Rychlost dodani

• ponukaju produkty,ktore nemaju

Reakce obchodu Dr. Mario

Dobrý den, velice se omlouváme, že jsem Vám nebyli schopni dodat Vámi objednané produkty, ale v této době byl enormní vzrůst objednávek na všech e-shopech (zejména dezinfekce) a tudíž zboží mizelo z velkoobchodu každou vteřinou. A protože poptávky po dezinfekci enormně vzrostly i u výrobců nebylo možné dané zboží již objednat. Pevně věříme, že tuto situaci v současné době každý pochopí.
    S přáním pevného zdraví Dr.Mario

Komunikace OK, bezproblémové vrácení peněz. Zboží bylo vyprodáno i u dodavatele.

Rychlé, bezproblémové vyřízení objednávky.

• Příznivá cena, okamžité osobní doručení

Jako jediní měli krém co jsem potřebovala. Rychle mi ho poslali. Naprostá spokojenost.

Ochota a příjemné jednání

rychlé dodání

Rychlé dodáno do druhého dne

Hallo Dr. Mario
    alles hat super geklappt.Ausgezeichnet

• Objednávka přišla brzy a v pořádku

• Je možno platit v Euro , jelikož objednuji z Německa

Rychlá komunikace

zboží nikdy nepřijelo! na vyžádání žádná odpověď! nedoporučuje se!

Reakce obchodu Dr. Mario

velice nás mrzí, že jste neobdržela Vaši zásilku. která je pro Vás stále připravena k fakturaci. Jako způsob platby jste zvolila platbu předem převodem (v potvrzení objdenávky je toto jasně uvedeno) a platbu jsme přes opakovanou urgenci do dnešního dne neobdrželi. Pokud tedy svoji objdenávku zaplatíte, rádi Vám ji zašleme.
    S pozdravem lékárna Dr.Mario

• Rychlé, přehledné doručení

• Zbozi nedorazilo

Reakce obchodu Dr. Mario

velice nás mrzí, že jsme zásilku dosud nemohli odeslat. Způsob platby u této objednávky byla platba předem převodem a k datu splatnosti nebyla částka uhrazena, proto zásilka nebyla odeslána.
    Před dokončením objednávky jste vyslovila svůj souhlas s obchodními podmínkami, kde je tato skutečnost uvedena.
    Kvůli případným nesrovnalostem doporučujeme vždy pečlivě zkontrolovat rekapitulaci objednávky a následné potvrzení objednávky. Případné nejasnosti je vhodné komunikovat, aby se předešlo nedorozumění.
    S přáním hezkého dne lékárna Dr.Mario

Spolehlivý obchod přehledná nabídka produktů

Všechno v pořádku.

• proplemlos und schnell

Obchod zrušil objednávku, protože už zboží za tu cenu nebylo, ale okamžitě mě informovali a hned druhý den jsem měla vrácené peníze, takže jsou seriózní.