• dobrý výběr,ochota,slušnost

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s cenou i komunikací a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Vše v pořádku, dobrá komunikace, doporučuji.

• Vše proběhlo v pořádku

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

S bchodem nejsou problemy. Naprostá spokojenost.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Velmi milá a vstřícná paní,která mi poradila a vše trpělivě vysvětlila.Obchod určitě doporučuji.Skleník zatím hodnotit nemohu,není smontován.Děkuji.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

špatná komunikace, dlouhé čekání na odpověď i když jsou online ,
    zboží skladem expedujeme na druhý den to znamená objednáno v úterý dodáno další týden v pondělí.

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, bohužel je nám líto že jste dostal pozdní odpověď na chatu, mohla jsem s někým zrovna hovořit po telefonu a je obtížné jednou rukou odpovídat na zprávu. Mohl jste využít našeho emailu [email protected]. Expedice z našeho eshopu dle historie proběhla 3 den po objednání, za dopravce bohužel ručit nemůžeme.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• rychlé dodání a komunikace

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Stále čekám na zboží, které nebylo doručeno. Přišel mi jen email, že objednávka byla přijata a to už je týden...

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme vám za zpětnou vazbu na náš eshop, dle sledování zásilky vám již zboží bylo dodáno, Snad je vše v pořádku a vy jste se zbožím spokojen.

• super

• rychlost dodání ,cena

Obchod Ok ale mají špatného dopravce který mi nebyl ani za dva dny dodat zboží a trčí na depu ve Vysokém Mýtě

Zažívám komunikativnější obchody...

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu, zboží jsme vám odeslali do 3 prac. dní od objednání zboží. Tak nevíme co jste potřeboval vykomunikovat, to neuvádíte. Pokud potřebujete komunikovat, můžete nám zavolat v době provozní doby zákaznické linky. Rádi si s vámi popovídáme.

• Cena zboží, komunikace

Spokojenost

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Obchod zrušil objednávku z důvodu absence zboží na skladě. Při potvrzení objednávky mi byl sdělen termín doručení: "Vaši objednávku budeme expedovat ve středu 13.3., tudíž by Vám ji dopravce měl doručit ve čtvrtek 14.3.2024. Tým Domatech.cz".
    Zcela zbytečně jsem si na 14.03. a 15.03. vyčlenila volný čas k převzetí drtiče

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ale nabízeli jsme vám i alternativu ještě lepšího zboží a ještě se slevou cca tisíc korun, po zjištění stavu, že bohužel drtič je v ČR vyprodán a bohužel jsme tuto informaci nevěděli dříve. Mrzí nás to také, ale za nás jsme udělali, co bylo v našich silách.

Rychlost dodání a ochota

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho 100% doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Dobrá cena, slušný sortiment, dobrá komunikace

Ok

Reakce obchodu domacitechnika.cz

děkujeme Vám za napsání kladného komentáře na náš internetový obchod a jeho doporučení. Těší nás vaše spokojenost s rychlostí , cenami i kvalitou a že objednávka proběhla v pořádku, přejeme ať vám zakoupené zboží slouží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

Rychle bezproblemove objednani i doruceni.

S pozdravem, tým Domacitechnika.cz

• Rychlost a vse v pohode

Rychlost