• žádná výhoda není
    • zboží prostě nedodá a nevrátí peníze

Nikdy jsem neplatil předem v obchodě, se kterým nemám předchozí dobrou zkušenost. Pan Šenkár uspěl v poučení mě, že ani předchozí dobrá zkušenost není zárukou do budoucna. V letech 2017-2018 jsem u Domintexu několikrát bez problémů nakoupil a tak jsem vloni na podzim byl ochoten zaplatit předem. Zboží nikdy nedorazilo, po několika týdnech výmluv jsem tedy odstoupil od smlouvy. Po dalších několika týdnech výmluv jsem to dal ČOI, se kterou ovšem pan Šenkár odmítá komunikovat, takže zbývá jedině se soudit. A pan Šenkár zjevně spoléhá na to, že okrade dost lidí na to, aby se mu občasný soud vyplatil.

• Katastrofa obchod podvod jak svina
    • Nechapu ze heureka nesmaze

Katastrofa porad dokola vymluva poslal jsem ma dopravce atd podvod jako krava, uz to tady pise stovka lidi a heureka neni schopna takovy obchod vymazat

• Při objednávání to moc hezky vypadá, jedna výhoda je v tom že nás stále někdo učí, bohužel ne zadarmo
    • Pokud chcete přijít o peníze tak objednávejte u Domintexu

Dne 10.1.23 jsem obdržel fakturu. Zaplatil jsem dne 11.1.23, po třech měsících čekání jsem objednávku zrušil a zažádal o vrácení 11 130,Kč . Do dnešního dne 15.5. jsem peníze neobdržel. K tomu se těžko vyjádřit už to řeším s právníkem. Stanislav Hanuš

• žádná, když objednané zboží nedodají a ani nekomunikují
    • levná cena - zboží evidentně neni skladem
    • nikdo nereaguje ani na objednávku, ani na maily po měsíci zboží stále nedodáno
    • nedoporučuji tento obchod - neseriozní jednání

• existence takových firem

Rozhodně nedoporučuji a hlavně nic neplaťte předem. Firma komunikuje velmi sporadicky a neustále slibují dodání další týden, při dalším závozu zboží apod. Termíny dodání u výrobků, pokud je vůbec mají, nedodržují. Stornoval jsem objednávku po 4 měsících od objednání (dodání bylo 2-3 měsíce). Další recenze na zboží.cz.

V 4/2022 jsme objednali zboží , které dorazilo, ale dodnes nemám opravenou fakturu!!! Volám přes půl roku p.Šenkárovi, který jen slibuje, že pošle fakturu a nic!!! Dělá si z lidí akorát prdel!! Nenakupujte nic od nich!!!

• žádné, jedná se o podvod
    • po zaplacení objednávky nepřišlo zboží

Manžel 26.6. 2022 objednat čerpadlo a zaplatil. O měsíc později čerpadlo stále nemáme a peníze také ne.

• Výhoda žádná není protože je to podvod
    • Je to podvod

Majitel je podvodník, jinak to ani nelze říct, chtěli jsme objednat krbová kamna na stránce měli skladem, ale jelikož trh je aktuálně špatný tak jsme pro jistotu zavolali jestli je vůbec mají skladem a bylo nám řečeno, že mají poslední dva kusy a když objednáme hned tak do 3 týdnu přijdou. Bohužel za 3 týdny se nic nestalo tak jsme počkali ještě týden a taky nic tak voláme co se děje a majitel že měli problém s přepravcem a že kamna odešlou následující den. Nic se neděje majitel se neustále vymlouvá a normálně lže.
    Nic z této stránky neobjednávejte, protože akorát riskujete, a když čtu jiné recenze tak se akorát napálíte jako my.

• VŠECHNO!!

NIKDO TADY NENAKUPUJTE, JE TO PODVODNÍK!
    Komunikace jen o slibech a ještě k tomu po emailu, pán nemá kuráž s vámi osobně mluvit, tak si vymýšlí, jak čistička přijde, takhle mě natahoval skoro 14 dní! Takže jsem čističku (přišel mi jiný typ a chtěla vyměnit za tu správnou, kterou jsem měla v objednávce) vrátila ve lhůtě 14 dní a pán samozřejmě nekomunikuje, dnes byl poslední den, kdy jsem měla mít peníze na účtu a samozřejmě je nemám! Musím to tedy předat právníkovi. TAKOVÉ OBCHODY BY MĚLI ZAVÍRAT! NEHORÁZNOST, CO SI OBCHODY V DNEŠNÍ DOBĚ DOVOLÍ! HNUS.

• Nekupovat!!!!
    • Budete se dohadovat o vracení nebo výměnu!!

Byl mi zaslán levný typ radiatoru místo dražšího,který jsem objednala a zaplatila.O výměnu jsem zažádala už 4x telefonicky a několikrát e-mailem….samé výmluvy na dodavatele…
    Rozhodne zde nic nekupujte,kdybych si přečetla recenze dříve,také bych nekoupila….

• Pozor podvodník!!!

