• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 3 měsíci

• Skvělá komunikace,vstřícnost a pomoc s výběrem.
  • nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 4 měsíci

• Nabízejí služby které pak nedělají

Na nic.

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 5 měsíci

• spolehlivost
    • neaktuální informace (skladem / není skladem atd.)
    • nejsou novinky

nakupuji pravidelně, nevýhody jsou vyvážené ochotou a spolehlivostí

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 5 měsíci

Přehledný internetový obchod, super rychlé dodání, a hlavně nízké ceny za kvalitní produkty.

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 6 měsíci

• Nemožnost platby kartou nebo paypal
  • nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 6 měsíci

jsem uz dlouho zakaznik u Dobre krimeni. cz a vzdy jsem velmi spokojeny
    od a az k z
    Nemam nejake pripominky. Muzu jen kazdymu doporucit nakoupupovat v tomto obchodu a kdo tady nakoupil uz nikam jinam nebude chtit jid

Vše proběhlo v pořádku.

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 6 měsíci

od konce kvetna kdy se pry zabyvaji moji objednavkou zatim nic nedorazilo.

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, objednávka obsahovala nedostupnou položku, z tohoto důvodu jste celou objednávku zrušil a platba za zboží, kterou jste provedl, byla vrácena obratem. Děkuju za zamyšlení o vašem hodnocení i za pochopení situace.

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 7 měsíci

Byl to první můj nákup,uvidíme dál.....

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 9 měsíci

• Dovoz až domů
  • nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 10 měsíci

• Asi to technicky nechápu, ale obchod by neměl nabízet zboží, které již nelze objednat, došly zásoby apod.. Domnívala jsem se, že existuje nějaká propojenost a takové zboží se vymaže z nabídky na webu. Bohužel, že zboží již není, zjistí zákazník až po objednání - v okamžiku objednávky to vypadá, že je zboží ještě ke koupi, třeba v nějakém externím skladě (k dodání za 72 hodin, jak tam bylo uvedeno). Druhý den dojde email se stornem objednávky. Zatímco již v dalším kroku objednávky by měl web hlásit, že zboží je již nedostupné.

Hledala jsem světýlka na obojek pro svého psa (s režimem stálého svícení nebo blikání). Zde jsem je našla přesně podle mých představ - světýlka Rogz zde měli v různých barvách za výhodnou cenu. U doby dodání bylo uvedeno 72 hodin. Zatímco dle mně by tam mělo být uvedeno, že vyprodáno nebo nedostupné. Možná to je věc spolupráce prodejce a IT pracovníka.

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 10 měsíci

Nemaji vše na skladu. Pořád čekame na dorucení.

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, skladová dostupnost je uvedena v detailu produktu a je známa před dokončením objednávky.

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 10 měsíci

Jako vždy,perfektní servis :-)

• nespolehlyvost

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Děkuji za vtipnou recenzi našeho obchodu. Objednávka byla zrušena pro její neuhrazení z vaší strany, toto jsme vám napsali v emailu, na který jste reagoval. Zdarma zboží opravdu neposíláme!

• pestrý sortiment
    • nevím

Rychlé dodání.

• doručení až domů
    • ochotný a spolehlivý majitel

Bohužel už delší dobu sleduji, že stránky e-shopu jsou neaktuální. Často dorazí jiná varianta zboží než je na obrázku nebo píšou , že je dostupné a přitom zboží nemají.

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, děkuji za recenzi, na změně pracujeme. Díky za pochopení.

nekomunikuje

• nakoupil v obchodě Dobré Krmení CZ před 1 rokem

• Vůbec nekomunikují se zákazníkem.

Potřeboval jsem před dovolenou zakoupit šampon pro Své psy.Znáte to,psi v trávě v Krkonoších.Hned první e shop,který jsem oslovil,mne vystavil objednávku,kterou stále připravuje.
    Jsem již z dovolené doma a stále se připravuje.Šampon nakonec zakoupen v Jilemnici. Tento obchod prostě nedoporučuji,každý,ať si to přebere sám.

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Vážený pane, buďte tak laskav a nelžete! Vaši odpověď na storno objednávky přikládám a žádám vás, abyste nepoškozoval naše dobré jméno svými výmysly!
    PS: email o stornu vám byl odeslán na vteřinu přesně minutu po objednávce.
    FWD: Dobrý den.
    Omlouvám se moc,nevšiml jsem si kolonky skladová dostupnost.
    S přáním krásného dne JuDr.Václav Voldřich
    PPS: dodávám k celé situaci, že nám byl doručen jménem pana Volřicha email s omluvou, že někdo soustavně jeho jménem posílá objednávky a podobně se jeho jménem vyjadřuje....

solidní