vše ok

• Flexibilita
    • Podpora na telefonu

• Při předání zboží dopravci není kontakt a číslo zásilky

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Perfektní komunikace.
    • Ochota a snaha vyjít vstříc při domlouvání termínu doručení.
    • Poskytnutí dokumentace ještě před zakoupením výrobku.

• prehledny eshop
    • dobra komunikace
    • u nekterych produktu neni prilis detailu

• Dodání do domu.

• Kvalitní komunikace
    • Výrobky v akci

• Velice dobrá komunikace s prodejcem i dopravní společností.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Děkujeme za kladné hodnocení, snažíme se zákazníkům vždy vyjít vstříc.

• kvalitní doprava, domek složil řidič sám na místo kam jsme potřebovali
    • Není přiložen návod na montáž v češtině a ani na webových stránkách jsem jej nenašel. Zde jsou jen rozměry.

Vybrali jsme si zahradní domek, protože se nám líbilo masivní provedení. Domek jsme objednali, objednávka nám byla potvrzena i s oznámením dodacího termínu. Termín firma dodržela, vyskladnění proběhlo bez problémů. Domek byl postavený za půl dne, což nás velice překvapilo. Funguje jak má, vypadá krásně a my jsme spokojeni.
    Firmu Herold mohu jen pochválit a doporučit.
    J. Moravcová

Zarazila mě na faktuře položka: doprava zaměstnanců....
    Objednala jsem domek a chtěla ho i natřít, práce nakonec vyšly na více peněz než samotná cena domku.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Mrzí nás, že to zákazník vnímá takto negativně. Byl požadován nátěr celého domku (2 nátěry všech ploch včetně střechy) a jeho montáž, včetně dopravy domku na místo stavby. V ceně byla započítána i nátěrová hmota (lazura). Cena domku tvořila v tomto případě 65% z celkové ceny dodávky na klíč, tedy celkové práce nebyly dražší než cena domku., jak uvádí zákazník. Přesto jsme se zákazníkem domluvili na dodávce samotného zahradního domku.

• výborná komunikace se zákazníkem, profesionalita

• kvalitní výrobek

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Dobrý den paní Štrychová.

Vážíme si Vašeho hodnocení. Jsme velice rádi, že se Vám náš zahradní domek. Děkujeme.

Team Domky-Herold.cz

• Super organizace, vše šlo jak na drátku, objednali jsme si zahradní domek na klíč a vše OK super super

objednávka přes telefon a vše organizačně SUPER, takhle to má vypadat.....

Dobrý den paní Šťastná

Vážíme si Vašeho hodnocení. Jsme velice rádi, že se Vám domek P4417 zalíbil.

Team Domky-Herold.cz

• Vše proběhlo na jedničku.
    • Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Děkujeme za Vaší referenci, vždy se snažíme udělat dobrou práci a vážíme si, pokud ji zákazník ocení.

Team Domky-Herold.cz

Měli lehátko v nabídce přestože ho neměli na skladě, dokonce mi poslali fakturu, kterou jsem zaplatila a pak musela čekat na vrácení peněz.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Dobrý den, jsme závislí na dodávkách od výrobce, který toto lehátko již neměl v nabídce. Velice se omlouváme.

Team Domky-Herold.cz

Vše v naprostém pořádku. Zboží dle popisu. Komunikace na jedniču. Při převzetí zboží nám pomohli s naložením. Doporučuji!

Dobrý den

Vážíme si Vašeho hodnocení. Jsme velice rádi, že se Vám koupací sud zalíbil.

Team Domky-Herold.cz

Vše v pořádku. Velice dobrá komunikace, vstřícnost. Doporučuji.

Reakce obchodu Domky-Herold.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. V případě domků připravených k expedici, expedujeme po domluvě ihned.

Team Domky-Herold.cz

Zboží doručeno v daném termínu, telefonická komunikace s obchodem a s dopravní firmou na jedničku.

Dobrý den paní Kubalová,

Team Domky-Herold.cz

všem doporučuji ja jsem velice spokojen , měli mi přijit vruty atd v patek nakonec došli ve čtvrtek timhle děkuji Pánovi s kterym jsem mluvil :-)
    měl jsem 15 vrutů 4 prodloužení o 50 cm , a 3 prodloužení o 20 cm a za víkend jsem je usadil i pres to že mám pudu kamenitou na skale adt .