• výrobek není totožný s výrobkem který sem pod stejným názvem zakoupil předtím v lékárně..účinnost výrobku není stejná
    • prodej falešného výrobku

reakce obchodu a dodání super ...bohužel výrobek je fake

Reakce obchodu Driclor

výrobek není falešný. Jedná se o totožný výrobek od stejné firmy akorát s jiným objemem. Někdy od lidí slýchám, že jim nefunguje zase malé balení a toto velké ano. Záleží na víc faktorech v době hodnocení jako je okolní teplota, vlhkost vzduchu, jiná místa nanášení, subjektivita hodnotícího apod.
    V případě, že nebudete s výrobkem spokojený ani po dvou týdnech, ozvěte se mi na email [email protected] a vrátím Vám peníze.

Ještě jednou děkuji za nákup a s pozdravem,
    Jan Vodička

• Zboží vůbec nedorazilo.

Reakce obchodu Driclor

zásilka se nám bohužel vrátila z důvodu chybné adresy, jak jsem se nyní dozvěděl a jak jsem Vás telefonicky informoval. Bohužel, když se nám balíček vrátil zpět, nebyl na něm označen důvod, tak jsem si myslel, že jste balíček odmítla.

S pozdravem,
    Jan Vodička

• Když slíbím dodání do 24 hodin, tak by tak mělo také být! A ne dodání 24 hodin, které vlastně za 24 hodin není ani odeslané! Pardon, ale v dnešní době se toto nestává!

Reakce obchodu Driclor

omlouvám se za způsobené problémy.
    Jak jsem se nyní informoval, bohužel došlo k problémům na poště, takže balíček z ní odešel až o den později než měl a tudíž se dodání protáhlo přes víkend. Bohužel o této skutečnosti jsem nevěděl a nemohl jsem Vás včas informovat.

Zašlu Vám platbu za poštovné zpět jako náhradu a omluvu.

• -
    • Dle komunikace s prodávajícím mělo zboží dorazit po 14 dnech. Nedorazilo.

Lepší dražší a hned, než čekat.

Reakce obchodu Driclor

kontaktoval jste mě s dotazem, kdy bude zboží dostupné. Odepsal jsem Vám, že přípravky by měly být pravděpodobně dostupné, ale zároveň jsem Vám nic nezaručil, jelikož jsem si nebyl jistý. Poté jsem Vás informoval, že přípravky bohužel nedorazily.

S pozdravem,
    www.driclor.eu

Moje prvni objednavka v tomto obchode. Zbozi bylo dostupne skladem, po objednani jsem pres heureku z.dotazu zjistil ze skladem neni. Jiz 3 tyden cekam
    Skoda priste bych objednal jinde.

Reakce obchodu Driclor

bohužel nemáme Driclory skladem, tak jak máme napsáno na našich stránkách s tím, že můžete provést objednávku a zboží Vám bude odesláno, jakmile přípravky budou k dispozici. Tato informace je tam už velmi dlouho, takže jste informaci bohužel přehlédnul.

www.driclor.eu

• Když zboží není skladem co chcete hodnotit.

Zbozi jsem si objednal a vůbec nedorazilo, obchod se mi neozval a nevím kde nyní zboží je. 10 dní a nic. Nedoporučuji

Reakce obchodu Driclor

bohužel nemáme Driclory skladem, tak jak máme napsáno na našich stránkách s tím, že můžete provést objednávku a zboží Vám bude odesláno, jakmile přípravky budou k dispozici. Nevím ale, kdy tomu bude, výpadek již trvá skoro 2 měsíce.

• cena produktu
    • špatná komunikace se zákazníkem ohledně stavu a expedice zakázky, dlouhá dodací lhůta

Cena produktu je bezkonkurenční, je to bohužel jediná výhoda. Ostatní shopy komunikují ohledně přijetí objednávky, kdy bude expedována, kdy bude připravena k vyzvednutí. Tady jsem nabyla pocitu, že se neděje vůbec niž, než mi přišlo oznámení z pošty.

Dobry den,
    mrzi nas, ze jste zazila pri nakupu v nasem eshopu takove neprijemnosti. Emaily jsou odesilany pri prijeti a odeslani objednavky a pokud jste zadala pri objednavce sve tel. cislo, posta vas upozorni pomoci sms. Expedice je v den prijeti platby nebo maximalne do druheho dne v pripade dobirky (kdyz prijde objednavka v dopolednich hodinach, je vyrizena jeste ten den). Bohuzel vam asi emaily vubec neprisly ci skoncily ve spamovem kosi, proto chapu vase zklamani.
    Doufam, ze vas tato zkusenost neodradi v dalsim nakupu, kde jiz doufam bude vse na sto procent.
    Jan Vodicka