• Nejlepší internetové ceny.
    • Levnější poštovné díky zásilkovně.
    • -

Nakupujte, tady budete spokojeni...

• velmi ochotny personal, prehledny web, dobre ceny

Velice rychlé dodání. V neděli večer objednáno a v úterý dodáno. Všeobecná spokojenost, určitě zde budu nakupovat.Doporučuji ostatním. Vybírala jsem podle ceny, zde byl produkt nejlevnější a doprava také.

• osobní odber v Brne
    • prijemne ceny
    • osobni odber na az Olomoucke
    • mensi vyber produktu

Doporučuji.

• kvalitní zboží za příjemné ceny

• Zavadejici informace,psano je to tam formou- např. photoderm MAX SPF50+ tyčinka 8g - coz si clovek normalne mysli, ze je to opal. krem max spf50 a k tomu navic tycinka 8g, coz neni pravda, je to jen ta tycinka na rty 8g, co ma ochr. faktor SPF 50, to + je tam zavadejici,obrazek je taky zavadejici, dale
    • neni tam hned nahore zmineno ze obal neni, nebo je pozkozeny,tudiz je to nevhodne jako darek, je to az nize, clovek si toho hned nevsimne...
    • Neni to vyprodej,jak je prezentovano, ale klasicky prodej, ale za nizsi ceny kvuli tem jiz zminenym pozkozenym krabickam....

Reakce obchodu DrMin.cz

Dobrý den, paní Hradilová, jediný problém je že neumíte číst!!! Pokud si objednáte tyčinku na rty, na obrázku je tyčinka na rty a vy čekáte něco jiného? Vše je férově uvedeno na našem e-shopu... Pokud je u výrobku poškozená nebo chybějící krabička, je to vždy uvedeno!!!
    Čtěte prosím co si objednáváte...

Rychly obchod

Obchod proběhl rychle a bez problémů.

• Výborné ceny
    • Místo k vyzvednutí. Doprava

Velice příjemný nákup, za výbornou cenu

• Rychlost a cena.

Nakup bez problemu.

Skvělý obchod, rychlost, ochota, skvělé ceny. Vše bez chyby.

• Přišlo jiné zboží, nenì to originál

Už nebudu nakupovat

Reakce obchodu DrMin.cz

Dobrý den, paní Valová, řada Sensibio je ve Francii označována jako Crealine, jde o tedy o originál ! ! ! Upozorňujeme na to na našem e-shopu a můžete se podávat na stránky výrobce: http://www.bioderma.fr/fr/nos-produits

• rychlost dodání
    • výhodná cena
    • možnost zaslání na zásilkovnu

Chyběla mi větší informovanost ohledně objednávky, ale vzhledem k tomu, že zboží mají opravdu skladem, jak píší (ne jako v jiných obchodech) a objednávka byla vyřízena rychle, tak vlastně ok. Obchod proběhl bez problémů a určitě mohu doporučit ostatním.

• Kvalita dodávaného zboží
    • Spolehlivost
    • Včastnost dodávek
    • 100% servis ze strany prodávajícího
    • Výborná komunikace
    • Žádné

Nakupuji po několíkáté a pokaždé jsem byl spokojen ,jak s dodáním na druhý den ,tak se servisem a ochotou spolupráce . Určitě doporučuji tento obchod, žádný problém.

• Odličovací vodu od biodermy používám již mnoho let. Zde u tohoto prodejce odličovací voda divně zapáchá - nejsem spokojená se zbožím.

Reakce obchodu DrMin.cz

Paní Boráková, pokud byl výrobek v nepořádku, proč jste nás nekontaktovala a výrobek nereklamovala?

• nízké ceny, vstřícnost, příjemná komunikace
    • Nemají pevnou dobu pro osobní odběr zboží. Termín se musí dohodnout.

Rychlá a příjemná komunikace, rychlé dodání zboží.

• Nevim.
    • Domluvit se na osobnim vyzvednuti neni lehke a clovek si tam pocka venku i v desti.
    • Objednavku potvrdili, nasledne zrusili.
    • V ramci vstricnosti se pry snazili zbozi sehnat, ale v jinem obchode ho koupit odmitli.

Uz nikdy zde nenakoupim, velice neprofesionalni pristup.

Reakce obchodu DrMin.cz

Pane Beneši, proč tady lžete? Objednal jste 1ks výrobku ve výprodeji a bohužel již nebyl skladem a dodavatel nám zboží již neuměl nabídnout. Zavolali jsme Vám a omluvili se Vám! Nikdy jste u nás nebyl a ani nikdy nečekal!
    Hezký den... DrMin.cz

• Tento obchod dodává nekvalitní zboží.

Reakce obchodu DrMin.cz

Paní Havlíčková, pokud jste nebyla spokojena s dodaným zbožím, proč jste nás nekontaktovala? Problémy lze vyřešit komunikací, nikoli však negativním hodnocením tady... DrMin.cz

• nízká cena

určitě budu v budoucnu objednávat znovu.