• Totálně předražený sortiment mnohdy až o 1000% o proti konkurenci.

Obyčejný a navíc sprostý obchodník tvářící se jako odborník, jenž se snaží opravdu pomoci nemocným. Ovšem není mu vůbec proti srsti tahat z nemocných nehorázné peníze. Jeho sprosté praktiky jsou zneuživáním nedostatku sortimentu na českém trhu.

• Objednávky jsou velice rychle vyřízené.

Vše naprosto v pořádku. Mohu jen doporučit. Děkuji velice za obchod.

• dobrá komunikacia
    • nemá žiadne

spolahlivosť a kvalita,dobrá komunikacia a poradenstvom.

• Skvělá komunikace s majitelem obchodu, ktery vse doporucil, popsal a navrhl postup

Doporucuji

• Velmi kvalitní a účinné éterické oleje

Tento obchod doporučuji, jsou zde hodně účinné produkty, bez zbytečné reklamy.

• bezkonkurenčné produkty
    • rýchla odozva na správy a komunikácia s klientom
    • žiadne nemá

nebojte sa z akýmkolvek problémom obrátiť na stránku dr.bylinka. Velmi dobre a rýchlo poradia a hlavne ich výrobky aj fungujú a nemajú žiadne vedlajšie účinky.

• Produkty jsou přírodní.

• Perfektní vstřícná komunikace. Kdykoli jsem zavolala, byl mi poskytnut perfektní poradenský servis.
    • Žádné

K tomuto obchodu jsem během komunikace získala důvěru a ostatním jej mohu jen doporučit.

• zajímavé zboží
    • možnost objednat přes internet
    • vysoký poplatek za doručení - poštovné

viz výše

• Perfektné sú výrobky verím v ich kvalitu a pomáhajú mi pri uzdravovaní...:-)
    • Neviem objektívne posúdiť ja som zatiaľ spokojná.

Odporúčam veľmi všetkým ktorý hľadajú prírodné produkty z čistej prírody.

• skvělé produkty za výborné ceny,vynikající komunikace se zástupci firmy :)
    • žádné jsem nezaznamenala

vynikající komunikace,skvělé produkty,rychlost dodání v mimořádně krátké době..

• Netuším, zatím zboží nemám. Nemůžu posoudit, v jakém stavu zboží dorazí - zboží jsem objednávala ke konci června 2016,jestli bude mít avizovaný účinek.
    • Hlavní slabinou je kurýrní služba- s tímto typem jsem se seznámila poprvé. Komunikace s je jen přes internet a nějak vázla, Zásilka z e-shopu byla vypravena rychle, ale dosud zboží nemám, snad se příští týden dočkám, když se to tento týden nepovedlo. Mé zprávy zůstaly bez reakce, zboží doručovali na původní adresu, i když jsem po oznámeném termínu adresu změnila, protože jsem v termínu doručení měla být v práci.

Pro mně velmi negativní je zkušenost s dotyčnou kurýrní službou - za dopravu jsem zaplatila 150,-Kč. Jestli si ještě něco v tomto e-shopu objednám, tak budu muset jet až do zásilkovny. To už lepší zkušenost mám s Českou poštou, kde si aspoň můžu balík vyzvednout na místní poště.

• Neznám žádné.

Doporučuji.

• Perfektní informace a kvalitní zboží
    • Nevidím žádné slabiny obchodu

Obchod všem doporučuji

Reakce obchodu Dr. Bylinka.cz

Alice,

děkuji Vám za Vaše milá slova! Velmi si toho vážím!

Pavel Kařízek (aka Oreganovej Dědek)
    herbalista/majitel Dr. Bylinka.cz a ∞ Infinitus Herbae

• přírodní doplňky, které jsou světoznámé
    • v encyklopedii popsané účinky, i když spíše "manažerskou a reklamní" formou. Chybí trochu "vědečtější" popis.
    • u popisu doplňků není účinek s odkazem na pargraf EU. To mate a smazal bych to, nahradil jedním nápisem

• Jsem nadmiru spokojena. Coz je dneska fakt vzacnost. Nejen se silou tinktur a bylinek. Ale hlavne v prijemnem tonu a informaci co jsem dostala na lecbu rakoviny vajecniku.
    • nemam opravdu zadne

Vylecila jsem se po velice arogantni a spatne zkusenosti s onkologii a presla na bylinky. E-shop drbylinka me byl znamou doporucen a nezklamal. Nyni jsem mu zavazana za svuj zivot. A diky nemu mohu mit stale deti. Coz si asi vetsina muzu neuvedomuje ale pro zenu je to docela zasadni vec. DEKUJI
    Doporuceni -berte bylinky vazneji nez leky. Nekrutte hlavou nad cenou i doktory platitea to i kdyz je nenavstevujete. A konec koncu zdravi je jedno a je vase. Proc se s doktoru stavaji zlatokopove nevim ale jejich prisaha Hippokratova neni jiz prisahou ktere se da verit. A to je moc smutne. Chci tedy podporit dobrou vec.

• Nikde jinde v ČR jsem toto zboží nenašel

• široký sortiment

nakoupil jsem na doporučení od lidí, co se vyléčili

kvalita zbožia-trocha drahé a doprava tiež.

• Dekuji za vyleceni rakoviny prsu. Neverila jsem ze bylina neco takoveho dokaze.

Co dodat kdyz vam nekdo zachrani zivot. Snad jen to, ze pokud nekdo kritizuje, Neni vazne nemocny Ja se nezalekla a byla jsem velice mile prekvapena podrobnosti navodu na vyleceni. Uspech byl 100 procentni. Upozornuji ze jsem byla jiz pred uriznutim prsa. Jako zenu me to dost vzalo. Proto jsem hledala alternativni lecbu.