Vše rychle a v pořádku.

• Cena, rychlost

• velká spokojenost

Rychlé dodání zboží

Rychlá reakce na objednávku ,komunikace po emailu a odesláni do 24h,jak je uvedeno na stránce obchodu.Při montáži byla zjištěna ,že chybí 1matka ke šroubu.Napsala jsem obchodu ,zaslala foto a obratem jsem dostala potěšující odpověď, že požadavek zasílají servisním týmu od dodavatele a bude nejbližších dnech zasláno.Moc děkuji obchodu , chválím a doporučuji Domácí Fitness s.r.o.

• Dobrá cena mnou objednaného zboží
    • Krabice poničená
    • Výrobek (koloběžka) na některých místech poškrábaná

Je to první nákup na tomto obchodu, tak že to mohla být jen shoda mnoha okolností. Každopádně krabice byla na mnoha místech poničená (děravá) a koloběžka, naštěstí jen lehce, odřená.
    Možná za to může výrobce, doprava... apod. Nevím, zda obchod kontroluje stav výrobku před odesláním.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, odchozí zboží vždy podléhá ruční kontrole při expedici. K poškození obalu tak došlo v rámci přepravy Českou poštou. Omlouváme se tímto za dopravce, kterého nejsme schopni úplně ovlivnit. Nabízíme Vám zdarma výměnu zboží, pokud by jste ji požadoval. Děkujeme za objednávku. DF.cz

• Vše proběhlo v pořádku.

• zboží bylo na skladu u dodavatele, ale i tak přišlo během 2 dnů, skvělá rychlost, nemusel jsem strádat a zakousnout se do svých oblíbených keksů, děkuji
    • Skvělá komunikace
    • Velký výběr produktů
    • Nejlepší obchod pro sportovce

Perfektní e-shop

Vše proběhlo v pořádku, spokojenost.

Rychlé vyřízení objednávky

• Vše v pořádku, syn je nadšený

Nemají možnost doručení přes Zasilkovnu.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, aktuálně již pracujeme na zprovoznění doručování do Z-boxů společnosti Zásilkovna. DF.cz

Strašně rychle doručení! Moc děkuji

Po zkušenostech s tímto obchodem, kterých se mi pokud si dobře pamatuji za poslední roky jinde nedostalo, nemohu nic jiného, než jej doporučit. Záměrně nebudu konkrétní, neboť si dovedu představit možnost zneužití této recenze kupujicími a nechci tak prodejce stavět do jemu nepříjemné pozice, a proto za nás - Komunikace, domluva, zajištění dopravy, individuální přístup, cena zboží a vstřícnost zaměstnanců e-shopu, především pí. Franzová naprosto profesionální, se zájmem cokoliv řešit ke spokojenosti obou stran a především zákazníka - naprosto bez výtek, s čímž se dnes už bohužel člověk málokdy setká. Prodejce doporučujeme.

příznivá cena,

Super informace o probíhající objednávce

skusenost s obchodem je vyborna

• Pěkně zabaleno, rychlé dodání

Vše v naprostém pořádku.

Objednával jsem pro manželku běžící pás v pondělí kolem poledne a nečekal, že zboží ještě ten den bude předané přepravci a druhý den doručeno. Za mne velká spokojenost a doma velká radost, že si jeden den vyberete a druhý den po pásu běháte :). Za to moc děkuji.