Zboží sice nebylo označeno správně a tudíž jsem neměl, to co jsem chtěl , ale přístup obchodu byl naprosto profesionální a vše bylo vyřešeno k mé naprosté spokojenosti. Prodavač na pobočce v Poděbradech - jenom mohu pochválit přístup k řešení problému a snahu aby byl zákazník spokojen i když odchází i s produktem který vlastně anmi nechtěl. DÍKY

Zákaznícky servis Dobré mobily

• U koupě telefonu, měl být dárek, který tam nebyl.

Dodání v pořádku až na dárek, který nebyl dodán ale neřešil jsem.

Dobrý deň pán Lukáš,
    ďakujeme za recenziu, veríme, že sme vašu situáciu vyriešili k vašej spokojnosti.
    Zákaznicky servis Dobré mobily

Dobrý deň Zbyněk,
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• obsluha perfektní , nabídka dobrá.
    • podivné účtování DPH. Někomu se prodává bez daně , někomu s daní , celé je to nějaké pofiderní.

Z důvodu neprůhledného vydávání dokladů a podivných cen , raději se obrátit na solidnější firmu.

Boženka

Dobrý deň Boženka,
    ďakujeme za recenziu, čo sa týka účtovania DPH niektoré naše zariadenia sú účtované v osobitnom režime tzn. s nulovou DPH, pretože nakupujeme tovar bez DPH takže tovar musí vyť vyfakturovaný bez DPH.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• Příjemný a ochotný personál (Tesco Frýdek Místek)
    • Mobil zprovozní a nabídnou i příslušenství

Můžu jen doporučit

Dobrý deň Vladimír,
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• nejsem spokojem s řešenim reklamace na výrobek zakoupeny v prodejně Tesco F-M

na doporucení jsem nakoupil v tomto obchodě,po skušenocti z rekramaci mě mrzi že jsem tam vůbec vlezl

Dobrý deň,
    mrzí nás vaša skúsenosť s predajňou. Do budúcna v prípade problémov sa kľudne obráťte na infolinku.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• Rychlost, vstricnost, ochota prodavace v TESCO.

Proste nebyl problem...

Dobrý deň Roman,

• Super komunikace..

• -moderní a čisté prostředí
    • -milý, pozorný a ochotný prodavač (pobočka Kladno)
    • -levné ceny
    • -široký výběr telefonu i přislušenství
    • -nic

Už delší dobu jsem se rozhodovala mezi novým telefonem. Prodavač se mě zeptal na základní věci aby zjistil moje potřeby. Po zjištění mých potřeb mi dal prodavač na výběr z 4 telefonů. Dokonce mi každý zapnul abych viděla jak vypadá když je zapnutý. Nakonec jsem si vybrala a pán mi dal i na výběr z pouzder na telefon za co jsem byla ráda, jelikož jsem nemusela shánět jinde. Dokonce mi nabídl, že pokud mám zájem, že mi telefon zprovozní pokud mám zájem. Tak příjemného prodavače, který byl opravdu co se týče telefonů profesionál jsem dlouho nezažila!! Ráda budu doporučovat všem co znám!

Dobrý deň pani Novotná,

• výborná spolupráce
    • vyzvednutí telefonu v den objednávky
    • nastavení telefonu přímo v prodejně (Hradec Králové)
    • podání veškerého vysvětlení k obsluze telefonu
    • pomoc s výběrem pouzdra

S tímto obchodem jsem velmi spokojen, můžu jen doporučit

• Pobočky
    • nákup přes e-shop s dodáním na pobočku -> dlouhá doba dodání

Celkově jsem velmi spokojen. Jeden telefon jsem si pořizoval přímo na pobočce, kde byl velmi příjemný a ochotný personál. Druhý přes e-shop s dodáním na pobočku (zde byla delší dodací lhůta)

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu pozitívnu reakciu a veríme, že náš obchod opätovne navštívite a využijete naše služby. Momentálne sme začali spolupracovať so spoločnosťou PPL, kde ešte dolaďujeme detaily v spolupráci a veríme, že v budúcnosti bude dodanie oveľa rýchlejšie.

• - pružnost
    • - odbornost
    • - možnost odběru v kamenné prodejně
    • - na telefonu milá paní s vstřícným jednáním

Děkuji za pomoc při výběru telefonu, jsem maximálně spokojený. Vaši firmu mohu jen doporučit - každému, kdo chce mít bezproblémový nákup z eShopu v Čechách. Ještě jednou děkuji a doporučuji dále.

Dobrý deň Jirka,
    Zákaznícky servis Dobré mobily

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• děkujeme za milé s vstřícné jednání, hlavně za ochotu což už se v této době moc nevidí

budeme jen doporučovat

Dobrý deň Bohuslava,

• Rychlé dodáni
    • Rychlá komunikace

Komunikace přes email byla rychlá a laskavá.

-nejlepší ceny
    -výborná komunikace, ochota personálu
    -rychlé dodání
    -doporučuji

• Dobrá cena za úplně nový IPhone a ochota prodávajících

• dodací lhůta
    • drzé jednání

Telefon jsem si objednala 27.12. V pátek 30.12. mi přišel mail i sms zpráva, že je mobil připraven na pobočce ve Vaňkovce. Ihned jsem si pro telefon jela. Po příjezdu mi bylo oznámeno,že mají problém s dopravou a že telefon bude po Novém roce. Dnes 02.01. jsem volala do prodejny, zda je telefon připraven k vyzvednutí. Bylo mi řečeno, že bude během tohoto týdne. Jak dlouho budu ještě čekat? Jsem velmi nespokojená a pobouřená jednáním zaměstnanců. Na prodejně mi bylo řečeno, že jestli chci telefon ihned, mám si pro něho zajet do Polabí.

Dobrý deň,
    ospravedlňujeme sa, vašu reakciu sme hneď preverovali na predajni. Došlo k pochybeniu predajcu čo nás veľmi mrzí a vyvodili sme dôsledky. Mobilný telefón tam bol od zaslania sms. Každopádne ďakujeme za váš podnet, na základe ktorého sa snažíme zlepšovať.
    Zákaznícky servis Dobré mobily

velmi rychlé dodání zboží i přes to, že bylo před vánoci a nikdo nestíhal, tento obchod ano.

Zákaznícky servis Dobré mobily

• Má pobočku ve městě, kde žiju, takže bylo připraveno během dne, kdy jsem objednala. Sice jim v danou chvíli nefungovala mašinka na karty, ale slečna navrhla, že vše připravi, než se vrátím s hotovostí.
    • O ničem nevím.

Spokojená.