• Rychle doruceni licence
    • Bezpriblemiva aktivace

• Okamžité doručení klíče pár minut od zaplacení

• ok

• Komunikace s obchodem

Vzhledem k tomu, že se jedná o druhotnou licenci, aktivace byla trochu komplikovaná, ale nakonec se zadařilo.

• Rychlé vyřízení. Vzhledem k tomu, že se jednalo o nákup digitální licence, bylo vše hotovo během několika minut, zaslání proběhlo elektronicky.

• dopředu nevím, jak bude složitá aktivace produktu

Vše v pořádku. Klíč funguje, instalace bez problémů. Dorazilo ihned. Děkuji.

• Opravdu dobré ceny za legální software

• rychlý a srozumitelný proces

• Atraktivní ceny

Rychlost a jednoduchost.

• Dobrá cena!
    • Získání aktivačního kódu bylo po zaplacení během chvilky mejlem
    • Aktivace této licence Office na Microsoft serverech byla okamžitá a automatická (mám u něj už řadu let účet a jiné programy)
    • I přes pokročilou hodinu kolem půlnoci bylo zakoupení a aktivace bez problémů

Přes počáteční nedůvěru vše dobře dopadlo a jsem spokojen.

• Cena za produkt pro nízkopřijmové skupiny.

Doporučuji a děkuji, že lze takto legálně ziskat programy.

Vše rychlé a bez problémů, vše funkční a bez zádrhelů.

• Výborné ceny
    • Široký sortiment nabízených produktů
    • Rychlost vyřízení

• Funkční licence bez nutnosti speciální aktivace

Spokojenost

U obdobných produktů je pravděpodobně vždy potřebná telefonická aktivace. Počítejte s tím, že se to ne vždy povede napoprvé. Občas uděláte chybu při zadávání nekonečně dlouhého kódu instalace, jindy bych řekl, že zachybuje automat (možná i tak trochu schválně). Konkrétně u tohoto produktu se mi aktivace povedla napotřetí. Také počítejte s nějakým doplňujícím dotazem, konkrétně např. na kolika PC je naistalována vaše verze Windows. Každopádně i přesto za těch 20 minut povídání s automatem ušetříte tisíce korun. Pokud na to nemáte, tak si řekněte chytřejšímu známému, anebo plaťte astronomické částky za nový SW.

Byl to můj první nákup druhotného SW, tak jsem kupoval přes Heureku. Vše dopadlo O.K., software dorazilo, na dotaz ke komplikaci aktivace přes internet okamžitě reagovali a aktivace přes telefon proběhla v pořádku, takže spokojenost.