Doporučuji všem vyhnout se obchodu velkým obloukem.
    Přes měsíc dohadování o zboží, samé lži a výmluvy. Po zrušení objednávky další více jak měsíc tahání o peníze.
    Na předžalobní výzvu nereaguje. Na komunikaci odpovídá dalšími výmluvami a pohádkami.
    Bohužel jsem nucen případ předat právníkovi.

• Velmi dlouhá doba vrácení peněz po odstoupení od smlouvy

POZOR PODVODNÍK!!!
    Po odstoupení od smlouvy a vrácení zboží Pavol Šenkár dělá mrtvého brouka a odmítá vrátit peníze za vrácené zboží.
    Po první urgenci ještě Šenkár reaguje, že je objednávka stornována a peníze vrátí do dvou dní.
    Na další urgence a předžalobní výzvu už nereaguje.
    Následovat tedy bude žaloba.

Update: po dvou měsících peníze nakonec vrátil, každopádně obchod v žádném případě nedoporučuji.

V podstatě stejná zkušenost, jako předchozí kupující.
    Zboží, které mělo být dodáno do tří dnů bylo po měsíci stále v nedohlednu. Dal sem tedy storno objednávky přes email na což mi odpověděli že pošlou peníze zpět. Již je to přes 14 dní a peníze stále nikde. Neustále nějaké výmluvy(předali jsme to do účetnictví, podíváme se na to nevíme kde je chyba ...)
    Pokud peníze nepřijdou tak hodlám podat žalobu.
    (Objednávka 22396)
    Přidám sem jak to pak vše dopadlo.

• nízká cena zboží
    • významné překročení dodací lhůty
    • špatná komunikace s obchodem
    • absence českého telefonního čísla
    • nepravdivá sdělení

V podstatě stejná zkušenost, jako předchozí kupující. Zboží, které mělo být dodáno do tří dnů, bylo doručeno až po měsíci. Lži v komunikaci a věčné nahánění. e-shop tvrdil, že se dá platit kartou kurýrovi, což se taky ukázalo jako nepravda a já musel do hodiny sehnat nějaký větší obnos peněz (v naší dědině není bankomat). Jen doufám, že bude kotel v pořádku, nedokážu (a ani nechci) si představit případné reklamační řízení...
    Upřímně doufám, že v tomto obchodě již nikdy nakupovat nebudu.

POZOR - naprosto nespolehlivý obchod, NEDOPORUČUJI. Byl doručen špatný typ akumulační nádrže a výměna za správný je v nedohlednu. Pouslouchám neustálé výmluvy. Po přečtení recenzí na různých servrech se opravdu jedná o podvodníka!

!!!!! Aktualizace k 15.1.2022 - NEBRAT !!!!!!:

Aby nedošlo k záměně, budu psát nový příběh k objednávce č. 21128, 6x konkrétní typ kotlu Geminox, který umí dodat již jen minimum dodavatelů. Mezi ně se řadí i prodejce domintex.cz.

Hodnocení zatím neuzavírám, dokud není nákup zcela dokončen a věřím v jeho zdárné výřízení.

10.11.2020 - vytvořena objednávka, obratem obdržena zálohová faktura ve 100%, nutné uhradit pro skutečné zahájení dodání zboží - jasně, rozumím, nakupuji ve větších objemech častěji, takže toto nepovažuji za problém, avizovaný termín dodání 4-6 týdnů - ok,

24.11.2020 - uhrazena záloha, předpokládám tedy, že je zahájen odpočet termínu dodání,

V mezičase proběhly průběžně telefonáty pro upřesnění reálného termínu doručení kotlů.

Cca 5.1.2021 - telefonicky dotaz a následně upřesněno prodloužení termínu dodávky na 9 týdnů (dalo se předpokládat - byly Vánoce)

8.1.2021 - upřesnění termínu mailem s doručením do 10-ti dnů.

V příštím týdnu tedy předpokládám doručení zboží a dle výsledku dodávky hodnocení upřesním.

Aktualizace k 01/2022:
    03/2021 - po náročné dohodě dodány jiné alternativní kotle, protože původně objednané již nebyly vyráběny! Náhradní doručeny v 6-ti samostatných zásilkách cca v týdenních cyklech. Jelikož celá dodávka přesáhla 300K - doporučuji tento zážitek pouze pro velmi otrlé a milovníky sporů.

Nutno dodat, že dodané kotle jsou registrované pro SLOVENSKO, nikoliv pro ČESKOU REPUBLIKU, je tedy nutné na vlastní náklady zajistit registraci kotlů pro české území - toto si samozřejmě zaplatíte již samostatně - pan Šenkár Vám tuto skutečnost dopředu nesdělí. Takový malý nepodstatný problém. :D

05/2021
    Vystavena naší společností faktura za rozdílovou cenu kotlů, k 01/2022 rozdíl v ceně neuhrazen.

Dále bude řešeno právní cestou. Naštěstí mlhu konstatovat, že nám byly alespoň nějaké kotle vůbec doručeny a byly jsme stavbu schopni v termínu kolaudovat.

