• úžasný výběr luxusních značek
    • perfektně zpracovaný e-shop
    • slabiny jsem nenašel

obchod nabízí zboží, jaké jsem nikde jinde neviděl
    perfektní spolupráce
    dobře fungující shop, což i při počtu dnešních shopů není zdaleka samozřejmostí

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Radku za hodnocení a komentáře. Naším cílem bylo vybudovat největší obchod s pánským prádlem a klientským servisem. Michal Marketing DMXGEAR

• žádná komunikace, ani nepřišlo potvrzení objednávky na mail ani na mobil, na dotaz přes info nikdo neodpověděl

naprostá nespokojenost, žádná komunikace ani na dotaz

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za recenzi a naprosto s Vámi souhlasíme. Došlo nám k výpadku automatických potvrzení, takže Vám od nás skutečně nedorazila zpráva. Nicméně zprávu ze Zásilkovna.cz jste již dostat měl. Ještě jednou se omlouváme. Michal, Marketing DMXGEAR

• rychlost, komunikace obchodu o zmenene osobniho odberu
    • neda se platit kartou, ne nejlepsi dostupnost pobocky osobniho odberu v Praze

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Narcisci, kartou se při osobním předání zatím platit nedá, ale od ledna 2017 platbu kartou začneme nabízet. Michal, Marketing DMXGEAR

• Ne všechno zboží ve všech velikostech

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a musíme říct, že nyní objednáváme již více kusů od velikostí L a XL. Velikosti XXL či 3XL bohužel nenabízíme. Děkujeme za pochopení. Michal, marketing DMXGEAR

• Krásné střihy, materiály a barvy, které v kamenných obchodech nelze prakticky sehnat.
    • Nevidím žádné. Snad jen, že některé modely především pánských plavek (těch nejkrásnějších střihů) nejsou k dispozici mnohdy ve velikosti XL nebo alespoň L, což je velká škoda.

Skvělý sortiment, rychlé dodání zboží, rychlá komunikace, bezproblémový obchod, doporučuji všem.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Bélo za komentář. Pokud Vám nějaká velikost chybí, napište na náš zákaznický servis [email protected] a my se pokusíme Vám větší velikost objednat. Michal, Marketing DMXGEAR

Bohuzel zbozi nedoslo v originalni krabicce, ale nezabalene, nepusobilo jako original

Reakce obchodu DMXgear

Dobrý den, v některých případech, když se neprodávají trojbalení, tyto tři kusy balíme a prodáváme jednotlivě, což byl přesně Váš případ. Příště můžete využít naši balicí službu do dárkového balení. Michal, marketing DMXGEAR

• Pestry sortiment, dobre ceny.

K objednávce jsem zvolil dopravu kurýrem (na stránkách garantují doručení v tentýž pracovní den), zboží doručeno o 2 dny později. Docela zklamání, jelikož to měl být dárek na poslední chvíli. Kdybych to býval věděl, ani nic neobjednám.

Reakce obchodu DMXgear

Vážený zákazníku, zboží jste si objednal v pátek 22. 7. v 00:39. Náš zákaznický servis se Vám pokoušel několikrát dovolat, avšak bezúspěšně. To se povedlo až o víkendu a sám jste prohlásil, že to stačí až druhý den. Omlouváme se Vám, ale Vaše stížnost není oprávněná. Děkujeme a přejeme pěkný den. Michal, Marketing DMXGEAR

• Široký sortiment, komunikace, ochota.
    • Ceny bych mnohdy uvítal nižší, ale s ohledem na jeho kvality mi nedělá problém občas zahřešit O:)

Doporučuji!

Vstřícnost, komunikace, široký sortiment nabízeného spodního prádla.
    Doporučuji 100%.

• Obchod ma vse co potrbujid

Doporucuji vsem

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Honzo za recenzi, jsme rádi, že na DMXGEAR najdete vše, co potřebujete. Michal, marketing

• kvalita

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za hodnocení a vážíme si ho. Kvalita a široký výběr prádla byl vždy naší prioritou. Michal, marketing DMXGEAR

• dlouhá dodací doba

Komu nevadí že to přijde za týden ať nakupuje.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme za hodnocení, kdy vznikla na naší straně chyba, neboť zboží nebylo okamžitě skladem. Zboží jste objednal 2. 6. a zásilku jsme odeslali až 6. 6. Za toto pochybení se velmi omlouváme. Michal, marketing DMXGEAR

• Šíře sortimetu.
    • Zaťím nemohu hodnotit.

Doporučuji prohlédnout.

• kvalitu a v tabulkách velikostí se stoprocentně člověk dobře vyzná takže objednávka sedí.

Dobré nabídky,hlavně nepředražené a kvalitní.Jsou tam dost dobré a kvalitní věci,které bych si rád objednal jenže velikost na mě je vyprodána.

Reakce obchodu DMXgear

Jirko, děkujeme za hodnocení, kterého si vážíme. Pokud byste však našel něco, co je potřeba změnit, dejte nám vědět, rádi náš systém i služby vylepšíme. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Skvělá nabídka.
    • Dobré ceny.

Shop doporučuji.

Reakce obchodu DMXgear

Děkujeme Vám za kladné hodnocení a věříme, že i nadále budete spokojeným zákazníkem. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

Doporučuji..

Reakce obchodu DMXgear

Díky Petře, budeme rádi za doporučení i svým známým. To je pro nás nejlepší reference. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• pohodlí nákupu
    • nemá

dobrý obchod

Reakce obchodu DMXgear

Jsme rádi Jindro, že se Vám u nás pohodlně nakupuje, už brzy si budete moct nakoupit i přes novou aplikaci v telefonu. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Slevové akce, komunikace obchodu, snaha vyhovět zákazníkovi
    • Nevím

Určitě doporučuji

Reakce obchodu DMXgear

Zdravíme Gophere, jsme rádi, že vám náš prozákaznický styl vyhovuje, snažíme se dělat věci jinak. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Kvalitní zboží, rychlé služby
    • Nevím zatím o žádných

Reakce obchodu DMXgear

Zdravím Mariane, děkujeme za hodnocení. Kvalitní zboží a rychlé služby byly vždy naše největší přednosti a nově se k nim řadí i největší výběr pánského spodního prádla v ČR a SR. Michal, marketing DMXGEAR.CZ

• Velký výběr.
    • Velikosti jsou udávány v našich velikostech a některé v evropských. Nenašel jsem nikde rozdíl, nebo upozornění v rozdílech velikostí

I přes ty rozdílné velkosti, perfektní jednání a po dotazu "jak" bylo prádlo ihned vyměněno. Rád doporučím.

Reakce obchodu DMXgear

Zdravíme Břeťo, větší velikosti zasíláme automaticky vzhledem k tomu, že víme, jaké má značka značení a jak sedí zákazníkům, což uvádíme vždy v podrobnějším popisu u produktu. V 95 % jsme se vždy trefili, věříme, že nám zůstanete věrný. Michal, marketing DMXGEAR.CZ