• Odeslání objednávky trvalo ale aspoň se ozvali na mobil a potěšili dárečky
    • Výhodné ceny a slevy
    • Dárky k objednávce potěší

Naprostá spokojenost těším se na další objednávku

• Dlouhá doba čekání

Po týdnu od objednávky stále nic, žádná komunikace z eshopu.

Reakce obchodu Dobra-trava.cz

Dobrý den Matěji,

mrzí nás, že na Vaší objednávku musíte čekat déle než obvykle. Na stránkách máme však jasně uvedené dodací lhůty a to včetně upozornění, že v případě slevových akcí může dojít k menšímu opoždění s odesláním z kapacitních důvodů.

Kontaktoval jste nás dnes s dotazem poprvé a odpověď jste od nás obdržel do pěti minut.

S pozdravem,
    Dobrá tráva

• Rychlost doručení
    • Kvalita zboží

Velmi rychlá a příjemná komunikace s podporou, doručení proběhlo rychle, cbd olej ten nejkvalitnější, jaký jsem kdy měla. Nakupuji opakovaně a nebudu měnit, jsem maximálně spokojená!:)

• balení 240 ml je super i do kabelky a mám stále při ruce

Naprostá spokojenost, bolest ustoupila téměř okamžitě!!SUPER!! Doporučuji

• Kvalita
    • Baleni

Dobrý den. Ano moje chyba byla způsobená tím, že jsem špatně zadal adresu.

• profi, kvalita, rychlost..

dobre zbozi, rychle dodani, poradili..

• nemají uvedený telefon, na chat ani zprávy nereagují a emaily se vracejí jako nedoručitelné !

objednala jsem si kapky s poznámkou platba převodem, zboží jsem z banky zaplatila a přišlo mi do zásilkovny na dobírku (tedy bych to měla platit dvakrát) Zkoušela jsem se spojit s obchodem - telefon nemají uvedený ani na webu, ani na FB, na chat nereagují, na zprávu na Fb také ne, a emaily se mi opakovaně vracejí jako nedoručitelné, takže nemám ani zboží ani peníze zpět. Takový šlendrián a nezájem o kupujícího a nezájem napravit jejich chybu, jsem u nich nezažila, a jsem velice z firmy zklamaná a v podstatě nevím jak se domoci svého zaplaceného zboží, když nereagují

• rychlé doručení
    • zabaleno diskrétně
    • chladivý gel je skvělý

Objednávala jsem tu poprvé a vše super. Určitě to není můj poslední produkt od Dobré trávy.

Rychlé odeslání zásilky, vše proběhlo bez problému

byla to první objednávka, nevím o žádných výhodách či nevýhodách obchodu

• Dobrá komunikácia s obchodom, kvalitný tovar, rýchle dodanie

• velmi rychlé dodání
    • krásné balení
    • papírky sice používám krátce, ale zatím jsem nadšená

Obchod určitě doporučuji, rychlá a milá komunikace a dostala jsem v objednávce i samolepku:))

• Diskrétní
    • pečlivě zabaleno

rychlé dodání, přehledný e shop, jo a ještě sleva

• Naprosto rychlé a bezchybné vyřízení.

• Rychlá komunikace, přes víkend připraveno k vyzvednutí. Hezké balení výrobku.
    • Neměli hned na prodejně, bylo nutno naskladnit.

Všechno ok, rychlá komunikace, milá obsluha, hezky zabalené. Jen jsem musela počkat na naskladnění, ale bylo to rychle. Doporučuju, obchod vybrán na osobní doporučení.

• Rychle,kvalitně balené,spokojenost