Maximální spokojenost

• hradí se doprava do určité částky

• výběr,cena,dostupnost

Moc ráda zde nakupuji a budu znova

Rychlost a spolehlivost a vstřícnost.

• Sortiment
    • Cenová dostupnost

Nechápu, proč mi byla objednávka zrušena. Zboží jsem si měla vyzvednout do čtyř kalendářních dnů, ale mezi tím byly dva dny, kdy má lékárna zavřeno, sobota a neděle. V takovýchto případech bych doporučila možnost vyzvednutí do čtyř pracovních dnů. SMS zpráva, že je zboží v lékárně rezervováno mi nepřišla vůbec, pouze e - mail. Ten přišel ve čtvrtek odpoledne a četla jsem ho až večer. V pátek a v pondělí jsem pracovala a nestíhala zboží vyzvednout. Logicky jsem pro něj jela v úterý, ale přišel mi opět pouze e - mail, že objednávka byla zrušena. Až na tuto výjimku jsem spokojená.

• ochotný personál

zboží je vždy připraveno

• Mají vše, kromě výpadků.

Jsem spokojen.

Spokojenost

Již poněkolikáté napsáno, že zboží bude na pobočce za 2 dny, nicméně realita je jinde. Čekání klidně 4-5 dní.
    Kdybych nekupovala přes Benefit kartu, zde bych nenakupovala a objednala jinde.

vše v pořádku, spokojenost jako vždy :-)

- Léky na předpis si lékárny nejsou schopny mezi sebou přeposlat.
    - Chápu, že za výpadek nikdo nemůže, nicméně převoz by byl řešení.
    - Takhle jsem si jela pro léky, které jsem potřebovala do jiné lékárny vzdálené cca 100 km.
    - Paní na zákaznické lince se ani moc nechtelo ověřovat a hledat, kde se lék nachází. Navíc začala mluvit o úplně jiném léku. Takže kdoví co před tím hledala.

• Často nakupuji v tomto e-shopu. V mých 85 leteh se nikdo nemůže divit. A vždy bez závad a komplikací. Děkuji

Trvale vysoká úroveň.

Objednávka byla brzo vyřízená a mám jen kousek do Lékárny Dr. Max. Dojdu tam, když mám čas a nemusím doma čekat na příjezd dopravce.

poměrně dlouhá doba od objednání po dodání do lékárny v Týně n.Vlt.

• Rychlé doručení objednáno dopoledne večer už doma a navíc doprava zdarma

Vše naprosto ok.

Vše ok

Zkušenosti jen ty nejlepší k plné spokojenosti

Rychlost, spolehlivost, informovanost..............velmi chválím