• bohatý sortiment

ačkoli je uvedeno, že zboží je u dodavatele a dodání 3-5 pracovních dní, do dnešního dne zboží nedorazilo, pouze informace, že zboží bude naskladněno 22.8.2023 - datum objednávky je 10.8.2023

Přehledný eshop, dobré ceny a zvlášť chválím komunikaci obchodu. Objednával jsem set dřez/baterie Blanco, který nebyl skladem. Na stránkách uvedená odhadovaná doba dodání, přesto následující den přišel email s upozorněním, že zboží není skladem a bude se objednávat u výrobce, tudíž dodací doba bude 2 týdny - zda s tím souhlasím. Z mé strany žádný problém, dodací lhůtu jsem četl. Ze strany obchodu průběžné info o naskladnění od výrobce, expedice. Vše dle dohodnutých termínů. Doprava taky OK, zásilka jde jako přísně kontrolovaná během překládání, při převzetí rozbalení a kontrola poškození. Vše OK. Za mne jednoznačně 5 z 5ti. Děkuji. Kopecký

• rychlost kvalita

Ok

• ..dobré ceny

• Výborná komunikace, rychlá, odpoví, poradí, doporučí.

Vše OK, rychlost a kvalita doručení

Na základě dotazu emailem pomohl pan Vrba vybrat správné sítko se zátkou k 16 let starému nerezovému dřezu s přepadem a přispěl radou i při výměně zátky (části sifonu).

O.k.

• Doprava zdarma
    • rychla expedice

Super vyber , doprava zdarma, zbozi dobre zabaleno a rychle doruceno.

Dobrá spolupráce a rychlé vyřízení.

• dobrá cena

dostali jsme jednu špatnou součástku k baterii, na email nikdo neodpověděl. naštěstí kamarád to vyřešil a dřez máme funkční.

• Rychlost, dárek navíc, zdarma vyvrtani otviru na baterii, k dřezu zdarma veškeré náležitosti, které jsou potřeba k instalaci

• - nabídka
    • - ceny
    • - doprava zdarma
    • - rychlost
    • - přístup

• Celková spokojenost

Výborná komunikace,rychlost dodání.

Ačkoliv jsem obdržela mapku, kde vyzvednout objednané zboží, asi by bylo fajn lepší označení přímo na místě. Nicméně přístup personálu byl pro mě v dnešní divné době neuvěřitelný - vstřícnost, všichni udělali víc, než museli.
    Vážím si toho a všem to prezentuji.

• Rychlé, bezproblémové dodání

• Rychlost doručení