Zboží je perfektně popsané, velikosti sedí dobře a materiál odpovídá popisu. Doporučuji,jsem spokojená.

S obchodem mám dobré zkušenosti.

dobrá kvalita zboží

• Spolehlivost rychlost a profi jednání

Ačkoliv jsem jasně zadal že si nepřeji dostat dotazník Stejně mi ho poslali a na zboží stále čekám.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, je nám líto, že nám udělujete negativní recenzi. Vaši objednávku jsme prověřili a z našich záznamů vyplývá, že jste během procesu zadávání objednávky zaškrtnul políčko souhlasu se zasláním dotazníku. Toto zaškrtnutí automaticky aktivuje náš systém k zaslání dotazníku po doručení objednávky. Co se týče dodací lhůty, Vaše objednávka obsahovala také položku, u které standardně uvádíme dodání do 6 pracovních dnů. S ohledem na to, že jste objednal zboží 25.3. a mezi tím byly dva velikonoční svátky, bylo Vaše zboží doručeno 4.4. Dodací lhůtu jsme tedy dodrželi, proto nás Vaše hodnocení mrzí. Pěkný den, Magda.

Rychlé, kvalitní zboží

• Dlouhá dodací lhuta

spokojenost

• Zboží mi došlo v pořádku.
  • Obchod obratem odeslal velmi hezké a laciné šaty. Bohužel jsou vyrobené v Bangladéši. To nepovažuji za udržitelnou strategii či jak to fa DobrýTextil inzeruje na svých stránkách.

Reakce obchodu DobrýTextil.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí design a cena šatů, které jste u nás zakoupila. V Dobrém Textilu se snažíme prioritizovat udržitelnost a etickou výrobu v našem dodavatelském řetězci. Upřednostňujeme produkty od dodavatelů, kteří se s námi dělí o tyto hodnoty a společně usilujeme o minimalizaci dopadu na životní prostředí. Nicméně určitá část našeho sortimentu je stále vyráběna tradičními metodami, které nemusí vždy plně odpovídat nejvyšším standardům udržitelnosti. Tento krok je někdy nezbytný z důvodu zachování široké nabídky produktů za dostupné ceny pro naše zákazníky, ale i z těchto produktů se snažíme vybírat s maximálním ohledem na kvalitu a zodpovědnost. Neustále pracujeme na tom, abychom zvýšili podíl udržitelně vyrobených produktů v naší nabídce a zároveň udrželi rozmanitost a přístupnost našich produktů pro všechny. Pěkný den, Magda.

Rychlé dodání

• Rychlé jednání

Montérky s laclem velice spokojen

Rychlé dodání .

Jsem spokojená velice