Skvělý obchod, velice jsem spoko. Nakupovali jsem již několikrát a předpokládám že ještě určí budu. Děkuji

• pěkný nábytek, rychle a vstřícné jednání obchodníka

Obchod ve Studenci je sice zvenčí nenápadný, ale obsluhovala nás p. prodavačka, která doporučila matrace dle našich požadavků, byla milá, vstřícná, ochotná. Zboží bylo vyrobeno na míru a doručeno v pořádku. Dodací lhůta byla asi 14 dní. Zatím jsme s matracemi spokojeni.

• ochota prodávajícího

Na čem jsme se domluvily to na sto procent platilo mohu jen chválit.Pokud budu v budoucnu ještě něco doobjednat vždy se obrátím na tento obchod z mojí strany naprostá spokojenost.

BYLO TO PERFEKTNÍ. PRODÁVAJÍCÍ SE MĚ PLNĚ VĚNOVALA. BYL JSEM SPOKOJENÝ.

• Zboží dodáno bez problémů.

• v klidu z domova

Chyběl návod na smontování a zespoda stolu na pár místech vynechaný nátěr. Jinak lavice a stůl vypadají velice hezky a kvalitně.

kvalitní výrobky, příjemné jednání a spolehlivost

rychla doprava zbozi prislo v poradku

• Postel je krásná, drží, slouží, není co vytknout. Zhotovena byla o 2 týdny dříve, což je také plus. Přijela složená, dobře zabalená, s montáží nebyl problém. Lehce nás zarazil pidi návod v polštině, u české firmy celkem zvláštní. Jinak není co vytknout, komunikace na jedničku, i pan řidič ochotně donesl vše do chodby. Rádi se v budoucnu vrátíme.

Velká spokojenost s nábytkem z borovicového masivu od této společnosti. Mám od nich koupený i další nábytek z borovice, nejenom židli. Nábytek kvalitně zpracovaný, možnost vybrat si z několika odstínů moření. Líbí se mi i samotný design nábytku. Nábytek v tomto tradičním designu jsem jinde v obchodech ani e-shopech neviděla. Pro mě je velká výhoda rovněž to, že je společnost nabízí možnost objednat si montáž nábytku, dopravu jejich firemní dodávkou a i výnos až do bytu. Jiné obchody s nábytkem tuto možnost nenabízejí.

• Vždy dobrá komunikace při řešení dílčích problémů
    • Občas chybí spoj. materiál

Občas trpělivost a jinak O.K.

velice příjemná , milá paní prodavačka . Vše bylo v pořádku a brzo doručeno.

• vstřícný přístup
    • velmi dobrá komunikace

• Vše proběhlo jak má

• Jsem spokojen
    • nevím

Vše v pořádku ,potřebovala jsem vyměnit poličku za menší
    stačil jeden email a vše bylo vyřízeno.

• nelze platit kartou