• rychlost, spolehlivost

Rychlé dodání

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

• rychlost, spolehlivost

zboží bylo doručeno a obchod je spolehlivý

• Rychlá komunikace obchodu

• Dobrý výběr pro zvířecí miláčky a rychle doruceni

• Nízká cena

• Široký výběr zboží, milý dárek k nákupu - jednou z nejoblíbenějších hraček našeho štěňátka je prasečí ucho, které jsme dostali jako dárek. Děkujeme :-)

Byli bychom uvítali trošičku rychlejší dodání (v sobotu jsme objednali, potřebovali jsme zboží už v úterý). Zboží bylo zabaleno tak, že pytel s krmivem lítal v krabici a na mnoha místech ji rozpáral. Sice nic nechybělo, ale přebírali jsme to s rizikem, že se to mohlo stát.

• Bezproblémové a rychlé jednání .

• Rychlost, vstřícnost.
    • Dobré ceny
    • O žádné nevím

Doporučuji, příště nakoupím znovu.

rychlá dodávka

nic

• Opakovane vyborna zkusenost

Perfektni, spolehlivy, rychly

Bezchybná komunikace

Objednal jsem šampón ,,deShredder” v dokumentech bylo napsáno ,,šampón pro psy a kočky” a přišel mi šampón pro štěňata - ,,my first shampoo”. E-mailem jsem na toto upozornil a napsal, že to nevadí, šampón si nechám, ale prosím o zaslání správného typu šampónu. Po více než týdnu stále bez odpovědi.

• Přehledné webovky, rychlá dodávka a senzační nabídka zdravého krmiva i pamlsků, vč. tablet. 100% spokojenost. Děkujeme.

• Vstřícná rychlá komunikace, nebyl problém pozměnit předmět a rozsah objednávky telefonicky i ve stávajících složitých podmínkách.

• Dvě objednávky po dvou pytlech.První byla rozdělená, druhá také s tím,že u ní v druhém pytli bylo něco jiného, než jsem chtěl.A to po dohodě s obchodníkem.Nebudu to dále rozvádět,na reklamaci jsem se vykašlal,ale zde už nic nekoupím.
    • Nespolehlivost.

Nespolehlivý obchod,co se týká objednaného zboží.Doprava,její cena bez problému.Možná jen muj případ.

Reakce obchodu Dobrá-Krmiva.cz

Na tohle bohužel musím reagovat, pán si objednal zboží u kterého již skončil dovoz do ČR a které už dnes není v prodeji. V lednu se doprodávaly poslední pytle co ještě byly k mání, bylo s pánem konzultováno, že to již není v republice, že se to nahradí stejnou značkou akorát jiným druhem který ještě byl. Udělalo se tenkrát maximum pro spokojenost zákazníka. Takže nechápu, v čem nespolehlivý, když zboží není v ČR.