• Zboží mi došlo v pořádku.
  • Obchod obratem odeslal velmi hezké a laciné šaty. Bohužel jsou vyrobené v Bangladéši. To nepovažuji za udržitelnou strategii či jak to fa DobrýTextil inzeruje na svých stránkách.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí design a cena šatů, které jste u nás zakoupila. V Dobrém Textilu se snažíme prioritizovat udržitelnost a etickou výrobu v našem dodavatelském řetězci. Upřednostňujeme produkty od dodavatelů, kteří se s námi dělí o tyto hodnoty a společně usilujeme o minimalizaci dopadu na životní prostředí. Nicméně určitá část našeho sortimentu je stále vyráběna tradičními metodami, které nemusí vždy plně odpovídat nejvyšším standardům udržitelnosti. Tento krok je někdy nezbytný z důvodu zachování široké nabídky produktů za dostupné ceny pro naše zákazníky, ale i z těchto produktů se snažíme vybírat s maximálním ohledem na kvalitu a zodpovědnost. Neustále pracujeme na tom, abychom zvýšili podíl udržitelně vyrobených produktů v naší nabídce a zároveň udrželi rozmanitost a přístupnost našich produktů pro všechny. Pěkný den, Magda.

Rychlé dodání

• Rychlé jednání

Montérky s laclem velice spokojen

Rychlé dodání .

Rozhodně doporučuji nakupovat.

• Krásné Přehledné stránky

• Dobrá cena
    • Spokojenost

• Vždy v pořádku a dodáno včas.

S obchodem nemám problém, vše šlo rychle a hladce.
    A zboží, respektive barvy, absolutně neodpovídaly fotkám na netu, které jsem si objednala. Ani jsem trička nerozbalovala, rozdíl v barvách byl markantní.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za pozitivní hodnocení rychlého dodání. Mrzí nás, že jste nebyla spokojená s barvami triček. Co se týká barevné odchylky, tak zde hodně záleží na nastavení a typu zobrazovacího zařízení. Černá, bílá a červená bude jistě souhlasit, horší je to pak s jasně modrou a tyrkysovou. Fotky přebíráme od výrobce, který se v maximální míře snaží zachovat barevnou věrnost, ale u některých barev je to bohužel složitější a z principu nemohou být zobrazeny naprosto stejně věrně na všech zařízeních.
    Pokud se Vám trička nelíbí, klidně nám je zašlete zpět a obratem Vám vrátíme peníze. Využít můžete vrácení zdarma přes Zásilkovnu. Pěkný den, Magda.

Rychlé dodání, možnost vrácení přes zásilkovnu skvělá

• Do dnes mi nic nepřišlo

Není co

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, mrzí nás, že jste svůj balíček nedostal včas. Bohužel došlo k technickým potížím na straně dopravce a zásilka se o 2 dny opozdila. Věřte nám, že nás tato skutečnost moc mrzí, protože se snažíme pro naše zákazníky dělat maximum. Ještě jednou se omlouváme a věříme, že nám v budoucnu dáte ještě šanci. Pěkný den, Magda.

Nakoupil jsem už poněkolikáré a pokaždé kvalitní zboží, dobrá cena, vstřícná komunikace a rychlost dodání, mohu jen doporučit :-).

• Na velikostní tabulky se dá spolehnout.

• Rychle dodani objednaneho zbozi,dodre zabaleno,zbizi je kvalitni.

• široký sortiment zboží, dobré kvality, dobrá komunikace
    • zatím jsem nezjistil