• dokonalé pokrytí objednávky
    • dobré ceny

doporučuji!

• Nevím
    • Nevím

I když bylo psáno skladem, tak mám takový pocit že nebylo (dodání 6 pracovních dní). Obal poškozen (jako jej vytáhli krávě z úst), ale to mohl udělat dopravce.

Vše OK :)

• všechno OK
    • paní mi dokonce i zavolala

super obchod

• dobrý standart

• nemá uvidíme příště

• přehledné vyhledávání a hledání

• výborně zabaleno
    • nevím

• přehledný obchod, příjemné dárky

vše proběhlo dobře

• -Rychlé dodání zboží
    • -Velký výběr zboží
    • Žádné

Doporučuji!

• Neodpovídají na e-maily s dotazem
    • Některé zboží mají uvedené, že je skladem a to i přes to, že ho asi nemají

Měl jsem zájem v tomto obhodě koupit určité zboží na kterém mi záleží a to hlavně kvůli ceně dopravy která je v tomto obhodě v porovnání s některými jinými obchody nižší. Když jsem jim ale zaslal e-mailem dotaz ohledně toho zboží a jeho dostupnosti tak se vykašlali na to cokoliv odpovědět a stránku se zbožím o které jsem měl zájem zrušili. Takto by se solidní obchod rozhodně neměl chovat.