• Obal zboží byl narušený, přesněji rozdělaný a zboží je nefunkční

• Inzerují zboží jako skladem, ale skladem ho nemají.

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši super recenzi. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost zboží se bohužel prodalo několik momentů předtím na prodejně.

• Pred 6 dny paltba,do dneska zadan informace o expedici

• nenašel jsem
    • zboží bylo udáváno , že je skladem a přesto zboží neměli a zrušili mi celou objednávku

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

ano, opravdu zde došlo k technickému problému, za který se omlouváme a již byl opraven. Ihned jsme Vás kontaktovali, abyste se mohl co nejrychleji zařídit jinak.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Domácí potřeby | dpkk.cz

• objednal jsem set box gogen 133 za asi 1100 kč a dodán mi byl gogen 144 za asi 700 kč .-dle vaší nabídky na internetu zásilka- přišla v pořádku zaplatil jsem 1100 kč a po tlf dotazu mi šéf e shopu řekl že ok že tak to má být - vracet zboží nechci ale ššš - díky a ahoj-sidi

viz výše

• od 14.3. probíhá příprava objednávky

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Odeslání zboží se prodloužilo vlivem technické chyby a bylo odesláno přesně za týden. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Domácí potřeby | dpkk.cz

Zboži trvalo dlouho než dorazilo,když dorazilo bylo nekompetni tak jenom problemy

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Zboží bylo odesláno následující den, dodání 2-3 dny jsou u Zásilkovny zcela standardní. Bohužel zboží nebylo kompletní, což nedokážeme ovlivnit. Zboží bylo zabaleno od výrobce.

Domácí potřeby | dpkk.cz

předpokládala jsem, že zásilku dostanu dříve, ani po 10 dnes nemám zprávu, že by zásilka byla na cestě.

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel náš pracovník neodeslal informační e-mail s oznámením, že Váš balíček dorazí do 14 dnů, za to se omlouváme.

Domácí potřeby | dpkk.cz

I přes to, že inzerovali uvedený výrobek neměli u sebe a nebyl ani u dodavatele.

Dobrý den, pane Jaroslave,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Jednalo se bohužel o technický problém, jelikož jiné zboží mělo stejný EAN kód, čímž došlo k této chybě. Akuálně všechno funkční a opraveno.

Domácí potřeby | dpkk.cz

Rychlé dodání, ovšem zboží nekompletní a bez informace, že je třeba dokoupit baterii...

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Zboží se bohužel dodává za tuto cenu bez baterie a nabíječky jako u ostatních prodejců. Veškeré informace doplněny.

Domácí potřeby | dpkk.cz

• Překvapilo obrovské množství zboží na prodejně
    • Při osobním vyzvednutí, zboží nebylo přichystáno dle objednávky, chyběl set příslušenství, který byl objednán, nakonec byl přidán podobný set ke kompresoru, ale jiné značky a kompresor byl jiný, namísto olejového mi prodali bezolejový
  • Nemohu doporučit.
    O koupi jsem uvažovala cca měsíc a průběžně jsem se dívala na pohyb ceny Po objednání a zaplacení byla objednávka zrušena ze strany e shopu z důvodu - zboží už není skladem.
    jediné plus bylo, že peníze vrátili obratem.

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel poslední kus zboží se prodal v den objednávky na kamenné prodejně a není již možné jej naskladnit.

Jsme alespoň rádi, že jste spokojena s rychlostí řešení situace. Těšíme se na další nákupy.

Domácí potřeby | dpkk.cz

• Zboží bylo doručeno v nefunkčním stavu, ihned řešena reklamace přímo s výrobcem

Dobrý den, pane/í,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost. Zboží bylo originálně zabaleno od našeho dodavatele a odesláno na Vaši adresu. Do budoucna přidáme možnost připlatit si za ozkoušení funkčnosti originálního zboží ještě před odesláním.

Domácí potřeby | dpkk.cz

Moje objednávka byla zrušena obchodem, protože zboží již nemají v nabídce, ale na internetu ho stále nabízí. :-(

• Bohužel zboží neodpovídá barvě,která byla uvedena.

Bohužel zboží neodpovídá barvě,která byla uvedena k výrobku.

• Z obchodu se nikdo neozval, zboží vůbec nepřišlo. nevím, zda objednávka platí!

• měli zboží co jsem potřeboval
    • jeden kus došel poškozený a firma nereaguje na žádný e-mail..že by třeba vrátila peníze nebo poslala nový kus. Napsány 2 emaily na obchod i účetní z faktury a zákazník jim nestojí ani za odpověď

díky špatně zabalené dodávce, kdy se kusy skla dotýkaly mezi sebou navzájem, byl jeden kus poškozen. ANO stát se to může, ale zpětná vazba žádná. Ještě, že se jednalo jen o korunovou částku

Dobrý den pane,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Volali jsme Vám i psali email, bohužel se nám s Vámi nepodařilo spojit.

Děkujeme za pochopení.

Domácí potřeby | dpkk.cz

• Zboží nedodáno ač bylo skladem

Při objednání zboží bylo uvedeno jako zboží skladem. Opak byl pravdou. Zklamání z klamání zákazníků. Komunikace velmi špatná. Bez komunikace. Údajně z důvodů technických problémů.

Dobrý den pane/í,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás Vaše zkušenost. Bohužel se jednalo o chybu během vánočního shonu. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Domácí potřeby | dpkk.cz

• Zboží nebylo skladem i když být mělo, objednávka měla být expedována až za 14 dní od objednání.

Ačkoliv bylo zboží psáno skladem, po uskutečnění objednávky mi přišel e-mail, že kvůli chybě v systému se jim zboží skladem ukazovalo, i když skladem nebylo. Bude prý naskladněno další týden. Rozhodla jsem se počkat. Koncem dalšího týdne opět e-mail, že se dodávka zboží zpozdila a zboží přiveze obchodní zástupce další týden v úterý. To už jsem nevydržela a objednávku zrušila, což bylo bez problémů.

Dobrý den paní Kocábková,

děkujeme za Vaši recenzi. Zapracujeme na nápravě. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Domácí potřeby | dpkk.cz

• Spatna kvalita zbozi,cekam na odpoved na reklamaci.

Reakce obchodu Domácí potřeby - dpkk.cz

děkujeme za Vaši super recenzi. Mrzí nás, že došlo k reklamaci. Kvalitu zboží od dodavatelů se snažíme udržovat na co nejvyšší úrovni. Těšíme se na Vaše další nákupy.