Rýchle jednanie, rýchle dodanie. Spokojnosť

• Naprosto seriózní jednání, obchodník ochotný fundovaně poradit.

• velmi rychlé dodání

• ochota, vstřícnost

• skvělý zákaznický servis

• výborná spolupráce zákazník x prodávající

profesionální úrověň

celý nákup proběhl na jedničku od komunikace s firmou až po dodávku do domu,i změna v objednávce ,protože požadovaná barva zboží už nebyla, jen zatím jsme celé nerozbalili, jen pro kontrolu "co vlastně přišlo", kvůli uskladnění před deštěm, tedy nemohu stoprocentně odpovědět na kvalitu všech prken. Úplně rozbalíme až začneme s plotem.

• doprava

Reakce obchodu dřevo-plast

Dobrý den, omlouváme se za problém při dodání zboží, který vznikl vinou najaté autodopravy, která nedodržela objednaný termín vykládky. Pro dopravu objemnějších zásilek si najímáme externí autodopravu, která garantuje dodání do 24 hodin. Zpoždění dodávky vzniklo provozními důvody na straně dopravce, i když jsme zásilku připravili pro autodopravu včas dle termínu dohodnutého s klientem. Po společném jednání přislíbil dopravce přijmout opatření, aby ke zpoždění dodávek již nedocházelo. Děkujeme za pochopení. Váš dřevo-plast team

• Široký sortiment materiálu pro stavbu teras

S nákupem jsem byl velice spokojený. Komunikace s obchodem byla výborná.

• Obchodní zástupce reagoval okamžitě a byl velice ochotný.
    • Kalkulátor ceny na webu počítá trošku mimo realitu. Zlákala mě vypočítaná cena (26 tisíc), ale podle došlého ceníku jsem byl s cenou trochu jinde. (41 tisíc)

• Přehlednost web.stránek.

Spokojenost a rychlost potvrzení objednávky ochota pracovníků na prodejně v Brně.

• Platba, neni moznost platit pres Paypal ani kreditni kartou primo pres banku.

Komunikace perfektni, zbozi souhlasi ale prehlednost fakturace je treba zlepsit.

• dřevoplastový materiál jak pro podlahy, tak i pro ploty a zábradlí.

rychlá komunikace i dodání, doporučuji.