• Levny, dobra komunikace
    • Neprehlednost stranek

Super ceny

• změnu dopravce bez upozornění

• nevim
    • nevim

solidníbara

• Velká nabídka sortimentu,
    • přehledné stránky
    • rychlost vychystání a dodání zboží.
    • Protože měli dobrou cenovou relaci a pěkné stránky.

Již jsem uvedla ve výhodách.
    Vybrala jsem si zboží, které jsem na běžné prodejně nenašla. Pěkně seřazeno, barevně rozděleno, přijatelné ceny.
    Určitě bych obchod doporučila. Už si chystám novou objednávku.
    Z důvodů, proč jsme v něm nakoupili sami. Jsme spokojeni.

• Dlouhá dodací lhůta - víc jak týden

• je zde napsáno,že je zboží skladem,ale dodání je za více jak 10 dní.a zboží které jsem objednal bylo sice skladem,ale v německu.tak tam nepište ,že je skladem!!!

než zboží objednáte tak si zavolejte zda je skladem zde v čechách!

Reakce obchodu Dormat.cz

Dobrý den, pokud se stane , že zboží není dostupné v ČR , neznamená, že není skladem, v tomto případě je zákazník ihned informován a je pouze na něm, zda počká na přeskladnění. team Dormat

• obchod má nízké ceny a celkem velký výběr
    • nevím o nich

Tento obchod doporučuji vzhledem k jeho přehlednosti,velkému výběru zboží,nízké ceně a celkem rychlému dodání objednaného zboží.

• Nakupuji a teď dokonce bez obav , že se mi zboží nedoručí.
    • O žádných nevím

Můžete v klidu nakupovat.

• rychlá dodací doba,komunikace s prodejce - hned mě telefonicky informovali o dostupnosti a dodací době, reagovali i na další dotazy ohledně svitivosti

ochotný personál, rychlé dodání,

• Široký výběr

Neberou telefon. Na emailový dotaz o termínu doručení odpověděli, že bude doručeno počátkem týdne, ovšem ani koncem týdne nebylo doručeno. Žádné informace z jejich strany. Opět nebrali telefon. Na další emailový dotaz odpověděli, že zboží bude expedováno. Tzn. nebylo vůbec ještě odesláno! Zboží jsem urgentně potřebovala, proto jsem se na doručení schválně dotazovala. Ocenila bych příště lepší komunikaci, ale spíš bych asi volila jiný eshop.

Reakce obchodu Dormat.cz

Na veškeré dotazy ohledně objednávky ihned reagujeme, pokud není někdo přístupný na jednom telefonu, existují další telefonní čísla uveřejněná na našich webových stránkách v sekci kontakty. team Dormat

• obchod uvádí na svých stránkách výrobek a pak sděluje, že se zboží již nevyrábí
    • komunikace s obchodem dobrá

• Na rozdíl od jiným e-shopům co nabízeli, dodali.
    • Z počátku trošku pomalejší komunikace

Za týden jsem měl v pořádku doma zboží.

• široký sortiment
    • nízké ceny
    • to, co uvádějí skladem, skladem není, ale s omluvou zboží dodali do 10 dnů

Mají široký sortiment. Zboží měli uvedeno skladem, ale bohužel nebylo, ale s omluvou přišel i termín, kdy bude zboží dodáno. Toto považuji za férové jednání. Dali info o odeslání balíku a druhý den byl doma. Vše OK, doporučuji.

Vse ok trosku delsi dodani

• široký sortiment
    • dlouhá dodací lhůta

Dodací lhůta byla dlouhá, ale byla jsem na ni předem upozorněna mailem a souhlasila jsem. Zboží v pořádku.

S objednávkou nebyl žádný problém, komunikace byla také v pořádku. Takže vše OK.

• super cena
    • delší dodací doba,ale pro mne to nebyl problém

vše perfektní,skvělá komunikace