• Spolehlivost.
    • O žádných nevím.

Směle do toho!

• Nízké ceny
    • tak trochu chaoz v personální oblasti a v předávání si informací o objednávkách a o zákaznících.

Pokud bude obchod personálně stabilizován tak by se s nimi dalo spolupracovat. Horší je to ale když vymění zaměstnance a z tohoto důvodu jim expedice objednaného zboží trvala 10 dní...

nejlepší cena
    obchod doporučuji

• velky vyber a dobre ceny

doporucuji velky vyber .myslim ze dlouha doba doruceni byla zavinena tim ze bylo po svatcich

• Jelikož vybrané zboží bylo vyprodáno, bylo nabídnuto obdobné a do dvou dnů dodané

Zájem vyhovět zákazníhovi

• Pružný, rychlý, velmi šlušné jednání a vtřícnost
    • Uvítal bych UTP barevné kabely (červená, zelená, žlutá, modrá, černá a pod.
    • Dále bych uvítal i UTP kabely o dílkách 0,25-0,30cm a 0,5m

• Spatne informace a nasledne spatne jednani a spatne zabalene zbozi, jedno svitidlo bylo roztristene.

Ja osobne nejsem spokojena s pristupem

• Skvělé ceny! Úžasná komunikace!

Vřele doporučuji!!! Maximální spokojenost!!!
    Moc děkuji!!!

Zboží - stojací lampa- se mi velmi líbila, proto se tento nákupní portál využila. Velmi kvalitní zboží, jsem nadmíru spokojená! Budu se vracet :-)

Výborný obchod, doporučuji

• Levné zbozi
    • Konkurence

Velký vyber
    Dobrá komunikace
    Rychle dodani
    Skvělá cena

v tomto obchodě jsem nakupovala kvůli výhodné ceně zboží. Avizovaná dostupnost zboží (do týdne) byla dodržena, za týden od objednání jsem zboží dostala a bylo vpořádku. Za mne bez problémů.

• po potvrzení objednávky se celý týden nic nedělo. Na moji urgenci mi byla dodávka slíbena za další týden, ale nálsedující den mi bylo oznámeno, že to nestihnou ... Zboží se celou dobu tvářilo ve stavu "skladem".

Pokud jste zvyklí na dodávku "někdy", tak budete možná spokojeni.
    Pokud čekáte dodávku dříve, např, do týdne a očekáváte, že Vás na pozdější dodávku e-shop sám upozorní,tak bych to nezkoušel.

Reakce obchodu Dormat.cz

Vámi objednané zboží se opravdu "tvářilo ve stavu skladem", ale bohužel fyzicky bylo rezervováno pro zákazníka, který si jej objednal před Vámi a čekalo na prodejně na vyzvednutí. Proto ačkoliv náš skladový SW hlásil skladem, tak teoreticky již nebylo. První pracovní den po vaší objednávce (jednalo se o sobotní objednávku) jsme kontaktovali našeho dodavatele-velkosklad, který nám sdělil, že zboží již nemá skladem a bude trvat cca týden než ho naskladní.Vaše podmínka byla dodání do středy 3.12.2014, bohužel neočekávaně se stalo, že přes víkend praskl na provozovně plynový kotel a zaměstnanci byli nuceni si vzít volno po dobu opravy (zrovna mrzlo) ,a proto k tomuto zpoždění došlo. Je nám líto, že jsme nedokázali Vaši objednávku odbavit dříve ačkoliv jsme se snažili.
    Tým DORMAT

• Inzerují, že výrobky mají skladem, ale již z dodací lhůty až 10 dnů vyplývá, že je teprve doobjednávají dle objednávky.

Reakce obchodu Dormat.cz

bohužel nevíme o jakou konkrétní objednávku se jednalo, proto můžeme odpovědět jen obecně. Všechen nabízený sortiment nevedeme ve dostupnosti "skladem"! Máme také zboží s dodací lhůtou "týden" i s dodací lhůtou "na dotaz", což znamená, že po zjištění skladové dostupnosti dodavatele se snažíme kontaktovat zákazníka a sdělit mu přesnější termín dodání. Bohužel některé zboží i samotný dodavatel nedrží skladem, a proto může být dodací doba o něco delší.
    Děkujeme za Váš názor a jsme s pozdravem
    Tým DORMAT

Všem doporučuji.

• Rychlost spolehlivot přehlednost levnost

Jen nakupujte:-) vše v pořádku

• Rychlost vyřízení objednávky.