• Velký výběr hraček.

Koupila jsem hračky pod stromeček. Určitě přinesou velkou radost.

Objednala jsem si zboží a druhý den jsem měla duležitý dotaz za další 3 dny mě neodpověděli a hlavně tam mají telefon a ten taky nezvedají takže žádná komunikace nefunguje

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Na našich stránkách byla v době Vaší objednávky uvedena dovolená. Proto jsme Vám neodepisovali na email. Bohužel jste si zvolila dodání POSTE RESTANTE, které nenabízíme a ještě k tomu na dobírku, což není reálné při doručování přepravcem GLS. Samozřejmě mimo naší dovolenou na emaily reagujeme včas.

• Moc pěkné, dřevěné, hračky pro děti.

Velký výběr, rychlé dodání. Určitě obchod doporučuji a rádi opět využijeme.

• dodaci doba byla v mem pripade hodne dlouha (31.1 objednano, 28.2 doruceno)
  • Komunikace ze strany obchodu nulová: telefon nedostupný, na SMS ani e-mail nikdo nereaguje. Rušíme objednávku a pevně věříme, že námi zaslané peníze za chodítko nám příjdou zpět na účet.
    Syn se už naučil chodit. :]

Reakce obchodu drevenedomecky.cz

Dne 13.2. byla připsána platba za zboží na náš účet, doba doručení zboží je 7-14 pracovních dnů, tato informace je jak u zboží, tak i v potvrzovacím emailu. V kontaktech máme uvedeno, že pokud se nám zákazník nemůže dovolat na uvedené číslo, má nás kontaktovat emailem NE SMS..Od zákazníka nám nepřišel jediný email až na ten, který byl poslán pár minut po vytvoření recenze a ve kterém byl požadavek na storno objednávky. Pokud by jsme obdrželi email, ve většině případů odpovídáme obratem buď emailem, nebo telefonicky. Informace o tom, že nereagujeme na email je klamná.
    drevenedomecky.cz

• Bohužel, zatím nemohu obchod hodnotit. Obdržel jsem pouze informaci o tom, že objednávka č. 15575993 je přijata. Pokládám proto tento dotazník za předčasný. Těším se na dodávku objednaného zboží.
    Prosím o vaší odpověď na toto moje sdělení.
    Zdraví
    Ečer

• Rychlá komunikace

• ojedinělé zboží
    • eshop nekomunikuje, na reklamace nereaguje

Koupili jsme dceři k Vánocům domeček pro panenky, který byl po rozbalení nekompletní. Asi si dovedete představit zklamání šestileté dcery. V eshopu přislíbili chybějící komponenty doposlat začátkem ledna, ovšem doposud nic nepřišlo a eshop na opětovné urgence nereaguje.
    Manželovi došla trpělivost a chybějící komponenty vyrobil sám.
    Eshop nabízí ojedinělé a hezké zboží, ale zákaznický servis nestojí za nic.
    Nedoporučuji!
    Domnívám se, že jediný způsob jak je přimět k činnosti je opravdu zaslat podnět ČOI - nedodržení zákonné lhůty k vyřízení reklamace a požadování nákladů spojených s odstraněním vady ( nákup dřeva, vrtáků, spojovacího materiálu).

• Nekomunikuje, telefon nedostupný.

Obchod rozhodně nedoporučuji, vracela jsme zboží ve čtrnácti denní lhůtě a obchod si ho stále nepřebírá je uložené na poště i potom co mi bylo z obchodu napsáno že si zboží 30.12.1016 vyzvednou. Telefon nedostupný, na email už nikdo neodpovídá. V případě, že vše nebude vyřešeno a zboží mi bude vráceno, hlásím na ČOI.

Vážená paní Dovhanyčová,
    Zboží si na poště samozřejmě převezmeme, zboží je na poště do 16.1.2017. Bohužel se občas vyskytnou situace, kdy není možné zboží převzít okamžitě! To snad ale určitě pochopíte. Již několikátý den po sobě nám posíláte email ať si balík vyzvedneme...Byla jste ujištěna, že si ho přebereme....a to také uděláme.
    V.Piklová

• Objednávka do 30.12.2016 nedošla.

