Dobrý den, objednala jsem si u Vás zboží, které jsem zapoměla uhradit. Po upozornění mojí mamky, ke které jsem si zadala doručovací adresu, zboží ihned uhradila a napsala Vám omluvný email. Na který jste doposud nereagovali. Po dnešním telefonátu, kdy jsem se zeptala, zda u Vás není možnost druhé šance, zvlášť když jste viděli, že jsem objednávku uhradila - jsem se dočkala mlčení v telefonu z Vaší strany. Komunikace je pro eshop důležitá a není nic špatného, když se zákazníkovi připomene a přijme opožděná platba. Děkuji za Vaši ochotu a vrácení peněz.

• Rychlost doručení, zboží v perfektním stavu, vstřícnost majitele - byl i velice milý při mojí telefonické změně času i místa doručení zboží doslova "na poslední chvíli"
    • Žádná

Naprosto doporučuji, velký výběr zboží, možnosti platby i doručení,rychlost doručení,skvělá je i možnost přímého rozvozu po vcelku širokém okolí - využila jsem

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, děkuji za vstřícnou recenzi. Víc takových pohodových zákazníků, jako jste Vy, to je pak opravdu radost :)

• Nabízí zboží, které nemá a trvá jim víc než týden, aby vás o tom informovali!

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Vážená paní, Vaše objednávka byla vytvořena ve 22.22hodin a informaci o nedostupnosti zboží jsme odeslali v 5.34hodin druhý den, ne po týdnu. Chápu vaše rozhořčení nad nedostupností zboží, ale je trochu zbytečné kvůli tomu lhát a křivě obviňovat. Kromě toho, že je to trestné, se to prostě nedělá!
    PS: skladová dostupnost u produktů...

S pozdravem dobrekrmeni.cz

• Bezdůvodně mi zrušili objednávku, docela velku, spoustu věcí, zabaralo mi dost času si vše objednat. Neudali důvod, ozvala jsme se jim, že o objednávku mám zájem ale víc se mn ou neřešili. Jsme docela naštvaná. jejich smůla!

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Vážená paní, u každého produktu je jasně napsaná skladová dostupnost. Pokud objednáváte produkty NEDOSTUPNÉ, nelze čekat jejich dodání. To, že jsou nedostupné, jsem vám psal i v emailu o stornu objednávky. PS: do kolonky Ulice a číslo popisné prosím opravdu neuvádějte své příjmení, na to je určena jiná kolonka.

• sortiment
    • ceny
    • komunikace obchodu

Výborný obchod, bezproblémová komunikace a rychlé dodání.

Super nákup

• dobré ceny, velký výběr, rychlé dédání

Vynikající obchod! Rychlé jednání, okamžité dodání.

Cca 17.11.2018 jsem zboží objednal a dodnes nedorazilo ani nikdo nenapsal..

• Skvělá komunikace,vstřícnost a pomoc s výběrem.

• Nabízejí služby které pak nedělají

Na nic.

• spolehlivost
    • neaktuální informace (skladem / není skladem atd.)
    • nejsou novinky

nakupuji pravidelně, nevýhody jsou vyvážené ochotou a spolehlivostí

Přehledný internetový obchod, super rychlé dodání, a hlavně nízké ceny za kvalitní produkty.

• Nemožnost platby kartou nebo paypal

jsem uz dlouho zakaznik u Dobre krimeni. cz a vzdy jsem velmi spokojeny
    od a az k z
    Nemam nejake pripominky. Muzu jen kazdymu doporucit nakoupupovat v tomto obchodu a kdo tady nakoupil uz nikam jinam nebude chtit jid

Vše proběhlo v pořádku.

• od konce kvetna kdy se pry zabyvaji moji objednavkou zatim nic nedorazilo.

Reakce obchodu Dobré Krmení CZ

Dobrý den, objednávka obsahovala nedostupnou položku, z tohoto důvodu jste celou objednávku zrušil a platba za zboží, kterou jste provedl, byla vrácena obratem. Děkuju za zamyšlení o vašem hodnocení i za pochopení situace.

Byl to první můj nákup,uvidíme dál.....

• Dovoz až domů