• Dlouhá dodací doba, CD dorazilo v poškozeném obalu.

• Mohu se v klidu podívat na internetu, také ceny jsou nižší než jinde.
    • Obchod nemohu posoudit po prvním nákupu.

Při mé první objednávce jsem byla spokojena.

• -aktuální cena CD v porovnání s konkurencí
    • - podprůmerné funkce webu - např. VYHLEDAVANI: zadejte si Exodus a místo skupiny, kterou máte v nabídce, se ukáže album Boney M s písní Exodus, zadejte Destruction, skupina je v nabidce, ale vyhledavac nic nenajde

- pokud jde o hudbu, jsou tu lepsi, s širší nabídkou a lepšími cenami
    - z 50 CD, které jsem objednaval tento tyden, jen 1 na Dobra hudba bylo cenove vyhodnejsi nez u konkurence

• dostupnost zboží z domova
    • nemožnost komunikace, na tel. kontakt týden nikdo nereagoval

při nabídce dostupnosti zboží dlouhá čekací doba

• výhodná cena
    • horší fulltextové vyhledávání, album jsem našel až podle názvu, podle názvu kapely ne.
    • menší zásoba titulů

spolehlivý obchod, proto mohu doporučit

• Solidnost, rychlost
    • Dobrá cena

Rozhodně doporučuji.

• Splnuje všechny výhody se kterým by měl být zákazník spokojen, tak jako já a to velmi.
    • Jelikož je to moje první objednávka nemohu říct, nic podstatného jsem neshledala.

Tento obchod obchod doporučuji ze spolehlivých důvodů a pěkným přístupem k zákazníkovi.

• viz výše
    • nevím o žádných

viz dotazník

• výhodné ceny, osobní odběr
    • nepravdivé informace o dostupnosti produktu

Zboží jsem si objednal v neděli, s tím že psali že mají zboží na skladě a do jednoho dne bude připraveno k osobnímu odběru v kamenné pobočce. Přišel mi e-mail že až tam bude ozvou se mi.. V pátek už mi to nedalo a šel jsem se zeptat do prodejny. Paní mi řekla že dostupnost od dodavatele mají 10 dnů.. Nákup jsem stornoval, protože informace o dostupnosti byla nesprávná, nebo nejistá.. Obchod bych rád doporučil pro dobré cenny i vstřícné jednání na prodejně, ale pouze pokud bych byl spokojený s nákupem, což nejsem..

• Dostupnost zboží.

Doporučuji tento ochod ostatním.

• Až na dotaz jsem zjistila, že mi Cd přijdou postupně a kdy vlastně přijdou. Přes internet objednávám ráda, ale jen když jde zboží obratem. Zde mi to sděleno bylo až na dotaz. pokud bych to věděla předem, nic si neobjednám!

• Neshoduje se oteviraci doba obchodu pro osobni odber: V emailu jsou odlisne informace oproti skutecne oteviraci dobe.

• Ani za deset dní se obchod neobtěžuje zboží dodat a to v rámci Prahy!!!! Navíc ani se nikdo neozve že zboží nebude,nebo že dojde pozdě.

Obchod jsem použil 2x.Poprvé jsem zvolil osobní odběr a ta nepříjemná paní u výdeje mi do dalšího obchodování vnukla myšlenku nechat si zboží poslat.Ale obávám se že ta samá chodí i na poštu a zboží tak nikdy nepřijde.Hrozní amatéři.

• nemusím běhat po obchodech když vím co potřebuju a mohu si to zde objednat.
    • zatím nevím.

Velmi dobře se mi zde nakupuje.
    Všechny položky jsou velice přehledné.

• Velký výběr i starších cd
    • dlouhá dodácí lhůta

• Nabízené produkty (hudební nosiče)
    • Špatná informovanost o stavu zásilky, doufám, že se zásilky dočkám ještě v tomhle měsíci :)

• slušná cena, možnost osobního odběru
    • nemohu posoudit

• možnost osobního odběru

je to v centru a dobře dostupné

• Špatná komunikace, neberou telefon.

• žádné !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Objednané a zaplacené zboží ani po elektronické písemné urgenci po 2 týdnech neobdržela a několikeré telefonické spojení s obchodem je vždy nedostupné

v žádném případě obchod nedoporučuji. V případě dalšího neuskutečnitelného kontaktu s obchodem budu informovat ČOI a televizní média, případně podám na firmu trestní oznámení