Není spoleh, že vám zásilka dojde, měla být pod stromeček 2016,možná,že vám přjde na Vánoce 2017.

• Ojedinělý sortiment

• Množství zboží v obchodu
    • Dárek v zásilce
    • Velmi špatná komunikace
    • Pomalé dodání, i po odeslání informace o zásilce připravené k odeslání dorazila až za 8dní
    • celková dodací lhůta 21 dní
    • Bez jakékoliv předchozí informace o očekávaném termínu doručení i po opakovaném dotazu
    • Část zboží nedorazila, jediná informace o tom byla uvedena dole v poznámce na faktuře, kde je uvedeno, že částka za nedodané zboží byla zaslána zpět. Nevím, zdali jí zaslali přes Mexiko, ale 10 dní po odeslání zboží a faktury vrácené peníze stále nikde a přepokládám, že pokud to několikrát nebudu připomínat, nechají na přilepšenou...

Doporučil bych ho pro nákupy s dostatečným předstihem a třeba během roku, nikoliv před Vánoci
    Nulová informovanost o dodací lhůtě (vyjma obecné informace 7-14 dní, která stejně neplatila
    O nedodaném zboží nikdo neinformoval, jen malá poznámka ve spodní části faktury s informací o zaslání peněz zpět, které po 10 dnech od doručení stále nedorazily

• velký výběr vláčků za bezkonkurenční ceny
    • všechno objednané bylo skladem, přesto bez jediné komunikace mi odeslali 10 dnech objednávku. chápu, před vánoci je to náročnější, ale není to ideální

když na to nespěcháte a ideálně není před vánoci, tak směle do toho

Objednáno 6.12., uhrazeno 7.12. a dnes je 19.12. a stále nedorazilo. Urgence obchodu - reakce hned, ale pouze 1 věta, že doručí do Vánoc. Již zde nenakoupím.

• Specializuje se na vkusné dřevěné hračky, žádný plastový balast.
    • Nabízí i takové, které nejsou běžně v obchodech (např. sortiment domečků).
    • Pravděpodobně si nemůže dovolit mít většinu zboží skladem.
    • Hodilo by se rozšířit možnosti dopravy o výdejny/zasilkovny.

Pro nakupujícího je často rychlá dostupnost zboží rozhodující, nicméně chápu, že mít větší množství často i dražších hraček skladem je možné jen při dostatečném obratu.
    Já nakupovala s předstihem, takže vice než 14denní dodací lhůta nebyla problém. Jen (mimojiné proto,že platba proběhla předem) bych ocenila trochu větší upřesnění, kdy je možné zboží očekávat, na přímý dotaz jsem však odpověď dostala.
    Plusem je taky dárek, který jsme v krabici nečekali a potěšil nás...a nebyla to úplná maličkost.

• ochota, rychlost
    • zboží neodpovídá rozměrům (postýlka)
    • informace, že pokojíček je určen panenkám do 11 cm není správná, ani panenka 10 cm se do postýlky nevejde

nevěřit všem údajům o zboží

• Vše je přehledné a pěkně popsáno.
    • Žádné

Ráda zde nakoupím znovu.

Kvalitní, i když dražší zboží. Doporučuji.

Naprostá spokojenost! Objednávka dorazila hned následující den.

• Zboži objednáno 15.11.2016.Zboží staále nedorazilo.Ze strany obchodu jedinaá info.s přánim,abych obodnotila kvalitu.O stavu objednávky nic!!!Obchod bohužel neni dostupný ani na telefon,který uvádi na svých stránkách.Za mne obchod nedoporucuji.Je to velká komplikace předevšim teď, před Vanocemi.Věra

Jednoznačne chybná volba.NEDOPORUČUJI!!!