• Zbozi nemaji, objednavaji az po objednavce klienta a pak jeste prijdou i s jinou cenou a navic i s jinym zbozim.

Reakce obchodu Parkety Vesely

Dobrý den. Vaší špatné recenzi moc nerozumíme. Objednal jste si parkety, které jak je uvedeno v eshopu, skladem nemáme. Tudíž se u dodavatele objednává až po vytvoření objednávky od zákazníka. Po vytvoření Vaší objednávky jsme zboží objednali a dostali jsme informaci, že vzhledem k situaci na Ukrajině, kdy je málo dřeva, jsou vámi vybrané rozměry vyprodány a dostupné budou za delší dobu. Jako alternativu jsme vám nabídli jiné rozměry, které skladem jsou. Tuto informaci jsme vám zaslali ihned. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. S pozdravem Z.Vydrová

Objednal jsem matný lak na parkety, přišel mi polomat. Reklamaci jsem neřešil.

Objednané zboží u tohoto obchodu navazovalo na další objednané jinde, (nebylo nikde v celku). Zboží inzerovali, že je skladem. Po objednání napsali, že děkují za objednávku, ale zboží nemají a ni mít nebudou. Serióznost obchodu je nulová.

Reakce obchodu Parkety Vesely

Dobrý den, zboží jsme neinzerovali, že máme skladem. Nábytek skladem nenabízíme. Vámi objednaný stůl jsme ihned objednali u dodavatele k dovezení, ale obdrželi jsme informaci, že byl den předem bohužel doprodán. O této skutečnosti jsme vás zhruba za hodinu od vytvoření vaší objednávky informovali. Děkujeme

Inzerují zboží skladem které není skladem a je momentálně nedostupné

Reakce obchodu Parkety Vesely

vybral jste si podlahu z výprodeje. Tyto doprodeje podlah jsou v omezeném množství a dále se již nevyrábí. U těchto podlah je uvedeno, že požadované množství bude potvrzeno emailem.
    Skladem jsme měli menší množství než jste objednal. U našeho dodavatele již bylo také vyprodáno.

Z toho důvodu byla vaše objednávka zrušena a byl jste o tom informován zhruba za hodinu od objednání.

Z naší strany nedošlo k žádné chybě či uvedení nepravdivé informace.

Děkujeme

zboží nemá skladem ale objednává u výrobce

Reakce obchodu Parkety Vesely

Dobrý den. Děkujeme za Vaši reakci,ale zřejmě se jedná o omyl. Objednali jste si u nás zboží, které skladem opravdu nemáme a máme to i tak uvedeno v eshopu. Nejsme výrobci tohoto zboží. Zboží jsme pro vás objednali, ale bohužel dodavatel měl vyprodáno a dodání se posunulo o cca 8 dní. O této skutečnosti jsme vás ihned informovali. Věříme, že tato vaše jediná zkušenost s naším obchodem nebude vliv do budoucna a opět u nás zkusíte něco koupit či se přímo stavíte v naší kamenné prodejně, kde vám rádi poradíme s výběrem a rovnou si i nějaké zboží odnesete. S pozdravem Parkety Veselý

• Žádné běžný int.obchod
    • Vyřízení trvalo týden, špatná komunikace, osobní odběr proběhl tak, že jsem se musel doprošovat aby mi zboží vydali. Neochota poradit. Obchod uzavřen s cedulkou přijdu hned. Po tel.na číslo mě vytipnul a neodpověděl na SMS!!! Sortiment běžný skoro nic na výběr???

zboží jsem objednala, nepřišla ani faktura ani žádný email ohledně doručení /vyzvednutí

Reakce obchodu Parkety Vesely

velice nás toto nedopatření mrzí, avšak došlo zřejmě k technické závadě a v systému žádnou objednávku z tohoto data a času nemáme. Proto Vám nepřišla žádná faktura a ani email odhleně doručení či vyzvednutí. Je velká škoda, že jste se neinformovala jak telefonicky či emailem v jakém stavu je vaše objednávka.
    Pokud by jste měla stále zájem o zboží zašlete, prosím, email na [email protected] s kopií vaší objednávky, kterou jste neobdržela a dostanete na ni slevu 10% jako omluvu za tuto technickou závadu.
    Děkujeme za pochopení a věříme, že i přes toto nedopatření budete i nadále využívat náš eshop.
    Tým Parkety Veselý

• S porovnáním s jiným obchodem je levnější.
    • Špatně zabalené zboží, obal ve kterém byly lišty zabaleny, byl na několika místech protržen (poškozen), v těchto místech byly lišty poškrábané.

• - obchod v Praze
    • - dodaci lhuta
    • - je to mala firma, objednavka pres webove stranky je mnohem prijemnejsi nez osobni komunikace

Doporucuji obejit tuto firmu, je to slapnuti vedle. Nejsem spokojeny s tim, ze odstin list nejen ze neodpovida, ale je vyrazne odlisny od vyobrazeni na strankach. Pan Vesely-kontaktni osoba , ani nepopira, ze by to tak bylo, ale nedokaze obslouzit zakanika k jeho spokojenosti. Dostat se do rukou jeho zamestnankyne pani Ostrcilove je take slepa cesta.
    Pro ozrejmeni, listy jsem vratil ale az po pulrocnim tlaceni s pomoci pravnicky jsem se dopracoval k vraceni casti mych penez. Neocekaval bych zadny servis.

Reakce obchodu Parkety Vesely

Dobrý den, dovolte mi reagovat na krásně napsanou, ale úplně nepravdivou recenzi:
    1) Objednal jste si lišty které se Vám nehodili, protože jste zvolil špatný typ, místo samolepících jste si objednal vrtané které se šroubují k podkladu.
    2) Lišty jste bez jakékoliv komunikace, či reklamace (email, telefon, mobil) odeslal na sídlo společnosti, i když v recenzi uvádíte že jste byl na webových stránkách kde veškeré kontakty jsou i adresa naší provozovny.
    3) Po tomto kroku jste odcestoval do zahraničí nebo někam pryč a po 20 dnech začal řešit vrácení zásilky, kterou si nikdo nepřevzal. (nikdo o ní totiž nic nevěděl, otázkou je zda jste odpravdu něco posílal) Proto je na všech našich stránkách adresa naší provozovny.
    4) Reklamace i rušení objednávek u nás probíhá naprosto standardním způsobem, stačí komunikovat, zvednout telefon nebo napsat email.
    I přes tyto kroky které dle našeho názoru jste udělal špatně Vám byli vráceny finanční prostředky.
    Příště doporučujeme více komunikovat a určitě neřešit vrácení zboží tím že ho kamsi odešlete.
    Tato reklamace byla špatným příkladem komunikačních schopností zákazníka po x letech fungování našeho eshopu.
    Tým Parkety Veselý