• Koncovka na plnicke prisla dost prikrvena,ako nieje to vobec problem pri plneni,ale pri tej cene by malo byt vsetko tip top.Chapem ze predavajuci nekotroluje tovar ktory predava.Len vo vyrobe to asi neriesia.

• Po smazání recenzí, které jsem poskytla k zakoupeným produktům Nevidím NIC POZITIVNÍHO na tomto obchodě.
    • Nekvalitní zboží, neodpovídá popisu ani ceně .. KOUPI ČEHOKOLIV v tomto obchodě nedoporučuji !!!
    • Jakmile se jim nelíbí recenze, tak ji mažou. Já sama si po napsání recenzí ověřila, zda jsou u produktů zapsané a dneska tam NEJSOU!

ROZHODNĚ BYCH NEDOPORUČILA NIC. Něco jsme vrátili hned a jinému dali ještě šanci. Teď toho hořce litujeme.
    Obchodník je jen překupník a zboží je nekvalitní !!!!

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

velice nás mrzí Vaše rozhořčení a negativní hodnocení. Veškeré popisy zboží na našem e-shopu jsou pravdivé. Je škoda, že jste si dopředu nepřečetla popis u dětské tabule, kde jsou uvedeny rozměry jak celého výrobku, tak samotné otočné tabule, a až po obdržení zboží z důvodu malého rozměru jej hodnotíte negativně. Ano, jsme překupníci, naší hlavní činností je nákup a prodej, stejně jako u převážné většiny e-shopů na našem trhu, nikde se nevydáváme za výrobce. Za kvalitou námi prodávaného zboží si stojíme, tuto stále hlídáme a případné nedostatky bezprostředně řešíme s dodavateli.
    S přáním pěkného dne a už jen spokojených nákupů Vás zdraví Jan Charvát, majitel e-shopu

• Oxymetr dorazil až po 4 dnech, to je nemocnému k ničemu, balení bez baterií a nakonec ani nefunguje. Hrůza!! V tomto případě jde o životy, tak nakupte radši jinde!

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

ano, máte pravdu, přístroj bez vložených baterií nefunguje.
    To, že 2 ks AAA baterie nejsou součástí dodávky, je uvedeno v popisu výrobku na eshopu.

• Prodejce poslal o jednu plynovou kartuši mín než jsem si objednal a zaplatil

• zboží bylo dodáno, nainstaloval jsem ho na zahrádku, ve čtvrtek jsem provedl kontrolu funkčnosti, 3 ze 7 již nefungují, dnes proběhne následná kontrola. Žádám o informaci jak toto budete řešit, žádám o po krátké době 3 ze 7 nefungují

Vzhledem k tomu, že 3 ze 7 nefungují, žádám o navrácení peněz, bude proveden náhradní nákup u spolehlivější firmy. předem děkuji za odpověď a vyřízení žádosti.

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

Vážený pane, všechny vrácené výrobky jsou plně funkční. Toto hodnocení není adekvátní celému proběhlému obchodu, včetně 0.5 bodu z 5 za délku dodací lhůty (objednal jste 17.5. ve 21:17, zboží jste převzal 19.5. v 11:07), rychleji to opravdu nešlo.

Zboží jsem poprvé použila a ulomila se plastová klička. Nejsem žádný silák, jednalo se buď o vadu materiálu nebo vůbec konstrukčně nevhodně provedený výrobek. Od pondělí se snažíme DOMOMARKET, p. Charváta dovolat, abychom dojednali reklamaci, dosud se nepodařilo.

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

Vážená paní Fichtnerová, nevím, na jaké číslo voláte, nemůžeme si dovolit nezvedat telefon. Při množství prodaných kusů jste jediná, kdo má s tímto výrobkem problém, je možné, že se jednalo o vadný výrobek. V tom případě se situace řeší standardně reklamací, kdy bychom Vám zboží buď vyměnili za bezvadné nebo vrátili peníze. Reklamaci ale nemůžeme řešit s tím, že jsme od Vás vadný výrobek neobdrželi.
    Mimochodem, objednávku jste poslala 23.2. ve 20:31 h. a zboží jste si vyzvedla v Zásilkovně již 25.2. ve 13:43 h., čili zboží dorazilo za necelé 2 dny, nikoliv 5 dní, jak uvádíte. Vaše hodnocení je skutečně velice objektivní, děkujeme.

• výrobek nefungoval, ihned jsem jej musel reklamovat

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

Pán vrátil používaný masomlýnek, který po odzkoušení fungoval zcela bezvadně. Tento musíme zlikvidovat, jelikož se již nejedná o nový výrobek. 10% hodnocení vnímáme jako neobjektivní a poškozující dobré jméno našeho e-shopu.

• Nekvalitní výrobek, čepele se rozpadly při druhém krájení mrkve a cibule. Posléze jsem se dočetl v D-testu že tento výrobek je zdravoně nebezpečný a čepele se lámou. Jedná se o lacinou napodobeninu německého originálu.

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

Zákazník objednal zcela jiný typ kráječe, než uvádějí v d-testu, nicméně po dořešení reklamace jsme dodaný typ prověřili a zcela vyloučili ze sortimentu a vrátili dodavateli. Děkujeme za upozornění.

• levné zboží
    • i když mněli zboží skladem trvalo 3 pracovní dny než mi ho poslali a to až na můj dotaz e-mailem kdy mi zboží doručí, tak aniž by mi odpověděli, tak zboží milostivě poslali

většina e-shopu, se snaží zaslat zboží do druhého dne nebo alespoň komunikuji,tento e-shop nikoliv

Reakce obchodu DOMOMARKET.CZ

Zákazník objednal zboží v pátek 28.6. v 11:37, balík byl nachystán týž den ve 12:06, avšak již po termínu svozu řidičem Zásilkovny. Balík předán k přepravě v pondělí 1.7., zpracován Zásilkovnou a předán InTimu v úterý 2.7., doručen zákazníkovi ve středu 3.7., tedy do třech pracovních dnů, jedná se o zcela běžný termín. Zákazník obdržel potvrzení objednávky a info e-maily jak od Zásilkovny, tak od InTime, kde mohl pohyb balíku sledovat. Náš obchod žáden e-mail od zákazníka neobdržel, komunikujeme a odpovídáme na dotazy obratem. Hodnocení 20% vnímáme jako ne zcela odpovídající proběhlému obchodu.