Jenšovský

• žiadne
    • zavádzanie
    • nedodržanie dohody
    • nezaslanie tovaru

Predajca zavádza, tvrdí, že tovar odoslal pritom nič neprišlo. Napriek žiadosti o storno objednávky /storno potvrdil/, vytvoril faktúru na moje meno s tým, že tovar odoslal. Neviem čo tým sleduje, žeby nejaké fiktívne faktúry?

POZOR !!! Neudělejte stejnou chybu jako já !!! 2.10.2020 objednán bojler, dodán měl být do tří (následně pěti) pracovních dnů, zaplatil jsem 2.10.2020 převodem cca 18 tis. Dostal jsem potvrzení objednávky, ale tím celá akce skončila. Dnes nemám ani zboží, ani peníze a "pán Šenkár" se ani neobtěžuje podat konkrétní info.
    Má-li zde někdo stejnou zkušenost, nabízím společný postup při vymáhání pohledávky.
    Kontakt na mne je:
    Ing. Jiří Serbus
    email: [email protected]

Reakce obchodu Domintex CZ

Dobrý dén, posielali ste nám mail o zrušení objednávky ? Lebo evidujeme ju ešte ako aktívnu.

DOmintex

• cena?
    • Podvodníci

PODVODNÍCI - objednán a uhrazen plynový kotel (expedice prý do 3 dnů), po 14 dnech nic, po urgenci "pravděpodobně budeme dnes posielať", ale po týdnu opět nic. Objednávku jsem stornoval - opět jen mlžení: "OK preposielam účtovníkovi", po týdnu částka k vrácení nedorazila. Opět urgováno, odpověď: "Poslali sme to účtnovíkovi, mal posla peniaze a dobropis." Po týdnu nic. Následoval telefonát, prý peníze hned pošlou i dobropis. Po třech dnech nic.
    Výmluvy, výmluvy, kecy, kecy...
    V insolvenci zatím nejsou, další kroky podnikneme už soudní cestou.

6. 11. 2020 Je vůbec možné, že obchodník zde klidně přizná, že neví, komu dluží, respektive že mu je to úplně jedno, a snaží se mlžit v reakci na negativní hodnocení? Vymýšlet si cosi o dobropisu, který nezaslal, a vrácení peněz? Tady si může povídat a vymýšlet, co chce, že... Proč bych zde měl uvádět číslo objednávky apod. ? Komunikace běží, či spíše běžela, mezi mnou a jím. Výsledkem zatím je, že Domintex - pan Šenkár - zboží nedodal a peníze po stornu objednávky a telefonické urgenci ani po více než třech týdnech nevrátil.

23. 11. Pan Šenkár před před třemi nedělemi asi v reakci na první předžalobní výzvu k zaplacení zaslal onen dávno avizovaný dobropis s datem
    splatnosti 11. 11. Peníze ani 10 dnů poté na účet nedorazily.

4. 12. Vrátila se první předžalobní obsílka - Pavol Šenkár dělá mrtvého brouka. Před týdnem zaslána druhá, poslední předžalobní, výzva. Zatím žádná odezva.

16. 12. Peníze nepřišly, nikdo nereaguje. Právník sepisuje žalobu. Trochu se to komplikuje tím, že je to na Slovensko, nicméně zas takový problém to není.

22. 2. 2021 Žaloba je již v na soudě v Malackách, pan Šenkár, jak vidno, své podvody provádí dál. Tak uvidíme.

15. 11. 2021 Po roce od objednání a třičtvrtěroce po podání žaloby vyhraný soud nad p. Šenkárem. Musí všechno zaplatit. Je to podvodník, dělá to totiž běžně, asi počítá s tím, že se s ním nikdo soudit nebude. Jde to, nicméně peníze ještě nemáme a doufáme, že nebude třeba využít služby exekutora.

Reakce obchodu Domintex CZ

Dobrý dén, dobropis bol zaslaný na adresu, vytvorili sme ho po zrušení objednávky. Účtnovík posiela peniaze na splatnosť dobropisu. Podľa recenzie nevieme presne o akú objednávku sa jedná, kedže tam nie je číslo, ak ste objednávku zrušili mailom, tak je to vybavené. Peniaze posielame, dobropis je splatný budúci týždeň.

Domintex

• Získání skušenosti s podvodníkem
    • Půl roku po zrušení objednávky nevrácených 36 512 Kč

Rozhodně nedoporučuji !!!!!

Reakce obchodu Domintex CZ

Dobrý dén, viete nám prosím uviesť aspoň číslo objednávky ? Vôbec nevieme o čo sa jedná, nedostali sme ani žiaden mail ani inú info.

Viete nám prosím napísať mail? Ste v recenzii uvedený ako anonym, nevieme čo si máme o tom myslieť. Alebo číslo dobropisu, lebo na takú sumu dobropis, zaplatený ani nezaplatený, faktúru ani objednávku neevidujeme. Štandardne sa vracajú peniaze v zákonnej lehote 14 dní.

Domintex