čepice je pěkná, nepromokne, jen odstín úplně neodpovídá obrázku. Jinak vše v pořádku

vše ok

• Ochota a skvělá komunikace.

Zbozi nedorazilo, zadny info email take ne :/

Reakce obchodu dosupliku.cz

Vážený zákazníku, Vaše hodnocení nás mrzí. Nejspíše došlo k nedorozumění ohledně dodací lhůty která byla 14 dní. Bohužel ne vždy víme, kdy dorazí zboží od výrobce abychom mohli zákazníka průběžně informovat. Každopádně dodací lhuta byla dodržena. eshop dosupliku. cz

Bezproblémový, rychlý

Superrychlé odeslání, cenově výhodné zboží, poštovné do zásilkovny zdarma již od objednávky za 500,-Kč.

• možnost vrácení zboží zdarma prostřednictvím zásilkovny, rychlé jednání, vstřícnost

• rychlé vyřízení

spokojenot

• měli skladem zboží,které jinde nebylo k sehnání

naprosto bez problémů,rychlé zaslání,k objednávce i malý dáreček navíc

• Velice ochotni a kdykoliv se mužů na obchod obrátit.

• Rychla komunikace
    • Moznost okamziteho odeslani zbozi pokud zastete potvrzeni o provedene platbe
    • Extremne rychla dodaci doba
    • Zbozi bylo v poradku

Urgentne jsem potrebovala sehnat kosili do prace. Ten den, co jsem potvrdila objednavku, mi prisel email, ze pokud poslu potvrzeni o provedene platbe do 14:00 hod tak objednavku jeste rychle odeslou. Na email jsem odepsala a prilozila potvrzeni kolem 14:20 s tim, ze jsem si rekla "no co, to uz je asi pozde, ale aspon budou vedet ze to maji zaplacene". I presto ze jsem potvrzeni zaslala "pozde". O par minut pozdeji mi prisel email ze me zbozi prave odeslali. Na druhy den jsem jiz mela doma. Dekuji mockrat. Urcite mohu vrele doporucit

• Výborná komunikace, rychlost vyřízení objednávky

Parádní nákup, super obchůdek, rychlé dodání, ochota a skvělá komunikace. Všem doporučuji. Děkuji