.

Reakce obchodu Farladonie - Drogerie, cukrovinky,potraviny z Německa a zemí EU

Omlouváme se,nejsme výrobci,ale Žádný zákazník si nestěžoval na uvedenou závadu,tak též Výrobek byl ve slevě o 40%.nižší než byla původní cena.Škoda,že jste se nevyjádřila že ostatní zboží bylo v pořádku.

• nekorektnost
    • prošlé zboží
    • neochota

Objednala jsem 6 zubních past. Dorazily za pár dní. Čtyři byly 11 měsíců po datu maximální spotřeby. Dvě byly prošlé dva roky! (datum výroby 2014, datum spotřeby polovina 2016!!!!) Obchod jsem kontaktovala. Dva dny to řešili a pak mi napsali, že když o zboží NEMÁM ZÁJEM, ať ho pošlu na jejich kamenný obchod někde v Lipníku. Na vlastní náklady. Takže tam proboha nic nekupujte. Neuvěřitelná nekorektnost. Pošlu na ně ČOI.

Reakce obchodu Farladonie - Drogerie, cukrovinky,potraviny z Německa a zemí EU

Vážená paní,proč naši firmu a náš eshop špiníte?zboží jste obdržela do 2 dnů po zaplacení .Veškerá komunikace z vaší strany probíhala až 26.11.19 viz @ přesto Vám byla urychleně rovněž nabídnuta možnost vrácení zboží dle vyplnění reklamačního řádu z následným zasláním peněz obojí jste odmítla.ANO,máme kamenný obchod žádný AGROFERT to sice není nekrademe ani nebereme EU dotace a proto se nestydíme se za něj bohudík ...Chápeme vaši reakci,která panuje v České republice,koupit zadarmo a když se někomu daří tak ho jakýkoliv způsobem musíme poškodit a hrozit kontrolou a jeho zničením,jelikož Máme k dispozici vaše i naše @ kde je vedena vaše i naše komunikace .viz poslední naše odpověd.-.Zdravíme,pokud tedy nemáte o zboží zájem,vyplňte reklamační formulář a zboží zašlete zpět na prodejnu v Lipníku n/B. , po obdržení a kontrole zboží vám bude částka vrácena na účet. Zboží momentálně nemáme,tak nemůžeme vyhovět jinak. Veškeré informace jak máte postupovat jsou na našem eshopu pod roletkou Vše o nákupu. Děkujeme a omlouváme se za vzniklé problémy. Farladonie s.r.o.-nebojíme se vaši zloby,přesto Vám přejeme klidné svátky,bez pruzení a vyhrožování.

• Rychlé vyřízení objednávky

První nákup a určitě nebude poslední.

Děkujeme.

Maj to co už se těžko schání :)

Děkujeme.

nemělo to chybu

rychle vyřízeno,rychle dodáno, super

Nabídka kávy, kterou snad již nikde neprodávají. Doufám, že mají ještě zásoby :D
    Rychlé dodání.