• Rychlost doručení, zboží v perfektním stavu, vstřícnost majitele - byl i velice milý při mojí telefonické změně času i místa doručení zboží doslova "na poslední chvíli"
    • Žádná

Naprosto doporučuji, velký výběr zboží, možnosti platby i doručení,rychlost doručení,skvělá je i možnost přímého rozvozu po vcelku širokém okolí - využila jsem

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, děkuji za vstřícnou recenzi. Víc takových pohodových zákazníků, jako jste Vy, to je pak opravdu radost :)

• sortiment
    • ceny
    • komunikace obchodu

Výborný obchod, bezproblémová komunikace a rychlé dodání.

Super nákup

• dobré ceny, velký výběr, rychlé dédání

Vynikající obchod! Rychlé jednání, okamžité dodání.

• Skvělá komunikace,vstřícnost a pomoc s výběrem.

• spolehlivost
    • neaktuální informace (skladem / není skladem atd.)
    • nejsou novinky

nakupuji pravidelně, nevýhody jsou vyvážené ochotou a spolehlivostí

Přehledný internetový obchod, super rychlé dodání, a hlavně nízké ceny za kvalitní produkty.

• Nemožnost platby kartou nebo paypal

jsem uz dlouho zakaznik u Dobre krimeni. cz a vzdy jsem velmi spokojeny
    od a az k z
    Nemam nejake pripominky. Muzu jen kazdymu doporucit nakoupupovat v tomto obchodu a kdo tady nakoupil uz nikam jinam nebude chtit jid

Vše proběhlo v pořádku.

Byl to první můj nákup,uvidíme dál.....

• Dovoz až domů

• Asi to technicky nechápu, ale obchod by neměl nabízet zboží, které již nelze objednat, došly zásoby apod.. Domnívala jsem se, že existuje nějaká propojenost a takové zboží se vymaže z nabídky na webu. Bohužel, že zboží již není, zjistí zákazník až po objednání - v okamžiku objednávky to vypadá, že je zboží ještě ke koupi, třeba v nějakém externím skladě (k dodání za 72 hodin, jak tam bylo uvedeno). Druhý den dojde email se stornem objednávky. Zatímco již v dalším kroku objednávky by měl web hlásit, že zboží je již nedostupné.

Hledala jsem světýlka na obojek pro svého psa (s režimem stálého svícení nebo blikání). Zde jsem je našla přesně podle mých představ - světýlka Rogz zde měli v různých barvách za výhodnou cenu. U doby dodání bylo uvedeno 72 hodin. Zatímco dle mně by tam mělo být uvedeno, že vyprodáno nebo nedostupné. Možná to je věc spolupráce prodejce a IT pracovníka.

Jako vždy,perfektní servis :-)

• pestrý sortiment
    • nevím

Rychlé dodání.

• doručení až domů
    • ochotný a spolehlivý majitel

Bohužel už delší dobu sleduji, že stránky e-shopu jsou neaktuální. Často dorazí jiná varianta zboží než je na obrázku nebo píšou , že je dostupné a přitom zboží nemají.

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, děkuji za recenzi, na změně pracujeme. Díky za pochopení.

solidní