• rychlé doručení
    • příjemná obsluha

• velký výběr zboží, rychlost doručení

Rychlé vyřízení objednávky,dobrá komunikace s obchodem.Velice příjemné nakupování.

• rychle mi poradili, chválím odbornost prodejce
    • dali mi na výběr

Nákup byl rychlý, zboží přišlo brzy a v obchodě mě ujistili, že vše bude sedět:)

• příjemná obsluha

• poradili mi s dalším zbožím, co jsem potřeboval do koupelny

• rychlost, komunikace, poradenství

Všechno v pořádku!

• Rychlé, vstřícné jednání

Vse OK

• Příjemní prodejci, poradili mi s výběrem
    • Rychlé potvrení objednávky a přípravy k vyzvedutí
    • V prodejně jsem nečekala, mohla jsem si na místě prohlédnout další věci do koupelny

• Skvělá komunikace. Zboží dodáno do 3 dnů

• Vše v pořádku

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Ceny
    • Sortiment
    • Komunikace obchodu

Objednávka byla nejdříve telefonicky konzultována, zboží potvrzeno a po pár dnech prodejce zrušil, že je to nedostupné. Špatná firma

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

není možné, aby Vám někdo z našeho obchodu doporučil silikon, který byl v doprodeji a navíc takové množství, které jste si
    objednal.
    Je nám líto, že jste nám udělil špatné hodnocení a uvedl takovouto negativní recenzi, která se nezakládá na pravdě.
    V našem týmu máme profesionální konzultanty, kteří pracují několik let v tomto oboru, kdybyste nás navštívil osobně, mohl byste se o tom přesvědčit, změnil byste názor na nás a špatné hodnocení smazal. Nevědomky jste nám touto recenzí uškodil.
    Tým DOMEO

Z osobních důvodů jsem objednávku rušil. Omlouvám se obchodu...

Dobrý večer, pane Radku,

jsme rádi, že i když jste byl nucen z důvodu, který uvádíte, svou objednávku zrušit, ohodnotil jste nás kladně a s plným počtem hvězdiček.
    My omluvu přijímáme, chápeme Vaše zrušení, a oceňujeme, že jste svou objednávku nezapomněl včas zrušit.
    Budeme rádi, když si na nás v budoucnu vzpomenete a učiníte svou případnou další objednávku u nás.
    Krásný máj

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Děkujeme Jirko za kladné hodnocení a budeme se těšit na další případnou objednávku a prosíme o případné doporučení ve svém okolí.
    Krásný večer přeje

• Nemá co hodnotit

Reakce obchodu DOMEO KOUPELNY

Mrzí nás, že nás nedoporučujete, když nemáte, co hodnotit. My tedy nevíme, proč nás nedoporučujete, v čem bychom se mohli zlepšit :(
    Snad bude nějaké příště a budeme oboustranně spokojeni.
    Krásný večer přeje

• Slušné a korektní jednání
    • Zboží objednané 14. února, mělo přijít začátkem března, pak kolem 20. března, následně snad počátkem dubna. Objednávku jsem zrušil. Chápu ale, že to nemají teď jednoduché.

Dobrý večer, pane Marthy,

je nám velice líto, že jste nás ohodnotil tak přísně a málo procenty (počtem hvězdiček), i když jste chápal důvod posouvání termínů. Není to z naší iniciativy, nedělá nám to radost, ani to není naším záměrem posouvat zákazníkům termíny doručení.
    U výjimky několika produktů se to naneštěstí stane, není jich moc. Důvodů je několik, dříve v covidové době, byly výpadky výroby či dodávek, ať už to byla absence na výrobních linkách, absence řidičů u dodavatelů apod.
    Momentálně se potýkáme s jiným problémem a to válka na Ukrajině, ale snažíme se pro zákazníky a splnění termínů objednávek udělat maximum.
    Nezanevřete na nás a v budoucnu nám dejte ještě šanci.
    Děkujeme