OK

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení a přejeme hezký den. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Příjemné jednání a rychlé dodání, co víc si přát.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, paní Aleno, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. S přáním hezkého dne, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Bohužel jsem si důkladně neprohlidla detaily zboží.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme úspěšný den. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

Kvalitní a funkční, jednoduchá instalace.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a přejeme hezký den. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

• Vše ok

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Hezký den, děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu.

• Rychle,spolehlive

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Velmi rychlé jednání a dodání.
    • Příjemná komunikace se zástupcem obchodu.
    • Široká nabídka zboží.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení Vašeho nákupu. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Rychlé a spolehlivé jednání jak tel. tak emailem

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• rychlé jednání,

po dohodě nám zajistili zboží, které nemají běžně v nabídce

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jsme Vám mohli vyhovět. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

Rychlost dodání, výborná komunikace

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Slušnost, ochota vysvětlit produkt.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, pane Vostale, jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Přejeme Vám hezký den, Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• dobrá komunikace

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme za Váš čas a kladné hodnocení Vašeho nákupu. S pozdravem, tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné ohodnocení Vašeho nákupu. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

naprosto úžasný zákaznický servis, ochota personálu, rychlé dodání, výborná komunikace

Dobrý den, moc děkujeme a ceníme si toho. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

Rychlé dodání od objednání.

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

Obchod mohu doporučit

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Vzorné po všech stránkách.

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení Vašeho nákupu. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu

• Rychlé a bepečné dodání

• neaktuální stav skladu

Reakce obchodu Dřevěný-zahradní-nábytek.eu

Dobrý den, jen pro vysvětlení ostatním uživatelům Heuréky. Neaktuálním stavem skladu myslel zákazník to, že jsme měli produkt označen jako skladem (fyzicky bylo na skladě dva kusy produktu), ale on si objednal celkem pět kusů, což znamenalo, že jsme nemohli předat k expedici dříve, než se zbylé tři kusy dovyrobily. O tomto stavu jsme zákazníka informovali v rámci změny stavu objednávky následující pracovní den od uskutečnění objednávky. Bohužel v našem eshopu nemáme funkčnost, kdy je vidět u produktů přesná skladová zásoba, což ale zatím není běžný stav v českých eshopech a nelze to brát jako neaktuální stav skladu. Zejména u sezónních produktů doporučujeme při objednání většího množství kontaktovat naši zákaznickou linku, protože po sezoně se již doprodávají jednotlivé řady produktů. Je nám to líto, že jsme nemohli vyhovět na 100%, ale v tomto případě jsme chybu opravdu neudělali. Netajíme se tím, že ikdyž je skladem jen jeden produkt, tak zboží svítí jako skladem, do budoucna můžeme uvažovat o vylepšení v zobrazování dostupnosti, ale aktuálně je to takto. Tým Dreveny-zahradni-nabytek.eu